Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Aga @ 2007 03 01, 23:01)
Tikrai smagu, kad mūsų senjorės išeina nestuke.gif
Va Nakviša prisidirbo, kad nė šiandien nesirodo lotuliukas.gif

Aš ką tik iš svečių smile.gif
Ačiū jums visoms dar kartą už palaikymą "sunkią valandą" lotuliukas.gif


Dlia osobo tupych: priminkite kaip ten su Crinone ir rusvomis išskyromis, a to man miegoti ramiai neduos. Jau ir taip "nervuotis negalima" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sim-a @ 2007 03 01, 18:06)
Nakvisa  smile.gif 4u.gif

Gulbe Giesmininke, o kaip jusu reikaliukai? ar pagerejo? ar pajudejo kas?

Sveika,

aciu, kad klausi. Vis seku tavo nestuke.gif parasiuka, kaip miela. Po MB varikoceles operacijos nepraejus ne 3 men., paaiskejo, kad dabar teks operuotis man, laparoskopija, cista bjauri uzaugo doh.gif , bijau ziauriai verysad.gif Tai va tiek ir ziniu, gaila, kad nelabai kokios. Jei neras ko labai blogo, tai iskart IUI darysim blush2.gif Oi, tikiuos, tikiuos...
Atsakyti
Nakviša, širdis dreba skaitant. Nuoširdžiai sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Taip baltai pavydžiu ir linkiu lengvo nėštumo 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asentra @ 2007 03 01, 23:55)
Nakviša, širdis dreba skaitant. Nuoširdžiai sveikinu 4u.gif  4u.gif  4u.gif Taip baltai pavydžiu ir linkiu lengvo nėštumo 4u.gif  4u.gif

Ačiū dar karta 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas....
Truputi sugadinsiu nuotaiką g.gif
O pas mane kraujas pasirodė... ir maudimas nurimo
Va dabar tikrai psichozė prasidėjo.
Diedas irgi sėdi ant adatų.

Neturiu žodžių net ką pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 03 02, 07:29)
Labas rytas....
Truputi sugadinsiu nuotaiką g.gif
O pas mane kraujas pasirodė... ir maudimas nurimo
Va dabar tikrai psichozė prasidėjo.
Diedas irgi sėdi ant adatų.

Neturiu žodžių net ką pasakyti.


nusiramink tu tik - čia gi jau kaip privaloma programa po IVF - prisimink Daivą, Svajukę, Paidukę (o jai gana smarkiai buvo) nu gi ir viskas gerai wub.gif
Crinonas ir dar kartą crinonas...
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2007 03 02, 07:55)
nusiramink tu tik - čia gi jau kaip privaloma programa po IVF - prisimink Daivą, Svajukę, Paidukę (o jai gana smarkiai buvo) nu gi ir viskas gerai wub.gif
Crinonas ir dar kartą crinonas...

Tikiuosi.
O kas joms buvo? Nepamenu. Kokia ten privaloma programa? g.gif
Nes ash Audrone ish pat ryto ish lovos ishverchiau, susake programa ka man daryti toliau ...

Bliamba, dar ir mobilu i kavos puoda imechiau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 02 kovo 2007 - 08:01
QUOTE(Nakviša @ 2007 03 02, 05:29)
Labas rytas....
Truputi sugadinsiu nuotaiką g.gif
O pas mane kraujas pasirodė... ir maudimas nurimo
Va dabar tikrai psichozė prasidėjo.

Pirmiausia-be panikos, Nakviša, be panikos..kraujas gali pasirodyt ir dėlto, kad Crinonas elementariai sudirgino gleivinę..žinau, kaip tai erzina ir nervina, bet dabar turi ramiai išlaukti..
Antriausia-tikiu, kad viskas bus gerai, todėl noriu pasveikint su nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 03 02, 07:59)
Tikiuosi.
O kas joms buvo? Nepamenu. Kokia ten privaloma programag.gif
Nes ash Audrone ish pat ryto ish lovos ishverchiau, susake programa ka man daryti toliau ...

nu aš čia taip susakiau, nes Daivai buvo kraujo berods ką tik atsiėmus HCG rezultatus 14 dieną...., Svajukė irgi visa strese parašė, kad kraujo pasirodė, o apie Paidukę gi pati atsimeni - nuvažiavo net į ligoninę, o iš kurios vietos kraujuoja, nematė ir viskas visoms baigėsi gerai... mirksiukas.gif Sim-ai berods apskritai kraujavimas ilgas ir gausus buvo.... ir jai viskas gerai baigėsi...
taip kad klausyk gydytojos, o svarbiausia - nestresuok, viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
Nakviša, suspaudi kojas ir laikais smile.gif
Ar daug kraujo ar tik šiek tiek?
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2007 03 02, 06:03)
nu aš čia taip susakiau, nes Daivai buvo kraujo berods ką tik atsiėmus HCG rezultatus 14 dieną...., Svajukė irgi visa strese parašė, kad kraujo pasirodė, o apie Paidukę gi pati atsimeni - nuvažiavo net į ligoninę, o iš kurios vietos kraujuoja, nematė ir viskas visoms baigėsi gerai... mirksiukas.gif Sim-ai berods apskritai kraujavimas ilgas ir gausus buvo.... ir jai viskas gerai baigėsi...
taip kad klausyk gydytojos, o svarbiausia - nestresuok, viskas bus gerai wub.gif

Aha, o Rytei tai iš vis, ar ne visus tris mėnesius buvo kraujuko g.gif (jei gerai pamenu).
Atsakyti
Kaip sakiau - kalbejau su U 7 ryto, liepe padidinti progesterona (papildomai Crinone), estrofema ir laukti.
Man tiesiog jau begti pradejo....
Vaka dar kazhka jauchiau, naktimis gi nemiegojau nuo maudimo.Dabar gi prabudau nuo jausmo, kad nejauchiu nieko. Absoliuchiai jokiu pojuchiu. Nei maudzhia, nei skauda, nei tempia. Nieko, jokio jausmo. Tushtuma.

Aga, bega su ishskyromis, non-stop. verysad.gif
Atsakyti