Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Darviena, tikekimes embrioniukas astriais judesiais rausiasi i patalus ir isikure ten 9 menesiukams smile.gif Sekmes rytoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 20, 21:08)


Mano 1 IVF'as pasibaigė negimdiniu, ko pasekoje praradau ir paskutinį kiaušintakį. Bent jau man kaip aiškino - "jie migruoja", t.y. ieško vietos kur įsikabinti.

Pasidarė šiek tiek aiškiau - dėkui 4u.gif
Atsakyti
darviena 4u.gif jau is vakaro laukiu tavo rytojaus.....ni pucha ni pira... 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 02 22, 00:57)
darviena  4u.gif  jau is vakaro laukiu tavo rytojaus.....ni pucha ni pira...  4u.gif  smile.gif

k ciortu ....
Papildyta:
QUOTE(Darla @ 2007 02 21, 20:52)
Darviena, sėkmės rytoj testuojantis  wub.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 21, 20:04)
Taip, rytoj. Apie pietus bus rezultatai.Kol kas mmm nera, taciau labai keistas skausmas atsirado, ne mmm skausmas, bet toks veriantis duriantis skausmas, pacioj apacioj. Skausmai tai atsiranda, tai dingsta. Jau nebezinau ka ir galvot verysad.gif
Papildyta:



Darviena skausmas yra geras dalykas wub.gif Man ir skaudejo wub.gif ir patapau nestuke.gif . Laukiam rezultatu labai labai wub.gif wub.gif ir tik geru wub.gif
Atsakyti
Paiduke, kaip tau sekasi?

Philipuks.... sadiste... neisduoda vaiku skaiciaus biggrin.gif

Tai siandien laikom kumstukus uz darviena smile.gif ... paskui Nakvisa.. ir.. kas sekanti? Euromergele? smile.gif
Atsakyti
Labai sveikinu Paidukę wub.gif ir Philipuks wub.gif , ech blush2.gif truputį jums pavyduliauju blush2.gif , ypač Philipuks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeina: 22 vasario 2007 - 08:44
Paiduke, kaip tu laikais? wub.gif
Atsakyti
Darviena ar jau nuleidai kraujuką HCG g.gif stipriai stipriai laikau kumštukus už sėkmę wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Philipuks, nebūk tas kuris upelyje gyvena. Dafai, informuok tautą kiek ir ko tu ten sterblėje nešiojiesi. Negalima šitaip su smalsiomis moteriškėmis elgtis. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2007 02 22, 10:08)
Darviena ar jau nuleidai kraujuką HCG g.gif stipriai stipriai laikau kumštukus už sėkmę wub.gif  wub.gif  wub.gif

jau 4u.gif ~ 11 zinosiu rezultatus. Parasysiu iskart (jei neteks zliumbti mirksiukas.gif )
Atsakyti
Darviena, dafai moterie. PIRMYN!
4u.gif
Atsakyti