Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(svajukė @ 2007 02 20, 16:27)
na čia kaip kam...  tongue.gif

o as visai noreciau 2 iskart taip sakant vienu vargu
Atsakyti
QUOTE(Tik_Tiek @ 2007 02 20, 17:39)
o as visai noreciau 2 iskart taip sakant vienu vargu

gerai jeigu iš vieno vargo... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 02 20, 16:07)
Nejuokaukit apie 3  ax.gif Geriau nereikia  unsure.gif

As ir taip manau. Mano vyras jau susimastes vaiksto, o jei trys mergaites lotuliukas.gif butu lotuliukas.gif
Atsakyti


Aciu uz gerus palinkejimus 4u.gif
Del Utrogesto, pabandyk per google susirasti, turetu buti kokia nors info mirksiukas.gif. Beje, o kam tau reikalingi sie vaistai? Gal ir tu po IVF'o? mirksiukas.gif
[/quote]
Ne aš po trečios IUI,gydytoja man juos davė.Jeigu šį kartą nepavyks - gyd. jau siūlo apie IVFą susimąatyti,matyt prie buto paskolos reikės dar dešimt tūkstantukų pasiimti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 20, 18:20)
As ir taip manau. Mano vyras jau susimastes vaiksto, o jei trys mergaites  lotuliukas.gif butu  lotuliukas.gif

Na ir kas jau čia tokio būtų ? Vyras vaikščiotų į moterų toaletą ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Nu žinokit mano gyvenimo svajonė nuo nežinau kiek metų buvo turėt dvynukus. Bet kaip pas JurgaB. pamačiau kaip sunku, ta svajonė biški rimsta blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 20, 19:27)
Nu žinokit mano gyvenimo svajonė nuo nežinau kiek metų buvo turėt dvynukus. Bet kaip pas JurgaB. pamačiau kaip sunku, ta svajonė biški rimsta blush-anim-cl.gif

Jei reikės, Aga, tai ir užsiauginsi biggrin.gif šitiek patarėjų turėsi smile.gif
Darviena kaip tu laikaisi ?
Nakviša, kaip tu ?
Atsakyti
Žinau, kad užsiauginčiau ir džiaugčiaus, tik išgąsdino, kad tikrai mano svajonės prasilenkia su realybe labai jau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2007 02 20, 19:32)
Darviena kaip tu laikaisi?

as laukiu ketvirtadienio arba... mmm verysad.gif Siandien pajutau skausmus desiniame sone, apacioj, tai prie laukimo nerimo dasidejo baime, o jeigu negimdinis blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 20, 20:34)
as laukiu ketvirtadienio arba... mmm verysad.gif Siandien pajutau skausmus desiniame sone, apacioj, tai prie laukimo nerimo dasidejo baime, o jeigu negimdinis blink.gif  doh.gif

Na gal dabar pasirodysiu visiška "tundra" bet argi su IVFu gali būt negimdinis?Visada įsivaizdavau,kad jau arba jie prisitvirtina ten kur juos "pasodino" arba nesivysto ir pasišalina laukan g.gif
Atsakyti
Deja dėl kiek žinau neaiškių priežasčių negimdinis būna gan dažnai. Rodos 5 ar 6% pastojimų per IVF yra "ne vietoje". verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2007 02 20, 18:32)
Jei reikės, Aga, tai ir užsiauginsi biggrin.gif šitiek patarėjų turėsi smile.gif
Darviena kaip tu laikaisi ?
Nakviša, kaip tu ?

Kol kas ramiai. Plaukiu pasroviui.
Papildyta:
QUOTE(darviena @ 2007 02 20, 20:34)
as laukiu ketvirtadienio arba... mmm verysad.gif Siandien pajutau skausmus desiniame sone, apacioj, tai prie laukimo nerimo dasidejo baime, o jeigu negimdinis blink.gif  doh.gif

Iš skaudžios 2 kartų asmeninės patirties su negimdiniais galiu drąsiai pasakyti, kad taip greitai skausmų nepajausi.
Papildyta:
QUOTE(fibi @ 2007 02 20, 20:40)
Na gal dabar pasirodysiu visiška "tundra"  bet argi su IVFu gali būt negimdinis?Visada įsivaizdavau,kad jau arba jie prisitvirtina ten kur juos "pasodino" arba nesivysto ir pasišalina laukan g.gif

Mano 1 IVF'as pasibaigė negimdiniu, ko pasekoje praradau ir paskutinį kiaušintakį. Bent jau man kaip aiškino - "jie migruoja", t.y. ieško vietos kur įsikabinti.
Atsakyti