Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Didžiausi sveikinimai Paidukei ir Philipuk'ei 4u.gif 4u.gif

Va ko jums linkiu

user posted image

Lengvo neštumo ir sėkmingo gimdymo wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 02 20, 22:00)
Deja dėl kiek žinau neaiškių priežasčių negimdinis būna gan dažnai. Rodos 5 ar 6% pastojimų per IVF yra "ne vietoje".  verysad.gif


tikymybe pastoti 25-30%, is ju 5-6% negimdinio rizika, oj oj oj.... blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 20, 22:08)
Iš skaudžios 2 kartų asmeninės patirties su negimdiniais galiu drąsiai pasakyti, kad taip greitai skausmų nepajausi.

supratau cool.gif O kada mazdaug prasideda skausmai tokiu atveju? g.gif

Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 21, 08:11)
tikymybe pastoti 25-30%, is ju 5-6% negimdinio rizika, oj oj oj....  blink.gif
Papildyta:

supratau cool.gif O kada mazdaug prasideda skausmai tokiu atveju?  g.gif


Labas rytas, Darviena, tu tik neprgyvenk, esi nestuke.gif todėl ir maudžia šonus mirksiukas.gif
Negimdinio tikrai taip greit nepajausi, manau kažką gali pradėti jausti nuo kokios 5 savaitės po įsodinimo, bent jau man taip buvo paskutinį kartą sad.gif viską išsiaiškinau su U, o pati galvojau, kad buvau pastojusi natūraliai pi nepavykusio IVF, bet iš tiesų viskas buvo ne taip sad.gif

Nakviša, kantrybės tau, laikau kumštukus, kad pavyktų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2007 02 21, 09:54)
Negimdinio tikrai taip greit nepajausi, manau kažką gali pradėti jausti nuo kokios 5 savaitės po įsodinimo, bent jau man taip buvo paskutinį kartą sad.gif viską išsiaiškinau su U, o pati galvojau, kad buvau pastojusi natūraliai pi nepavykusio IVF, bet iš tiesų viskas buvo ne taip sad.gif

labai gaila, kad taip ir tau nutiko verysad.gif

o koks HCG buna jei negimdinis? rodo nestuma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 21, 08:57)
labai gaila, kad taip ir tau nutiko  verysad.gif

o koks HCG buna jei negimdinis? rodo nestuma?  g.gif

Kaip sakė tikiu negimdinis išlenda labai negreitai. Man kažkur išlindo su visais malonumais 2 savaitę po mmm ... Tiek pirmą, tiek antrą kartą.
Jei pamenu gerai, 12 dieną po įsodinimo mano HCG buvo 1,65 (kažkas tokio, reikia kelti senas IVF'ines temas). Aš dar prie U kabinete testą dariausi. O apie negimdinį nei vienai netoptelėjo smile.gif

QUOTE(tikiu @ 2007 02 21, 08:54)
<...>
Nakviša, kantrybės tau, laikau kumštukus, kad pavyktų  mirksiukas.gif

Vienintelis šiuo momentu esantis pliusas (jei tai pliusu galima pavadinti), kad krūtinė nuo B dydžio padidėjo iki C. Tik vat miegoti sunku labai, nes abi krūtis nerealiai skauda (naktį prabudinėju jeigu atsigulu ant pilvo).
Laikykite laikykite kumščius. Tik ne taip stipriai, neįsivaizduoju savęs daugiavaike mama blink.gif
Lovų nebus kur tokio kiekio statyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 21, 10:06)
Kaip sakė tikiu negimdinis išlenda labai negreitai. Man kažkur išlindo su visais malonumais 2 savaitę po mmm ... Tiek pirmą, tiek antrą kartą.
Jei pamenu gerai, 12 dieną po įsodinimo mano HCG buvo 1,65 (kažkas tokio, reikia kelti senas IVF'ines temas). Aš dar prie U kabinete testą dariausi. O apie negimdinį nei vienai netoptelėjo smile.gif
Vienintelis šiuo momentu esantis pliusas (jei tai pliusu galima pavadinti), kad krūtinė nuo B dydžio padidėjo iki C. Tik vat miegoti sunku labai, nes abi krūtis nerealiai skauda (naktį prabudinėju jeigu atsigulu ant pilvo).
Laikykite laikykite kumščius. Tik ne taip stipriai, neįsivaizduoju savęs daugiavaike mama  blink.gif
Lovų nebus kur tokio kiekio statyti  lotuliukas.gif


ach tai negimdinio atveju mmm atkeliauja g.gif o geras...gyvenmi ir mokaisi mirksiukas.gif

vat rytoj pasidarysiu savo HCG ir savus kumscius uz tave suspausiu tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 21, 10:06)

Laikykite laikykite kumščius. Tik ne taip stipriai, neįsivaizduoju savęs daugiavaike mama  blink.gif
Lovų nebus kur tokio kiekio statyti  lotuliukas.gif


O lovytes vaikams galima ir dviaukštes ar net triaukštes statyti biggrin.gif
Atsakyti
Nakvisa, darviena...mergiotes...uuuuuuuuch...sekmes 4u.gif wub.gif 4u.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 21, 09:09)
ach tai negimdinio atveju mmm atkeliauja g.gif o geras...gyvenmi ir mokaisi  mirksiukas.gif

Atkeliauja, bet tokios įdomios. "Netikros"

QUOTE(darviena @ 2007 02 21, 09:09)
vat rytoj pasidarysiu savo HCG ir savus kumscius uz tave suspausiu  tongue.gif  4u.gif

Pas mane ištisom dienom namie žvakės dega. O be to, labai tikiu (noriu tikėti), kad visoms pasiseks. Užtenka, prilankstė pakankamai likimas mus prie žemės. Per didelis jau krūvis patempti gaunasi. Turi vieną dieną ir mūsų daržuose ateiti šventė 4u.gif

QUOTE(Šarūniukė @ 2007 02 21, 09:10)
O lovytes vaikams galima ir dviaukštes ar net triaukštes statyti biggrin.gif

Galima tai galima... bet dueto klausytis nenoriu, man solo partijos užteks lotuliukas.gif

euromergele, o tu kada startuoji?
Atsakyti
ax.gif ....eeeeeem......tiesa sakant greiciau negu tu galetum pagalvot mirksiukas.gif ax.gif

QUOTE(Nakviša @ 2007 02 21, 10:20)
euromergele, o tu kada startuoji?

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 02 21, 09:24)
ax.gif  ....eeeeeem......tiesa sakant greiciau negu tu galetum pagalvot  mirksiukas.gif  ax.gif

šiandien? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 02 21, 10:24)
ax.gif  ....eeeeeem......tiesa sakant greiciau negu tu galetum pagalvot  mirksiukas.gif  ax.gif


nagi nagi ... bigsmile.gif
Atsakyti