Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

biggrin.gif tongue.gif ojojoj......ojojoj ojojojoj.........siandien berods 1 c.d. (dar turiu dienos begyje isitikint) ...... ax.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 02 21, 09:30)
biggrin.gif  tongue.gif  ojojoj......ojojoj ojojojoj.........siandien berods 1 c.d. (dar turiu dienos begyje isitikint) ......  ax.gif

SUPER!
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 21, 10:09)
ach tai negimdinio atveju mmm atkeliauja g.gif o geras...gyvenmi ir mokaisi  mirksiukas.gif

vat rytoj pasidarysiu savo HCG ir savus kumscius uz tave suspausiu  tongue.gif  4u.gif

Nebūtinai turi kraujuoti per negimdinį. Pavyzdžiui pirmą kartą kaip pastojau su negimdiniu, tai nieko net neįtariau ir jokio kraujo nebuvo, vaidinau nestuke.gif kol į ligoninę išvežė ir išoperavo sad.gif bet tada buvau pastojusi natūraliai.

Antrą kartą negimdinis buvo po IVF, tik tada prasirgau mėnesinėmis noormaliai, buvau pas gydytoją nuvažiavusi, ji tik cistą pamatė, o nėštumo nesimatė ir staiga išvežė vieną dieną su didžiausiais skausmais ir išoperavo tą cistą ir kiaušintakį nupjovė nes jame buvo nėštumas sad.gif

Nakviša, kad krūtinė jautri tai teigiamas žianklas thumbup.gif tau tikrai pasisekė mirksiukas.gif Dėkosi savo vyrui, kad neleido iš lovos lipti tris dienas drinks_cheers.gif
Žinok man per praeitą nėštumą krūtinė taip pat buvo padidėjusi gal 2 dydžiais, net draugė stebėjosi kaip čia mano papai užaugo biggrin.gif , tik gaila kad viskas baigėsi taip greit verysad.gif
Laikykitės mergaitės, viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Mano akimis ziurint, kaip jums gerai.. jus nors iki IVF proceduru daeinat.. ir net po kelis kartus...

Labai laikau kumstukus uz visas laukiancias, startuojancias smile.gif

Siandien atrodo philipuks islekes i Vilniu savo vaiku susiskaiciuoti... a ne?
Atsakyti
Sveikos,

As irgi dar kart sveikinu kurios arti tikslo,sekmes ji pasiekti.

Mergikes po nesekmungo IVF ar daro kokius tyrimus?
Ruosiuos pas gyd. tai idomu,nes dar nei po vieno nieko nesiule daryt.
Viskas gerai ,o rezultatu nera.Gal paciai paprasyt ,bet nezinau ka. g.gif
Atsakyti
o ka tu nusprendei su tuo polipu su ta gleivine? ka nors nusprendei? g.gif

QUOTE(Babulka @ 2007 02 21, 11:06)
.. jus nors iki IVF proceduru daeinat..  ir net po kelis kartus...



milanija .... viskas priklauso kiek tu jau ishsityrei ir kokios rastos ar nerastos problemos pas tave...as pvz po antro IVF jau niek nebesityriau...ish savo puses pasidariau viska kas galetu tureti itakos...dabar tik vyru uzhsiemus buvau
Atsakyti
darviena, nuimk gazą, kad apie negimdinį nė minties nebebūtų smile.gif
Nu ką euromergele, teks man kulokais sugniaužtais vaikščioti dabar dėl tavęs thumbup.gif
Nakviša, laikykis moterie, nebandai paleisti smile.gif
Atsakyti
milanija .... viskas priklauso kiek tu jau ishsityrei ir kokios rastos ar nerastos problemos pas tave...as pvz po antro IVF jau niek nebesityriau...ish savo puses pasidariau viska kas galetu tureti itakos...dabar tik vyru uzhsiemus buvau
[/quote]
Mes tai irgi tyremes iki IVF,su vyru viskas labai net gerai.
O pas mane sena beda nera praeinamumo viskas saaugose.Ir ka as zinau sako
kad daugiau viskas tvarkoj,o man tai jau keista darosi g.gif
gaunasi kone viskas gerai,bet ir negerai g.gif pati nieko nebesuprantu....
Atsakyti
biggrin.gif dankeschon Aga

QUOTE(Aga @ 2007 02 21, 11:24)
Nu ką euromergele, teks man kulokais sugniaužtais vaikščioti dabar dėl tavęs thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 02 21, 11:18)
o ka tu nusprendei su tuo polipu su ta gleivine? ka nors nusprendei?  g.gif


Nieko nenusprendziau.. 14 dienu laukiu mmm... o jos pabego.. Gydytoja sako, gal nescia??? o as jai - nia, viena juostele!
Tai registruosiuos "filmavimui" pas gydytoja... gal matysis kas ten pilve dedasi biggrin.gif
Atsakyti
nezinau net ka shirdele tau pasakyt...laparoskopija kaip suprantu dareisi jeigu apie saaugas kalbi....o kaip IVF sekesi, kaip su embrionais reikalai?

Kitas dalykas.....zhinok laimingos tos, kurioms pasiseka is pirmo karto (tikrai ne maziau laimingos ir veliau pastojusios tik tiek kad daugiau kancios tenka patirti). Ne i visus klausimus, kodel nepavyko IVF gali atsakyti gydytojai juk sekmes procentas duokdie tik 30%...reikia bandyti toliau smile.gif jeigu neperseniausiai tik dareisi...tai biski nusiramink, pailsek...pabandyk dar karta perkratyti savo istorija su gydytoja ir paziuret ar galima dar ka nors tirt ar tiesio sukaupt visas jegas ir bandyk dar karta smile.gif zinok...pavyksta ir is penkto karto jeigu ranku nenuleidi wink.gif


QUOTE(milanija @ 2007 02 21, 11:33)

gaunasi kone viskas gerai,bet ir negerai g.gif pati nieko nebesuprantu....

Atsakyti
[quote=euromergele,2007 02 21, 11:57]
nezinau net ka shirdele tau pasakyt...laparoskopija kaip suprantu dareisi jeigu apie saaugas kalbi....o kaip IVF sekesi, kaip su embrionais reikalai?

rolleyes.gif is penkto?cia jau reikia but beproto stipriai,sakiciau kad lyg jusu rateli ir yra tokiu rolleyes.gif saunuoles!!!!!!
Jio laparoskopijas dariau tris,bet nieko gero,dabar galvoju vel pasidaryt ir pailset nuo IVF.Gyd. kazka anksciau minejo kad yra kazkokie vaistai nuo saaugu kurie suleidziami operacijos metu,bandyt su jais. g.gif
Embrionu tam kartui uzsiauginau kiek as supratau buvo geri tik va snaiguciu neturiu schmoll.gif
Kai pailsesiu gal dar ir bandysiu viena IVF g.gif ,nes kazkaip jau uzkrecia ta kitu mergikiu sekme 4u.gif net nuotaika pagerejo ax.gif
Atsakyti