Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd.Tatjana Perepelica

Kaip ją iki šiol ten laiko, tikrai nesuprantu g.gif . Kiek teko su ja konsultuotis (savaitgaliais, kai ji budėdavo), o man buvo būtina konsultacija - niekam nelinkėčiau pas ją eiti... Kažkokia nuo "sovietinių" laikų užsisėdėjusi tiotka. Jo... mandagumo ir supratimo iš jos nesulauksi. Gerai, kad tik konsultavausi. Net pasiskaičiavau dienas, kada teks gimdyti, kad tik ji nebudėtų.... Brr...
Atsakyti
blink.gif verysad.gif [quote=*Lina*,2007 02 22, 18:58]
šlykštesnio gydytojo nei ši nesu sutikusi blink.gif nė už milijoną daugiau pas ją neisiu schmoll.gif schmoll.gif,vos ja prisiminus kraujas užverda
o susiduriau su ja prieš du metus.


siaubas verysad.gif blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(adele 33 @ 2007 02 22, 20:56)
Kaip ją iki šiol ten laiko, tikrai nesuprantu g.gif . Kiek teko su ja konsultuotis (savaitgaliais, kai ji budėdavo), o man buvo būtina konsultacija - niekam nelinkėčiau pas ją eiti... Kažkokia nuo "sovietinių" laikų užsisėdėjusi tiotka. Jo... mandagumo ir supratimo iš jos nesulauksi. Gerai, kad tik konsultavausi. Net pasiskaičiavau dienas, kada teks gimdyti, kad tik ji nebudėtų.... Brr...



ir cia siaubas doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *agne*: 24 vasario 2007 - 22:50
vaje , o jinai ir dabar budi savaitgaliais ?????gal kas zino ? :verysadn verysad.gif nes man kaip tik savaitgali iseina gimdyt , jei pagal termina iseis pagimdyt g.gif o apie j sia gydytoja net is paciu mediku girdejau kad tikrai nekokia yra ...man net bloga darosi pagalvojus kad jinai priims mano gimdyma wub.gif g.gif g.gif
Atsakyti
As pradejau lankytis pas šitą gytytoją,nes man ją pasiūlė mama. Ir kaip ne keista as likau labai labai patenkinta, turėjau rimtų promlemų (prasidėjo kraujavimas, nėštumo nebuvo), niekaip apie 1 mėn. negalėjau jo sustabdyti, nuėjau pas ją, jinai mane priėmė, viską apžiūrėjo nustatė, kokiu vaistų man reikia, ir po savaitės viskas praėjo. Jai esu nuoširdžiai dekinga, nes prieš tai buvau pas du gydytojus ir jos niekaip negalėjo suprasti kas man yra (buvau privačiai). Nuo tada lankausi tik pas ją ir esu patenkinta. Nieko blogo negaliu pasakyti.
Atsakyti
Normali gydytoja thumbup.gif Jau penkis metus lankausi tik pas ja, visas rimtas bedas, kuriu negalejo kazkada kiti daktarai isgydyt, ji kaip mat sutvarke thumbup.gif Ir gimdymas susitarus thumbup.gif liuks praejo.
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2007 02 22, 19:58)
šlykštesnio gydytojo nei ši nesu sutikusi  blink.gif  nė už milijoną daugiau pas ją neisiu  schmoll.gif  schmoll.gif,vos ja prisiminus kraujas užverda
o susiduriau su ja prieš du metus.Sužinojau jog laukiuosi.Po kelių dienu pradėjau kraujuoti,įtariau kad gali būti negimdyvinis nėštumas,žiauriai skaudėjo,nėgalėjau nė pajudėti.vyras mane nuvežė į VGN,tai buvo sekmadienio vakaras.vos tik įėjus mus pasitiko kažkokia sesutė gana maloni ,paklausė kas nutiko,ir tuoj pat pakvietė Tą šundaktarę,ji pradėjo klausinėti.Aš iš skausmo negaėjau pratarti nė žodžio.ašaros upeliais riedėjo.Tai vyras pasakojo kas man yra.O ta naglai sako "tylėkit,ji ir pati moka kalbėti" doh.gif kai paklausė kada paskutinės mm buvo,sakau nepamenu,tikrai negalėjau blaiviai mastyti,ji kad pradėjo ant manęs rėkti doh.gif po kokio pusvalandžio tardymo,nusivedė į kabinetą.rusčiu balsu liepė nusirengti,padarė vaginalinę echoskopija,bet taip grubiai,man net ašaros ištryško.patvirtino mano neštumą,pasakiau jog gimdysiu,o ji "ar jūs tikra"  doh.gif  ir dar kelis kartus
perklausė,po to nusivedė ir pasodino ant "lėktuvo"nei pašildė įrankių,vėl savo grubiom rankom apžiūrinėjo.Pasakė jog leliukas tikrai gimdoj,širdutė plaka.Surašė kažkokius popierius ir sako jums teks gultis į ligoninę,patologijos skyrių nes grėsia persileidimas blink.gif doh.gif doh.gif taip ir likau nieko nesupratusi,juk ką tik sakė kad viskas gerai.sesutė pradėjo pildyti dokumentus,Ta sako mano vyrui,tipo jam reiks eit nupirkti kažkokių leidžiamų antibiotikų ir dar kokių tai vaistų.tai buvo viršūnė,aš atsisakiau gultis į ligoninę.Tada vėl mus aprėkė,kad veltui pildė popierius ir dabar tenka jai suplėšyti juos.pasakė jog aš nesulausiu neštumo pabaigos blink.gif
susirinkau savo daiktus,trenkiau durim ir išėjom su vyru lauk,jaučiausi tragiškai,po jo labai "malonios"apžiūros,labai skaudėjo tą vietą
po to nuėjau pas kitą ginekologę,ji pasakė jei bučiau gėrus tuos antbiotikus tikrai būčiau praradus savo vaikėlį,o kraujavau nes buvo šlapimo takų uždegimas.
Tatjana Perepelica šlykščiausia šlykštynė
gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_smilie.gif  gun_smilie.gif  slap.gif
nuoširdžiai patariu neturėti reikalų su ja

