Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Nendrė @ 2007 02 28, 13:39)
Tikiuosi Nakviša nesupyks jei parašysiu, jinai Chiarai parašė žinutę, o aš šalia buvau kaip tik, tai jinai man ir pasakė kokie reikaliukai.
Jinai ne sadistė. Geromedoj baigėsi reagentai, negali padaryti tyrimo. Tai vakare važiuos į VK jei neklystu.
Sorry Nakviša kad kišuosi ir tavo žinias pranešinėju gal net ir neteisingas. Jeigu pamelavau - tai leidžiu nudaužt mane.  4u.gif

Nea, viskas gerai. 4u.gif
Aš dieną prie SM neturiu priėjimo, bandant jungtis išmeta "priėjimas uždraustas <...bla bla bla...> įtrauktas į pramoginius sąrašus <...bla bla bla...> kreipkitės į administratorių, jei neptinka".
Na, kreipiausi - nepatiko, bet ir adminas nepatiko schmoll.gif
Aš iškrypusi, bet jis ne mano skonio ax.gif


Diedas užpuolė tą progą U "netikiu testais, vaiduokliai... bla bla bla"
Prisijuokiau aš vėl iš jos kantraus aiškinimo, o po to iš tokio nuoširdaus juoko thumbup.gif "Vešč" - ne gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
Nakviša, ne su tais žmonėmis kontaktuoji schmoll.gif būtum paskambinus man iš Geromedos, būčiau pamokiusi, kaip nuo ten nueiti kelis žingsnius iki Aids centro toj pačioj gatvėj ir net būčiau pasakius stebuklingą būdą, kuriuo paprašius atsakymas būtų iki darbo pabaigos, t.y. 16 val. ax.gif
o dabar tiek laukti, tuoj išdurnėsiu mega_shok.gif
Atsakyti
Niu Nakviša, tu duodi, ėdi mums nervus, tavo laimė, kad esi nestuke.gif , atleidžiam wub.gif
Papildyta:
Nakviša, jei dirbi pas kažką, ne savo firmoj, gal valdžia užblokavo priėjimą iš darbo į SM g.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2007 02 28, 20:07)
Nakviša, ne su tais žmonėmis kontaktuoji  schmoll.gif  būtum paskambinus man iš Geromedos, būčiau pamokiusi, kaip nuo ten nueiti kelis žingsnius iki Aids centro toj pačioj gatvėj ir net būčiau pasakius stebuklingą būdą, kuriuo paprašius atsakymas būtų iki darbo pabaigos, t.y. 16 val. ax.gif

Matai, aš "važiavau personalui nuotraukos darytis". Vat .... ax.gif
QUOTE(femme @ 2007 02 28, 20:07)
o dabar tiek laukti, tuoj išdurnėsiu mega_shok.gif

O aš jau rami.... nu beveik rami... auuuaauummmmmm.... cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2007 02 28, 20:09)
<...>
Nakviša, jei dirbi pas kažką, ne savo firmoj, gal valdžia užblokavo priėjimą iš darbo į SM g.gif

Jep. O pas mane amarilis tą proga žiedą sukrovė, kuris gyvenime nežydėjęs ... g.gif
Sako - netikėk sutapimais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 28, 21:01)
Pasidariau beee.gif

Atsakymas - rytoj per pietus  lotuliukas.gif


swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
as irgi rami del taves biggrin.gif balionas tau uzgimimo proga 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(Nakviša @ 2007 02 28, 21:11)
O aš jau rami.... nu beveik rami... auuuaauummmmmm....  cool.gif

Atsakyti
Jei pražįsta niekada nežydėjus gėlė, vaisingumą simbolizuoja ir nestuke.gif
Atsakyti
O aš bijau džiaugtis blush2.gif Vistiek laukiu hcg - tik tada rėksiu biggrin.gif

Nakviša, pasijautau kaip kokiam balbierišky - nu per dieną Vilniaus mieste hcg sugebėti nepasidaryti - reikia sugebėti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 02 28, 20:34)
O aš bijau džiaugtis blush2.gif Vistiek laukiu hcg - tik tada rėksiu biggrin.gif

Rytoj tu viena iš "antrųjų" sužinosi. Pažadu. 4u.gif

QUOTE(Daiva @ 2007 02 28, 20:34)
Nakviša, pasijautau kaip kokiam balbierišky - nu per dieną Vilniaus mieste hcg sugebėti nepasidaryti - reikia sugebėti doh.gif  lotuliukas.gif

Nežinau, nu aš tokia. Man visada taip. lotuliukas.gif Aš tikrai pasidariau nuotraukas personalui, bet sugebėjau nuėjusi į personalo skyrių jas pamesti doh.gif
O Audronė labai nuramino, sakė nu jau 4 testai paeiliui meluoti negali ir vardan diedo šventos ramybės trūkstamą Crinone leido nusipirkti rytoj tongue.gif
Ir apsilankyti sakė "iškentėsite iki kovo 13 kada jau viskas matysis? Ar anksčiau pasikalbėti norite?" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 28, 21:05)
O Audronė labai nuramino, sakė nu jau 4 testai paeiliui meluoti negali ir vardan diedo šventos ramybės trūkstamą Crinone leido nusipirkti rytoj  tongue.gif
Ir apsilankyti sakė "iškentėsite iki kovo 13 kada jau viskas matysis? Ar anksčiau pasikalbėti norite?"  smile.gif

Tu pas M. IVF dareisi? wub.gif
O dėl apsilankymo tai tikrai sunku laukti doh.gif aš asmeniškai iki to laiko, kai jau "viskas matėsi" (pagal dienų skaičių iki kovo 13 d. tai turėtų būti plakanti širdutė) - buvau pas K. 2 kartus doh.gif Širdutę pamačiau per trečią tongue.gif
Atsakyti
Nu femme pamenam pamenam tavo trizniojimus lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir aš jungiuosi prie sveikintojų būrio thumbup.gif thumbup.gif Nakviša clap.gif wub.gif
ne veltui, tikrai neveltui ir gėlytė pražydo.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabriukas: 28 vasario 2007 - 21:29