Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(TerrorisTe69 @ 2007 05 06, 12:09)
pas mane dabar truputi stresinis laikotarpis,tai zeuriai plaukai slenka.net matosi tokie gabalai plauku,kur nera smile.gif tai va kirpeja LIEPE nusipirkti is eurovaistines "vichy" linijos aliejukus nuo slinkimo. kaina ~130,bet perkant sekmadieni su maximos kortele pigiau iseina. patikekit efektas  thumbup.gif  nors kaina didele,bet laikiau sia priemone,kaip vaistus,o vaistus yra butina pirkti:) zodziu plaukai ataigineja lb neitiketinu greiciu,atrodo net galva pasunkejo... nu zodziu,stebuklinga,bent jau man thumbup.gif

jei dar turi pakuotę gal gali parašyti aliejuko sudėtį, kartais galima rasti identiškų produktų, tik kainas kompanijos užsikelia, gal rašo kas yra aktyvusis komponentas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 06, 18:59)
o kaip atrodo tie aliejukai?kapsulese?ar kokioj bonkutej?koks kiekis uz 130lt?kiek laiko naudojai ir per kiek laiko toks rezultatas pasirode? 4u.gif


tie aliejukai tokiuose na kaip megintuveliuose,net nzn kaip pasakyt,kad suprastumet ka noriu pasakyt doh.gif zodziu ju is viso yra 12 ir reikia i savaite 2 bonkuciu berods. man kirpeja patare pirmas dvi savaites naudoti kaip priklauso,t.y. dvi bonkutes per savaite,o poto jau taupyti,t.y. i savaite viena bonkute naudoti dviems kartams smile.gif esme yra tame,kad baigus visas ampolytes tas,antros pakuotes pirkti nereikia.o rezultatas matos sunaudojus daugiau kaip puse to gerio:) tik na,mano plaukai trumpi,tai kazkaip ir to aliejuko buvo per akis,nezinau kaip su ilgais plaukais.ar uzteks ir panasiai. primigtinai nesiulau,bet man padejo smile.gif
Papildyta:
zinoma jei rasiu ta dezute,galesiu paziuret ta sudeti,bet as nelb gaudausi tokiuose dalykuose tai net nzn ka cia reiktu perrasayt blush2.gif
Atsakyti
As irgi naudojau ta seruma-aliejuka is Vichy.Jis skirtas nuo plauku slinkimo ir padeda augti plaukams greiciau.Yra skirti moterims ir skirti vyrams.Bet pasakysiu keista dalyka kad uzsienije vyrai perka moterims skirtas ampules o moterys vyrams skirtas.Vienoje vaistineje uzsienyje butent taip man ir pasake.Mano drauges irgi perka vyrams skirtas ampules, tai joms labai patinka.O as pati tai profilaktiskai panaudoju tai moteriskas tai vyriskas.As pirkau ne visa pakuote o tik po pora ampuliu is vienos ir kitos serijos.Bet manau kad geriau butu sunaudoti visa pakuote,tada ir rezultatas butu geresnis.Reikes ir man vel jas nusipirkti.
Atsakyti
Aš tai naudojau Pantogar mėnesį - rezulatas tikrai buvo ir po tokio trumpo laiko, mažiau plaukų išslinkdavo beplaunant. Buvau tikrai labai patenkinta, iki vieno ryto, kai pažiūrėjus į veidrodį, pamačiau spuogus, kurių neturėjau gyvenime (visas veidas spuoguotas, kaip paauglės).

Nebenaudoju vitaminų kurį laiką ir spuogai baigia išnykti.

Keista, konsultavausi su vaistininke, ji sakė, gal taip organizmas į mieles, esančias sudėtyje, sureagavo.

Merginos, kas naudojate šiuos vitaminus, ar Jums taip nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 05 18, 20:34)
Merginos, kas naudojate šiuos vitaminus, ar Jums taip nebuvo?

As juos geriau kokius 3men. 4u.gif Spuogu neatsirado man nuo ju, bet plaukams man jie irgi jokio poveikio nepadare schmoll.gif Kaina ju didele doh.gif Dabar vel geriu tuos pacius, kaip seniau, nuo kuriu bent kiek jautes pagerejimas ir plaukams ir nagams, tai Nutra Style 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2007 03 22, 13:48)
labai norėčiau to kur pilvelyje rolleyes.gif  wub.gif , bet tikrai ne jis čia įsitaisęs. Mielu noru tada ir visos dienos pykinimus pakentėčiau wub.gif
Čia nuo šitų vitaminų, nes ankščiau nuo jų tik pykindavo, o dabar vat kaip. Nusprendžiau geriau vėl to savo svogūninio serumo nusipirksiu ir pasitepliosiu, tai nors skrandis bus ramus.

koks ten tas serumelis su svogunu?kur ji perki ir ar thumbup.gif poveikis? ax.gif ar labai smirda? 4u.gif
Atsakyti
Nu va nusipirkau Merz spezial dragees, o čia paskaičiau, kad daugeliui jokio poveikio nebuvo. verysad.gif
Kitą kartą pirksiu Nutra Style.
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 07 28, 22:10)
Nu va nusipirkau Merz spezial dragees, o čia paskaičiau, kad daugeliui jokio poveikio nebuvo.  verysad.gif
Kitą kartą pirksiu Nutra Style.

as irgi nusipirkau ir jau bonkute baigiu sunaudoti,efektas matosi tik naguciam,na reiktu dar palaukti del plaukuciu,nes geriu vitaminus tik del plaukuciu,bet negirdejau nei vieno atsiliepimo,kad plaukam gerai butu,tai dabar neapsisprendziu ar nutri style ar futura silici pirkt?kuris jum labiau paliko ir tiko?nors aisku visiems skirtingai g.gif ax.gif
Atsakyti
futura silica man labai padeda nagams, per kokias 2-3 sav nebeskilineja, nebesisluoksniuoja(nei nuo perfectil, nei nuo merz special drage nejauciau jokio poveikio)
odai labai padeda nakvisu aliejus, o vat plaukam ieskau patarimo ka nauduot. ph34r.gif
Atsakyti
tai tu viska iskart nori naudot ?nagam , plaukam ir odai atskirai?
Atsakyti
na dabar geriu nakvisas ir futura silica ir dar ieskau ka gert ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo canada: 30 liepos 2007 - 16:50
Geriu Dermavit bet dar tik 6diena bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti