Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(philipuks @ 2007 02 27, 12:19)

As nesuprantu kaip cia nesamoningai skaiciuojamas nestumas, jei tiksliai zinau, kad man trys savaites, o dar reikia prideti 2. Juk zinau, kad tas dvi savaites nieko nebuvo. Zinau, kad pilvelyje gyventojas(ai) 3 sva. Na o tiksliam gimdymui nustatyti ,manau reikia dar dvi sav prideti. Nieko, issiaiskinsiu pasiskambinusi gydytojai  ax.gif
O del tryzniojimo, tai gal nenormali buciau jei i nieka nereaguociau, kai sitiek asaru ir kancios kelio praeita. Aciu KittyKitty uz palaikyma ir graziu zodzius  4u.gif


Tikrai suprantu Tave ir linkiu, kad viskas būtų kuo geriau, manau,ir NEndrė Tave tik nuraminti norėjo, o dėl skaičiavimo -taip , dar dvi reikia pridėti.Sakykim, žinojau, jei man nuo ovuliacijos 4 savaitės, vadinasi, oficialiai 6. Gimdom formaliai po 40 savaičių nuo paskutinių mėnesinių ir po 38 nuo ovuliacijos, nuo to, kai jau realiai užsimezgė (jei ciklas reguliarus). Aišku, visada galimos paklaidos.

QUOTE(Nendrė @ 2007 02 27, 12:32)
KittyKitty o iš kur tu žinai tikslią ovuliacijos datą, tave stebėjo echoskopu? Kiek žinau dėl to ir yra skaičiuojama terminas nuo 1 c.d. nes nelabai aišku kada pas moterį vyko ovuliacija. Nu bet jeigu tavo laikas nuo ovuliacijos sutampa su gydytojų sakomais terminai tai ir gerai, juk svarbiausia kad tas terminas tęsiasi, pilvukas didėja ir jūs esat be galo laimingos ir tu Philipuks ir tu KittyKitty. O kada gimdyt - tai mažiukai jūsų patys pasirinks datą kada ateit į šitą pasaulį  4u.gif



Nendre, Tu negalvok, kad aš čia kažkam prieštarauju 000189.gif Aišku ,kad dzin ta data, be to, juk nebūna kaip laikrodis, ir nuo moters anatomijos, ir nuo leliaus vystymosi priklauso. Tiesiog žinau, kad matytų neatitikimą, jei skaičiuotų nuo mėnesinių pradžios. Aš dariausi ovuliacijos testus, gruodžio 16 man parodė LhH bangą, tai reiškia, O bus po 24-48 valandų. Gruodžio 17 ir 18 labai skaudėjo šoną, atsisėst negalėjau, o gruodžio 19 pakilo BKT, o kai ji pakyla, vadinasi, O įvyko. Aišku, gali būti,kad įvyko tik tą 19 ar dar kaip, nebežiau valandų tikslumu ir ne taip svarbu, bet jei skaičiuotų nuo mėnesinių, būtų tikrai paklaida. Gyd pasakiau, normaliai sureagavo ir į kortelę užrįašė ovuliacijos dieną. Kai žiūrėjo, pagal mano skaičiavimą nuo O buvo lygiai 4 savaitės, vadinasi, "oficialiai" 6, lygiai tiek echo ir rodė.
Ir aš čia tikrai nedarau problemos mirksiukas.gif Ir suprantu, kad toms, kurių o data nežinoma, logiškiausia skaičiuoti nuo mm pradžios. 2 savaitę pabūnam nėščios "avansu". Bet po IVF, kai tiksliai žinoma diena, galima ir pagal tai skaičiuotis, kodėl gi ne. Tiksliau ir ramiau, va rugsėjinukių buvo panikuojančių, kad per maža pūslytė, gyd net valyt norėjo doh.gif, o pasirodo, tiesiog ovuliacija vėlesnė buvo.
O kada gimdysiu man tikrai nesvarbu, svarbu, KAD gimdysiu. Aš tiesiog bandžiau paaiškinti ir atsakyti į Phillipux ir Tavo komentarą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2007 02 26, 20:23)
jei ciklas ilgas, skaičiavimas nuo mmm gaunasi netikslus - todėl jei tiksliai žinoma ovuliacijos diena, reikia prie jos pridėti 14 dienų 4u.gif
IVF sakyčiau tiksliau būtų skaičiuoti nuo punkcijos+2 sav. blush2.gif


