Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai plaukams

oi nepyk kad atsakiau biggrin.gif tai 500ml padalink is 15ml ir gausi biggrin.gif
Atsakyti
sveiki.
turiu siaubinga problema ir norejau paklausti patarimo.po leliaus atsirado pleiskanu ir pradejo slinkti plaukai.po kiek laiko buvo aprime porai menesiu,dabar vel antra savaite kankina pleiskanos ir siaubingas plauku slinkimas (saujom tiesiog).patarkit ka daryt.
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 07, 14:31)
sveiki.
turiu siaubinga problema ir norejau paklausti patarimo.po leliaus atsirado pleiskanu ir pradejo slinkti plaukai.po kiek laiko buvo aprime porai menesiu,dabar vel antra savaite kankina pleiskanos ir siaubingas plauku slinkimas (saujom tiesiog).patarkit ka daryt.

gal hormonai kalti? bandei kokias nors priemones?
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 10, 09:11)
gal hormonai kalti? bandei kokias nors priemones?

vitaminus ir sampunus visokius.nezinau...ka dar bandyt...neisivaizduoju...
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 11, 14:07)
vitaminus ir sampunus visokius.nezinau...ka dar bandyt...neisivaizduoju...

mano puskei taip buvo, žinau, kad darėsi kažkokius plauko tyrimus g.gif
Atsakyti
QUOTE(baby_Danyal @ 2007 04 07, 14:31)
sveiki.
turiu siaubinga problema ir norejau paklausti patarimo.po leliaus atsirado pleiskanu ir pradejo slinkti plaukai.po kiek laiko buvo aprime porai menesiu,dabar vel antra savaite kankina pleiskanos ir siaubingas plauku slinkimas (saujom tiesiog).patarkit ka daryt.

žuvies tauku pagerk ir kaip reikiant.
Atsakyti
kalbant apie ta semenu alieju, tai jo vaikui pilu i kosyte biggrin.gif gal ir sutapimas bet plaukuciai augti labai pradejo..o pati naudoju firmos alfaparf linu semenu aliejuka. tepu ji ant plauku galiuku, tai super thumbup.gif anksciau labai sausi budavo tai dabar atsigavo..galima tepti ir ant visu plauku.
Atsakyti
Merginos, gal kuri jau pirkote tą ORIGINAL SILICEA BALSAM ir naudojate?

Parašykite, kaip jis, ar verta mėginti? biggrin.gif
Atsakyti
as geriu vitaminus gamtos namu "nutra style" man tai jie tikrai veiksmingi

kazkada geriau nakvisu aliejaus kapsules ir gerai buvo
Atsakyti
gal kvailai nuskambes,cia kazkas siule linolia semenu alieju galiukams,o gal ka esat girdeje apie zuvu taukus blush2.gif gal jie irgi tiktu plauku galiukams itrinti paskui ispalut 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 05 03, 16:56)
as geriu vitaminus gamtos namu "nutra style" man tai jie tikrai veiksmingi

kazkada geriau nakvisu aliejaus kapsules ir gerai buvo

As dabar vel pradejau gerti Nutra style 4u.gif Pereitais metais geriau, tai irgi patiko jie man drinks_cheers.gif Ir nakvisas geriu, bet kitiems reikalams gerinti blush2.gif Nors skaiciau, kad ir plaukams jos labai gerai ax.gif
Atsakyti
man labai tiko ir patiko Revalid kapsulės, ir plaukams super buvo ir nagams biggrin.gif bet kad lietuvoje nebėra verysad.gif
Atsakyti