Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Ale gi ir bjauri ta Nakviša (tikiuosi žiurkės manęs neužpuls schmoll.gif ) - nu kiek galima slapstytis lotuliukas.gif
Atsakyti
Visą rytą bijojau lysti į forumą. Labai bijojau blogų naujienų doh.gif Lyg tai būtų mano HCG doh.gif
Nakvišaaaa wub.gif Kaip smaguuuuuuu wub.gif
Atsakyti
Nu Nakviša tu sadistė, tokią krūva cekavų zosių nervini doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 28, 13:34)
Nu Nakviša tu sadistė, tokią krūva cekavų zosių nervini doh.gif


Tikiuosi Nakviša nesupyks jei parašysiu, jinai Chiarai parašė žinutę, o aš šalia buvau kaip tik, tai jinai man ir pasakė kokie reikaliukai.

Jinai ne sadistė. Geromedoj baigėsi reagentai, negali padaryti tyrimo. Tai vakare važiuos į VK jei neklystu.

Sorry Nakviša kad kišuosi ir tavo žinias pranešinėju gal net ir neteisingas. Jeigu pamelavau - tai leidžiu nudaužt mane. 4u.gif
Atsakyti
Nu ačiūūū nors ir už tiek žinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2007 02 28, 11:26)
Nakviša, iš kur tiek sadizmo umn.gif
Geromeda dirba nuo 8 val. ir 10 val. jau būna atsakymas blush2.gif (nepaisant kritikos Geromedai, dyyyydelius HCG jie gerai randa lotuliukas.gif )

šiaip tai laborantė nuo 9val. tik ateina ir atsakymas būna geriausiu atvėju 10.30, o dažniausiai 11val

tikiuosi Nakviša jau nuleido kraują VK ar kur kitur ir dabar mes kartu su ja palauksim atsakymo wub.gif
patinka man, kai žmonėms sekasi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

na kadangi visos vistiek cia kiurksote ir laukiate Nakvisos rezultatu tongue.gif gal noretumet papildyti mano statistika? bigsmile.gif Kazkaip siandien prisedau savo pasiekimu uzregistruoti ir prisiminiau, kad siais metais dar niekas nieko nesiunte, o juk tikrai veiksmas vyko ax.gif
Taigi, jeigu noretumete, galetumete, buciau dekinga 4u.gif siuskite man i AZ:

Nick'as
Moters amžius
Problemos kilmė (vyriška, moteriška, abu, neaiški...)
IVF schema (ilga, trumpa, ..)
Punkcijos diena (pvz. 2007.01.03)
Įsodinimo diena (pvz. 2007.01.05)
IVF Nr.
Procedūra (IVF/ IVF+ICSI)
Išpunktuotų kiaušialasčių kiekis
Apsivaisinusių kiaušialasčių kiekis
Kelių ląstelių embrionas (-ai) įsodintas
Įsodintų embrionų kiekis
Šaldyti/nauji embrionai
Neštumas (Taip/Ne)
HCG/ bHCG
HCG darymo diena (nuo įsodinimo dienos)
Įsitvirtinusių žirniukų kiekis
Gydytojas (vardas/pavardė)
Gydymo įstaiga
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 02 28, 14:39)
Tikiuosi Nakviša nesupyks jei parašysiu, jinai Chiarai parašė žinutę, o aš šalia buvau kaip tik, tai jinai man ir pasakė kokie reikaliukai.

Jinai ne sadistė. Geromedoj baigėsi reagentai, negali padaryti tyrimo. Tai vakare važiuos į VK jei neklystu.

Sorry Nakviša kad kišuosi ir tavo žinias pranešinėju gal net ir neteisingas. Jeigu pamelavau - tai leidžiu nudaužt mane.  4u.gif


Nu na samom interesnom meste doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 27, 19:24)
Nepridavinėjau  ax.gif
Bet testus pasidariau: 1 vakar ryte (11 c.d.) ir 1 ką tik namo grįžusi.  g.gif

Bijau prisikarksėti, bet ir bijau HCG darytis. Vakar dar vaiduokliavosi ... dabar jau į vaiduoklius nelabai bepanašu ....

Įtariu, kad prisidirbau  g.gif Einu dar kartą pasižiūrėsiu  ax.gif



QUOTE(Nakviša @ 2007 02 27, 19:28)
Nea, nesivaidena. Eisiu kur tyliai pažliumbsiu, nervai nebelaiko  4u.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sveikinu, taip smagu girdėti, kad tau sekasi pastoti. Būsi graži nestuke.gif
QUOTE(Magi @ 2007 02 27, 19:36)
Mamamija, matkaboska ir visi šventieji ant Rusijos ir Lietuvos...ačiū ačiū ačiū ačiū jums už Nakvišos dvi juostels "ne vaiduoklius"  thumbup.gif

Tegu visi šventieji ant Rusijos ir Lietuvos atneša ir tau nestuke.gif
Papildyta:
Euromergele ir tu būtinai "prisidirbk", gerai?
Atsakyti
Iš Nakvišos žinių neturim? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 28, 10:13)
Nakviša, drožk darytis HCG, o tai išvesi mus iš proto visiškai ax.gif

Pasidariau beee.gif

Atsakymas - rytoj per pietus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 28, 20:01)
Atsakymas - rytoj per pietus  lotuliukas.gif


gal juokauji? blink.gif manau, ji papirko laboratoriją, kad kuo ilgiau nebūtų atsakymo lotuliukas.gif
Atsakyti