Merginos, baikite isradineti dvirati... skaiciuokite, kaip liepe Paiduke smile.gif Cia mes tokios "krutos" - zinome ovuliacijos diena, zinome net laika, kada spermiukas apvaisino kiausialaste ir t.t., o likusieji 90 procentu moteru nezino, todel ir yra bendras susitarimas, kai skaiciuoti nestumo laika smile.gif

QUOTE(euromergele @ 2007 02 26, 23:24)
Magi  lithuania.gif  kak ty zhyviosh padruga? ja cibia ishchiu...najdzi minia biggrin.gif


Mano pilvas baisionai issiputes. Vos kelnes uzsegu. Auginu po 10 burbuliuku kiekvienoje kiausideje. Ketvirtadieni vel eisiu pas gydytoja. Punkcija bus sekmadieni arba pirmadieni.

QUOTE(euromergele @ 2007 02 27, 10:25)
man.....ateinancios savaites pabaigoje  ax.gif  brrrrrrr.... jauchiuosi lyg ruosciausi kelionei i kosmosa  biggrin.gif

O kodel taip velai...mes gi kartu turime punktuotis g.gif
Atsakyti
KittyKitty, o tu gal laukiesi? bigsmile.gif (nespeju susekt, pro sali lekdama uzhmetu, bet ne visada speju susekti kokie pasikeitimai)
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2007 02 27, 16:26)
KittyKitty, o tu gal laukiesi?  bigsmile.gif  (nespeju susekt, pro sali lekdama uzhmetu, bet ne visada speju susekti kokie pasikeitimai)


Yep, Frane 4u.gif Kaip tik galvojau, gal reiktų Tau až mestelt ax.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KittyKitty: 27 vasario 2007 - 15:28
QUOTE(Magi @ 2007 02 27, 16:10)
Mano pilvas baisionai issiputes. Vos kelnes uzsegu. Auginu po 10 burbuliuku kiekvienoje kiausideje. Ketvirtadieni vel eisiu pas gydytoja. Punkcija bus sekmadieni arba pirmadieni.

nieko, reik iskest mirksiukas.gif jau nebedaug liko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2007 02 27, 16:28)
Yep, Frane 4u.gif  Kaip tik galvojau, gal reiktų Tau až mestelt ax.gif  wub.gif


kaip fainai clap.gif wub.gif
laikykis! o kodel Darvienos sarashelyje neesi?
nerealiai smagu uz tave!!! group.gif:
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2007 02 27, 16:33)
kaip fainai clap.gif  wub.gif
laikykis! o kodel Darvienos sarashelyje neesi?
nerealiai smagu uz tave!!! group.gif:


tai kad ji ne IVF'o metu pastojo. Jei teisingai pamenu, ten laiminga stebuklinga pastojimo istorija 4u.gif
Atsakyti
Nu blyn kur Nakviša su savo nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 27, 15:47)
Nu blyn kur Nakviša su savo nestuke.gif


aha bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frane @ 2007 02 27, 16:33)
kaip fainai clap.gif  wub.gif
laikykis! o kodel Darvienos sarashelyje neesi?
nerealiai smagu uz tave!!! group.gif:


Labai labai Tau ačiū, taip fainai, kad džiaugies ir palaikai 4u.gif Aš šitam skyreliui nepriklausau, įlendu čia, nes rūpi, kaip kitoms sekas, aš pastojau natūraliai thumbup.gif (nerealu, ką?) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2007 02 27, 15:07)
Nendre, Tu negalvok, kad aš čia kažkam prieštarauju 000189.gif 


Oi, pupa, tikrai negalvoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 02 27, 17:31)
Oi, pupa, tikrai negalvoju  4u.gif


4u.gif wub.gif
Atsakyti