nu tai cia gal tau taip pasitaike, tikrai malonigydytoja, aisku tokia be kompleksu, bet kiek esu girdejusi apie ja tai tikrai superine gydytoja, ir nemanau kad gydytoja butu israsiusi tau tokiu vaistu nuop kuriu galetu buti persileidimas verysad.gif
Atsakyti
Parasysiu ir as savo atsiliepimus spie sia gydytoja ax.gif
Gimdziau pas ja du kartus-susitarus. Su pirmu,tai buvom labai prigasdinti,kad pas mane maziukas pilvukas,svorio nepriaugu,atseit maziukas nesivysto doh.gif tai kreipemes i Perepelica,jin atliko visus tyrimus,padare echo,paziurejo su dopleriu ir nuramino,kad viskas gerai,tik mano vaikiukas yra nedidukas bigsmile.gif po to iki gimdymo daznai vazinejom pas pasidaryt echo,gimdymas praejo sklandziai ir greitai,prieziura po gimdymo irgi buvau patenkinta,sumoketu pinigeliu tikrai nebuvo gaila ax.gif antraji taip pat gimdem pas ja,viskas praejo taip pat super,jokiu nusiskundimu neturiu rolleyes.gif tad aisku ir su treciu nestumu nekilo net minties jieskotis kitos gydytojos ir jau pacioj pradzioj nelekem pas ja smile.gif padare echo,pakonsultavo,pasisnekejom,parodem jai abu savo bernuzelius ax.gif zodz viskas kaip ir normaliai,tada ji pasake,kad pas ja atvaziuot 20 ir 32 savaiciu,o tada jau tik gimdyt,niu,mes ramia dusia gryzom namo. 19 savaite nutarem skrist atostogaut i siltus karstus,tad sugalvojom,kad butu gerai nulekt pas gydytoja,kad apziuretu ir ramiai galetume atostogaut. MB paskambino susitart su ja kada atvaziuot,bet ji iskart pradejo sakyt,kad turi kruva darbu,kad dabar ner ten ko ziuret ir pasake atvaziuot 23 savaiciu g.gif niu,gerai,nors man tas ir nepatiko,galvoju gydytoja zino ka sako. Atejus jos pasakytom savaitem,vel skambinam,deja,dabar ji uzgiedojo tokia giesmele,kad jai cia nepriklauso manes apziuret,ji ir taip darbais apsikrovus,o jei jau norim echo,teks dar papildomai susimoket blink.gif MB jai pasake,kad ji uz viska gauna pinigelius po gimdymo ir mes nei karto jos nepavedem,ji padejo rageli...
Zodziu,nusivyliau sia gydytoja nerealiai... Jei nenorejo apsiimt,tai geriau jau iskart butu pasakius,o ne tempus guma iki netumo vidurio ir taip palikus mane ant ledo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burka: 29 rugpjūčio 2007 - 20:14
QUOTE(lialka21 @ 2007 06 24, 10:39)
nu tai cia gal tau taip pasitaike, tikrai malonigydytoja, aisku tokia be kompleksu, bet kiek esu girdejusi apie ja tai tikrai superine gydytoja, ir nemanau kad gydytoja butu israsiusi tau tokiu vaistu nuop kuriu galetu buti persileidimas verysad.gif

