Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(darviena @ 2007 02 27, 15:32)
nieko, reik iskest  mirksiukas.gif jau nebedaug liko 4u.gif


Oi, ačiū brangioji, laikausi... o tu tikra šaunuolė, dar randi laiko manim pasirūpinti...laikykis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2007 02 27, 15:07)
Tikrai suprantu Tave ir linkiu, kad viskas būtų kuo geriau, manau,ir NEndrė Tave tik nuraminti norėjo, o dėl skaičiavimo -taip , dar dvi reikia pridėti.Sakykim, žinojau, jei man nuo ovuliacijos 4 savaitės, vadinasi, oficialiai 6. Gimdom formaliai po 40 savaičių nuo paskutinių mėnesinių ir po 38 nuo ovuliacijos, nuo to, kai jau realiai užsimezgė (jei ciklas reguliarus). Aišku, visada galimos paklaidos.
Nendre, Tu negalvok, kad aš čia kažkam prieštarauju 000189.gif  Aišku ,kad dzin ta data, be to, juk nebūna kaip laikrodis, ir nuo moters anatomijos, ir nuo leliaus vystymosi priklauso. Tiesiog žinau, kad matytų neatitikimą, jei skaičiuotų nuo mėnesinių pradžios. Aš dariausi ovuliacijos testus, gruodžio 16 man parodė LhH bangą, tai reiškia, O bus po 24-48 valandų. Gruodžio 17 ir 18 labai skaudėjo šoną, atsisėst negalėjau, o gruodžio 19 pakilo BKT, o kai ji pakyla, vadinasi, O įvyko. Aišku, gali būti,kad įvyko tik tą 19 ar dar kaip, nebežiau valandų tikslumu ir ne taip svarbu, bet jei skaičiuotų nuo mėnesinių, būtų tikrai paklaida. Gyd pasakiau, normaliai sureagavo ir į kortelę užrįašė ovuliacijos dieną. Kai žiūrėjo, pagal mano skaičiavimą nuo O buvo lygiai 4 savaitės, vadinasi, "oficialiai" 6, lygiai tiek echo ir rodė.
Ir aš čia tikrai nedarau problemos mirksiukas.gif Ir suprantu, kad toms, kurių o data nežinoma, logiškiausia skaičiuoti nuo mm pradžios. 2 savaitę pabūnam nėščios "avansu". Bet po IVF, kai tiksliai žinoma diena, galima ir pagal tai skaičiuotis, kodėl gi ne. Tiksliau ir ramiau, va rugsėjinukių buvo panikuojančių, kad per maža pūslytė, gyd net valyt norėjo doh.gif, o pasirodo, tiesiog ovuliacija vėlesnė buvo.
O kada gimdysiu man tikrai nesvarbu, svarbu, KAD gimdysiu. Aš tiesiog bandžiau paaiškinti ir atsakyti į Phillipux ir Tavo komentarą 4u.gif

aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Skaitau jūsų temelę ir galvoju. Kodėl jums skiria crinone, o ne duph. Duph. gal daugiau laiko reikia kol kraują prisotins progesteronu? Ir kodėl jums leidžia kas kiek dienų pregnyl? Gal taip palaiko nėštumą, kol organizmas prisisotins progesteronu? Prašau atsakykite. Nes aš aiškinuosi kodėl man nesilaiko nėštumas ir nutrūksta 4 sav. arba nesivysto. Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2007 02 27, 18:54)
Skaitau jūsų temelę ir galvoju. Kodėl jums skiria crinone, o ne duph. Duph. gal daugiau laiko reikia kol kraują prisotins progesteronu? Ir kodėl jums leidžia kas kiek dienų pregnyl? Gal taip palaiko nėštumą, kol organizmas prisisotins progesteronu? Prašau atsakykite. Nes aš aiškinuosi kodėl man nesilaiko nėštumas ir nutrūksta 4 sav. arba nesivysto. Iš anksto dėkoju.

As kols stimuliavausi clostylbegitu gerdavau duphastona, po ivf dabar naudoju crinone. Gal cia tikresnis progesteronas ir lengviau isisavinamas nei duphastonas g.gif Juk ir kaina sako savo. Menesiui 480lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 27, 15:03)
o Nakvisa pridavinejo siandien krauja HCG tyrimui? g.gif  gal ji nusprende palaukt ketvirtadienio  ax.gif  wub.gif

Nepridavinėjau ax.gif
Bet testus pasidariau: 1 vakar ryte (11 c.d.) ir 1 ką tik namo grįžusi. g.gif

Bijau prisikarksėti, bet ir bijau HCG darytis. Vakar dar vaiduokliavosi ... dabar jau į vaiduoklius nelabai bepanašu ....

Įtariu, kad prisidirbau g.gif Einu dar kartą pasižiūrėsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 27, 17:24)
Įtariu, kad prisidirbau  g.gif Einu dar kartą pasižiūrėsiu  ax.gif

bigsmile.gif wub.gif Laikau kumščius wub.gif Jetus jetus wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nea, nesivaidena. Eisiu kur tyliai pažliumbsiu, nervai nebelaiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 27, 19:24)
Nepridavinėjau  ax.gif
Bet testus pasidariau: 1 vakar ryte (11 c.d.) ir 1 ką tik namo grįžusi.  g.gif

Bijau prisikarksėti, bet ir bijau HCG darytis. Vakar dar vaiduokliavosi ... dabar jau į vaiduoklius nelabai bepanašu ....

Įtariu, kad prisidirbau  g.gif Einu dar kartą pasižiūrėsiu  ax.gif


Trinu rankas iš džiaugsmo. ALia dar garsiai nerėkiu ir nesveikinu kai tu pasakysi, kad viskas tikrai tvarkoj ir gerai (labai linkiu ir tikrai taip bus, neveltui iskentejai 3-is dienas lovoje) tada eisiu sokti tyyyntą....
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 27, 19:28)
Nea, nesivaidena. Eisiu kur tyliai pažliumbsiu, nervai nebelaiko  4u.gif

Tau leidžiama ir netyliai žliubti iš džiaugsmo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendrė: 27 vasario 2007 - 19:30
Nakviša thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 27, 17:28)
Nea, nesivaidena. Eisiu kur tyliai pažliumbsiu, nervai nebelaiko  4u.gif

Pažliumbk wub.gif Nu va čia tai jo.... bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 27, 19:28)
Nea, nesivaidena. Eisiu kur tyliai pažliumbsiu, nervai nebelaiko  4u.gif

Mamamija, matkaboska ir visi šventieji ant Rusijos ir Lietuvos...ačiū ačiū ačiū ačiū jums už Nakvišos dvi juostels "ne vaiduoklius" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 27, 19:28)
Nea, nesivaidena. Eisiu kur tyliai pažliumbsiu, nervai nebelaiko  4u.gif

As kaip is siuksliu dezes issitraukiau testa su II, tai blioviau is begalines laimes blush2.gif Tai buvo dziaugsmo asaros. Tegul ir jos pas tave buna. smile.gif Kokia laime, kad dar vienai pavyko 4u.gif
Atsakyti