Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Nakviša,
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 03 01, 19:13)
nu kas tau sudėtingo čia ir kvailo, juk kiaušialastė pradeda augti nuo mėnesinių pradžios
čia yra taip jau nuo seno, taigi philipuks neieškok naujų teorijų, ramiai džiaukis nėštuku wub.gif

Nu mane vadink Klaustuku blush2.gif bet man vel iskilo klausimas, juk kiausialaste viena auga, ji juk neapvaisinta buna g.gif Ar vistiek skaitosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 03 01, 19:57)
Nu mane vadink Klaustuku  blush2.gif bet man vel iskilo klausimas, juk kiausialaste viena auga, ji juk neapvaisinta buna g.gif Ar vistiek skaitosi  g.gif

doh.gif
cituoju "Nėštumo skaičiavimas ir nustatymas.
Nėštumas skaičiuojamas nuo kiaušinėlio augimo pradžios, tai prasideda moters menstruacijų metu. "
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 03 01, 19:57)
Nu mane vadink Klaustuku  blush2.gif bet man vel iskilo klausimas, juk kiausialaste viena auga, ji juk neapvaisinta buna g.gif Ar vistiek skaitosi  g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif žinok, spermiukai atskirai sau irgi bręsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 03 01, 20:04)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif žinok, spermiukai atskirai sau irgi bręsta  biggrin.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(paiduke @ 2007 03 01, 20:03)
doh.gif
cituoju "Nėštumo skaičiavimas ir nustatymas.
    Nėštumas skaičiuojamas nuo kiaušinėlio augimo pradžios, tai prasideda moters menstruacijų metu. "

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Philipuks, raminkis su tais skaičiavimais - užknisai visas jau juodai. Pasakyta nuo mmm pradžios skaitosi nėštumas ir viskas lotuliukas.gif

Paiduke, aš irgi vis tave prisimenu - sunku net įsivaizduoti kaip matyt džiaugiesi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 01, 20:31)
Philipuks, raminkis su tais skaičiavimais - užknisai visas jau juodai. Pasakyta nuo mmm pradžios skaitosi nėštumas ir viskas  lotuliukas.gif

Paiduke, aš irgi vis tave prisimenu - sunku net įsivaizduoti kaip matyt džiaugiesi wub.gif

ok.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 03 01, 20:51)



QUOTE(philipuks @ 2007 03 01, 21:58)

Ir tavęs nekantriai laukiu - keli pas tave blush2.gif smile.gif
Atsakyti
oi ,merginos verkiu iš laimės, ypač Nakviša, oi................. be žodžių...

philipuks, tu laimės laimės kūdikis, iš pirmo karto pavyko, nerealu....
Atsakyti
po truputį senbuvės išeina, tikra laimė...

na ir man gal pasiseks, jei ne šiais, kitais, tai dar kitais....nežinome...tik laukiame ir tikimės, ane wub.gif
Atsakyti
smagu skaityti geras naujienas, labai džiaugiuosi už visus pasisekimus wub.gif
ir dar smagiau kai "senikėms" pavyksta, reiškia viskas pasiekiama thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai smagu, kad mūsų senjorės išeina nestuke.gif
Va Nakviša prisidirbo, kad nė šiandien nesirodo lotuliukas.gif
Atsakyti