as pas sia gydytoja balandzio men. gimdziau,tai man jinai labai patiko,ji mane visa nestuma priziurejo,kas man buvo neaisku skambindavau i mob. ir ji man visada i klausimus atsakydavo,lankiausi privaciai,gulejau ligonineje del preslaikinio gimdymo,tai jai ne ji tai nezinau kas butu,ateidavo kiekviena diena pas mane i palata,klausinejo kaip jauciuosiu,o kai israse is ligonines tai kas 2 sav. eidavau pas ja,dare echoskopija,rupinosi manim.As siai gygytojai labai dekinga.Ir palata man rado vienviete kur gimdziau ir gulejau su kudikiu,ir vyras galejo nakvoti,gydytoja ateidavo i diena po pora kartu paklaust kaip jauciuosi,net arbatos man padarydavo ir atnesdavo,nu zodziu super gydytoja.Antra vaika tik pas ja gymdysiu thumbup.gif
Atsakyti
Man su šita boba taip pat teko reikalų turėti doh.gif Nuvažiavau į VGN dėl skausmų nėštumo pabaigoje, kaip tik ji budėjo.Visų pirma ta beprotė man ir vyrui girdint staugė, kad svetimų bobų neapžiūrinės,mat esu sutarusi gimdyti pas kitą, o lankausi privačiai per nėštumą visai kitur,bet paskui ji persigalvojo ir teikėsi patikrinti su perkreiptu veidu. Na patikrino normaliai, atsakė į klausymus, bet vos tik išėjau iš kabineto, ji seselėms pareiškė:'per šitą bobą aš septynias minutes savo laisvo laiko sugaišau'. Nors teko per nėštumą daug laiko praleisti ligoninėje, bet tokių neišauklėtų žmonių nesutikau
gun_bandana.gif
Atsakyti
Man teko susidurti su Perepelica kai praėjus savaitei po gimdymo prasidėjo komplikacijos su siūlėmis ir teko važiuoti į ligoninę. Kadangi nulėkiau, kai tik pastebėjau siūlės irimą, pataikiau kai gydytojo Razumo jau nebebuvo, o apžiūrėti mane turėjo Perepelica. Nu, galiu pasakyti, kažkokia laukinė bobšė blink.gif Pradėjo kaukti, kad turi apžiūrėti tas, kas ir susiuvo blink.gif , kad kažkam pinigus mokėjau, o dabar tenka jai apžiūrėti, kad per tokias kaip aš, ji į gimdyklą vėluoja schmoll.gif Tada man kažkaip atšoko noras būti jos apžiūrėtai - pasiunčiau tolyn blush2.gif ir išėjau. Pasivijo sesutė, kuri įkalbėjo grįžti, paskambino Jeržemskienei į operacinę ir sutarė, jog sesutė apžiūrės ir jeigu kas rimto, ateis Jeržemskienė. Tai vat...
Esu pikta ant tos prietrankos iki šiol, tik norisi ką nors "gero" jai padaryti gun_bandana.gif Gal, sakau, mums visoms susitarus kokį skundą sveikatos apsaugos ministrui su kopijomis VGN vadovui ir ministrui pirmininkui su prašymu išnagrinėti susidariusią situaciją sukurpti??? g.gif Kadangi žinau, kaip sistema veikia, pašokdintų truputuka ją, nes dabar tai jau visai baimės jausmą prarado... gun_bandana.gif
Atsakyti
Kiekvienoje įstaigoje, net ir pačių mūsų darbuose, yra įvairiausių darbuotojų, gausu įvairiausių nuomonių - vienų geri atsiliepimai, kitų blogi, pasitaiko įvairiausių situacijų, net ir mums patiems dirbant.
Tai kodėl vis gi renkamės bendrosios praktikos gydytoją, odontologą, kirpėją, lygiai taip pat ginekologą, kad išvengti panašių situacijų, žmoniškai bendrauti ir su noru kitą kart lankytis.
Atsakyti
Teko su sia daktare trumpai du sykius pabendrauti....nieko gero, deja, pasakyt negaliu... schmoll.gif pirma syki susitikom kai atvariau i VGN nes buvo jau 5 dienos po termino (atvariau su siuntimu is poliklinikos), tai tik apreke mane, kad dar anksti ir be 7 dienu po termino nieko neziures, taip pat apreke sesute, kuri norejo toniuku pasiklausyt, o paskui dar iskoliojo mano daktare, kuri mane priziurejo visa nestuma ir dave siuntima vaziuot i gimdymo namus...o antra syki susitikom, kai jau buvo 9 dienos po termino ir mane jau gulde i patologija, tai ji mane ir gulde. Po siu trumpu pasimatymu su ja galiu pasakyt tik tiek, kad labai grubi ir nemaloni moteriske schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Knopka*: 28 rugsėjo 2007 - 16:51