Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

QUOTE(gvidaa @ 2007 05 03, 19:25)
gal kvailai nuskambes,cia kazkas siule linolia semenu alieju galiukams,o gal ka esat girdeje apie zuvu taukus blush2.gif gal jie irgi tiktu plauku galiukams itrinti paskui ispalut 4u.gif

pabandyk žuvų taukus įsidėt į burną ir užgert vandeniu biggrin.gif o galiukams ir geresnio riebalo atsiras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 05 03, 12:20)
pabandyk žuvų taukus įsidėt į burną ir užgert vandeniu biggrin.gif o galiukams ir geresnio riebalo atsiras mirksiukas.gif

o ka zuvu taukai daro plaukam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 05 04, 03:17)
o ka zuvu taukai daro plaukam blush2.gif

unsure.gif
atsakyt gražiau ar šiurkščiau?
gražusis ats.:Omega3 riebalai suteikia energijos, padeda atstatyti lastelės membraną, apsaugo vidinius organus nuo mechaninių pakenkimų, PERNEŠA Į AUDINIUS RIEBALUOSE TIRPSTANČIUS VITAMINUS(A-,D-,E-,K-,Q-,F-) ir t.t. tuom pačiu ir plaukų svogūnėliai yra aprūpinami reikalingomis medžiagomis, kurios ne tik skatina plauko augimą, bet ir prailgina paties plauko amžiu. flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 05 04, 01:42)
unsure.gif
atsakyt gražiau ar šiurkščiau?
gražusis ats.:Omega3 riebalai suteikia energijos, padeda atstatyti lastelės membraną, apsaugo vidinius organus nuo mechaninių pakenkimų, PERNEŠA Į AUDINIUS RIEBALUOSE TIRPSTANČIUS VITAMINUS(A-,D-,E-,K-,Q-,F-) ir t.t. tuom pačiu ir plaukų svogūnėliai yra aprūpinami reikalingomis medžiagomis, kurios ne tik skatina plauko augimą, bet ir prailgina paties plauko amžiu. flirt.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 05 04, 16:23)

nėr už ką blush2.gif
šiurkštesnis ats. kad gerina smegenų veiklą ir tuom pačiu atminti, kas l. gerai augantiems vaikams ir mokinukams, bet juk ne visi tai turi ir gali žinot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 05 05, 12:50)
nėr už ką blush2.gif
šiurkštesnis ats. kad gerina smegenų veiklą ir tuom pačiu atminti, kas l. gerai augantiems vaikams ir mokinukams, bet juk ne visi tai turi ir gali žinot blush2.gif

tikrai dar karta aciu uz issamius atsakymus 4u.gif vaziuosiu pirkti zuvu taukus bigsmile.gif
Atsakyti
pas mane dabar truputi stresinis laikotarpis,tai zeuriai plaukai slenka.net matosi tokie gabalai plauku,kur nera smile.gif tai va kirpeja LIEPE nusipirkti is eurovaistines "vichy" linijos aliejukus nuo slinkimo. kaina ~130,bet perkant sekmadieni su maximos kortele pigiau iseina. patikekit efektas thumbup.gif nors kaina didele,bet laikiau sia priemone,kaip vaistus,o vaistus yra butina pirkti:) zodziu plaukai ataigineja lb neitiketinu greiciu,atrodo net galva pasunkejo... nu zodziu,stebuklinga,bent jau man thumbup.gif
Atsakyti
kol kas naudoju rusiškus vitaminus, prieš tai poveikis buvo geras, tikiuosi, kad ir dabar padės, tik kad aš norėčiau kad padėtų pačiai plaukų būklei o ne tik skatintų augimą g.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2007 05 06, 12:09)
pas mane dabar truputi stresinis laikotarpis,tai zeuriai plaukai slenka.net matosi tokie gabalai plauku,kur nera smile.gif tai va kirpeja LIEPE nusipirkti is eurovaistines "vichy" linijos aliejukus nuo slinkimo. kaina ~130,bet perkant sekmadieni su maximos kortele pigiau iseina. patikekit efektas  thumbup.gif  nors kaina didele,bet laikiau sia priemone,kaip vaistus,o vaistus yra butina pirkti:) zodziu plaukai ataigineja lb neitiketinu greiciu,atrodo net galva pasunkejo... nu zodziu,stebuklinga,bent jau man thumbup.gif

o kaip atrodo tie aliejukai?kapsulese?ar kokioj bonkutej?koks kiekis uz 130lt?kiek laiko naudojai ir per kiek laiko toks rezultatas pasirode? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravei @ 2007 02 21, 21:24)
Pantogar tikrai geri vitaminai, viena pakuote tik i pabaiga einasi, o plaukai dyksta kaip reikiant. Super.

Jei galima, noreciau tikslesnes informacijos apie situos Pantogar vitaminus, t.y. kokia kaina, kur galima isigyti, jei gyvenu ne didmiestyje, kiek pakuoteje tableciu, ir kiek laiko reikia naudoti, kad pasimatytu rezultatas. Is anksto dekui uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 05 07, 21:26)
Jei galima, noreciau tikslesnes informacijos apie situos Pantogar vitaminus, t.y. kokia kaina, kur galima isigyti, jei gyvenu ne didmiestyje, kiek pakuoteje tableciu, ir kiek laiko reikia naudoti, kad pasimatytu rezultatas. Is anksto dekui uz atsakymus smile.gif

tai įvesk į tinklalapį vaistai.lt pavadinimą ir viską sužinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2007 05 06, 12:09)
pas mane dabar truputi stresinis laikotarpis,tai zeuriai plaukai slenka.net matosi tokie gabalai plauku,kur nera smile.gif tai va kirpeja LIEPE nusipirkti is eurovaistines "vichy" linijos aliejukus nuo slinkimo. kaina ~130,bet perkant sekmadieni su maximos kortele pigiau iseina. patikekit efektas  thumbup.gif  nors kaina didele,bet laikiau sia priemone,kaip vaistus,o vaistus yra butina pirkti:) zodziu plaukai ataigineja lb neitiketinu greiciu,atrodo net galva pasunkejo... nu zodziu,stebuklinga,bent jau man thumbup.gif

o kiek laiko pati pastebėjai rezultatą?
Atsakyti