Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

prisimenu Nakviša is Nomedos laidos 4u.gif labai dziugu kad pavyko 4u.gif sviekinu 4u.gif
Atsakyti
Nakviša thumbup.gif Sveikinu 4u.gif wub.gif thumbup.gif nestuke.gif Labai linkejau, kad jums pasisektu wub.gif
Atsakyti
Nakviša thumbup.gif clap.gif clap_1.gif yahoo.gif yahoo.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbe giesmininke @ 2007 03 01, 16:35)
Nakviša  thumbup.gif Sveikinu  4u.gif  wub.gif  thumbup.gif  nestuke.gif Labai linkejau, kad jums pasisektu  wub.gif


Nakvisa smile.gif 4u.gif

Gulbe Giesmininke, o kaip jusu reikaliukai? ar pagerejo? ar pajudejo kas?
Atsakyti
Dzievuliau Dzievuliau kokia laimė thumbup.gif Nakviša wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 03 01, 13:54)

Dievuliau kokia laime 4u.gif Dabar galvoju, kad man pagal mano 346 tikrai dvyniais minimum kvepia g.gif Ojoj, greiciau tas antradienis ateitu.
Dar turiu klausima, kam reikia prideti prie nestumo 2 sav. Na, kai tiksliai zinai isodinimo data reikia dar dvi sav. prideti. Kam taip yra skaiciuojama g.gif Del gimdymo datos, ar kad vaisiai netolygiai vystosi. Kazkaip kvaila man isivaizduoti, kad nestumas 5 sav, nors zinau, kad yra tik trys g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 03 01, 19:05)

Dar turiu klausima, kam reikia prideti prie nestumo 2 sav. Na, kai tiksliai zinai isodinimo data reikia dar dvi sav. prideti. Kam taip yra skaiciuojama g.gif Del gimdymo datos, ar kad vaisiai netolygiai vystosi. Kazkaip kvaila man isivaizduoti, kad nestumas 5 sav, nors zinau, kad yra tik trys  g.gif

nu kas tau sudėtingo čia ir kvailo, juk kiaušialastė pradeda augti nuo mėnesinių pradžios
čia yra taip jau nuo seno, taigi philipuks neieškok naujų teorijų, ramiai džiaukis nėštuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 03 01, 20:13)
nu kas tau sudėtingo čia ir kvailo, juk kiaušialastė pradeda augti nuo mėnesinių pradžios
čia yra taip jau nuo seno, taigi philipuks neieškok naujų teorijų, ramiai džiaukis nėštuku wub.gif

paiduke, kaip tu jautiesi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 03 01, 19:13)
nu kas tau sudėtingo čia ir kvailo, juk kiaušialastė pradeda augti nuo mėnesinių pradžios
čia yra taip jau nuo seno, taigi philipuks neieškok naujų teorijų, ramiai džiaukis nėštuku wub.gif

Del nestumo tai kasdien svaigstu smile.gif Tik va buvo neaisku del to nestumo laiko ax.gif O cia pasirodo skaiciuojama del kaiusialastes, net nepagalvojau apie tai. Dekui Paiduke apie paaiskinima. Tada man 5 savaites thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2007 03 01, 19:21)
paiduke, kaip tu jautiesi? g.gif

pykina antra savaitė, dar sloguoju šiektiek, geriu arbatą kibirais, beveik tolete jau gyvenu, o šiaip laiminga wub.gif kitą savaitę eisiu pas gydytoją
malonu, kad domiesi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 03 01, 20:25)
pykina antra savaitė, dar sloguoju šiektiek, geriu arbatą kibirais, beveik tolete jau gyvenu, o šiaip laiminga wub.gif kitą savaitę eisiu pas gydytoją
malonu, kad domiesi  wub.gif

domiuosi Jumi visom (tik tyliai, stengiuosi trigrašio per daug nekišti unsure.gif )
labai džiaugiuosi kartu su visom, kuriom pasiseka ir liūdžiu su tom, kuriom nepavyko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2007 03 01, 19:37)
domiuosi Jumi visom (tik tyliai, stengiuosi trigrašio per daug nekišti unsure.gif )
labai džiaugiuosi kartu su visom, kuriom pasiseka ir liūdžiu su tom, kuriom nepavyko verysad.gif

wub.gif
Atsakyti