Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Nakviša, laikau kumsčius. wub.gif
Atsakyti
man.....ateinancios savaites pabaigoje ax.gif brrrrrrr.... jauchiuosi lyg ruosciausi kelionei i kosmosa biggrin.gif

QUOTE(darviena @ 2007 02 27, 08:27)
...kada tau punkcija? mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 02 27, 11:25)
man.....ateinancios savaites pabaigoje  ax.gif  brrrrrrr.... jauchiuosi lyg ruosciausi kelionei i kosmosa  biggrin.gif

Viskas bus okay!!! Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 25, 21:29)
Nu, reikia istverti kaip nors iki penktadienio, tada zinosiu ir kiek ir kas ten darosi. Kazin 3 sav. ir 2 dienu matysis kiek puslyciu ar geriau vaziuoti kai bus lygiai 4 savaites  g.gif  Mergaites atlAiskit, bet tas pilvo maudimas sizus kelia  blush2.gif


Jo..girdžiu pažįstamas intonacijas doh.gif Zuiki, aš irgi taip tryznioju iki šiol, tai net paguost negaliu, bet man 2 savaites pilvo beveik neskaudėjo, o šiuo metu vėl skauda, bet daugiau tempimas, pūslę spaudžia, tai galvoju, kad taip turi būti. O iki 10 savaitės visą laiką jaučiau maudimą. Gal pabandyk duoti savo psichikai atostogas iki penktadienio, nusiteik, kad tada kažkas keisis ir nusiraminsi bei priimsi sprendimus, o iki tol tiesiog lauki (aš taip darau, kartais pavyksta).
Net kvaila sakyt "nurimk", nes tai tušti žodžiai tikriausiai, bet vis tiek - pasistenk 4u.gif console.gif

QUOTE(darviena @ 2007 02 26, 08:48)
Aciu, Merginos, uz nuosirdu uzjaucianti zodi  wub.gif

P.S. ar nieko nepraleidau per savo liudesio dienas? Gal ka reikia itraukt i parasiuka?  bigsmile.gif


Darviena, labai labai užjaučiu, bet Tu ir šaunuolė - po nesėkmės nedingsti ir dar rūpiniesi, kas į sąrašiuką pretenduoja. 4u.gif



QUOTE(Nendrė @ 2007 02 26, 21:14)
Rytoj tavo nėštumui bus lygiai 5 savaitės. Atidžiai daba paskaityk ir nustok po galais myščioti. Nėštumas skaičiuojamas ne nuo ovuliacijos ar punkcijos ar įsodinimo ar dar ko nors, o nuo pirmos ciklo dienos tavo atveju tu susirgai vasario 23 dieną, nuo tos dienos ir prasidėjo tavo nėštumo skaičiavimas.


O aš nesutinku. Aš savo savaites skaičiuoju nuo ovuliacijos+ 2 savaitės. Jei klausia, pasakau, kada ovulaicijos diena, o ne mėnesinių. Man ovuliacija vyko 21 ciklo dieną, tai man visa savaite skirtųsi terminas ir vystymasis, kam to reikia? Pagal mano skaičiavimus savaitės sutampa su tuo, ką mato per echo, diena į dieną. Tai ir gimdymo datą pasiskaičiavau nuo ovuliacijos, kuri buvo gruodžio 19, o ne nuo paskutinių mėnesinių, kurios buvo lapkričio 28 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2007 02 27, 08:52)
Labas rytelis visoms,

sakykit, mergaites, o jeigu yra cistu, tai kaip tada su IVF? Jas reikia salinti ar jos nemaiso?
Darviena, labai gaila. Laikykis mergyt

Man del cistos vienam menesiui ivf atidejo, pageriau Jaryne kontraceptiniu ir tada dariausi ivf. Jos panaikino cista. Sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2007 02 27, 11:10)
Jo..girdžiu pažįstamas intonacijas doh.gif Zuiki, aš irgi taip tryznioju iki šiol, tai net paguost negaliu, bet man 2 savaites pilvo beveik neskaudėjo, o šiuo metu vėl skauda, bet daugiau tempimas, pūslę spaudžia, tai galvoju, kad taip turi būti. O iki 10 savaitės visą laiką jaučiau maudimą. Gal pabandyk duoti savo psichikai atostogas iki penktadienio, nusiteik, kad tada kažkas keisis ir nusiraminsi bei priimsi sprendimus, o iki tol tiesiog lauki (aš taip darau, kartais pavyksta).
Net kvaila sakyt "nurimk", nes tai tušti žodžiai tikriausiai, bet vis tiek - pasistenk 4u.gif  console.gif
Darviena, labai labai užjaučiu, bet Tu ir šaunuolė - po nesėkmės nedingsti ir dar rūpiniesi, kas į sąrašiuką pretenduoja.  4u.gif
O aš nesutinku. Aš savo savaites skaičiuoju nuo ovuliacijos+ 2 savaitės. Jei klausia, pasakau, kada ovulaicijos diena, o ne mėnesinių. Man ovuliacija vyko 21 ciklo dieną, tai man visa savaite skirtųsi terminas ir vystymasis, kam to reikia? Pagal mano skaičiavimus savaitės sutampa su tuo, ką mato per echo, diena į dieną. Tai ir gimdymo datą pasiskaičiavau nuo ovuliacijos, kuri buvo gruodžio 19, o ne nuo paskutinių mėnesinių, kurios buvo lapkričio 28 doh.gif

As nesuprantu kaip cia nesamoningai skaiciuojamas nestumas, jei tiksliai zinau, kad man trys savaites, o dar reikia prideti 2. Juk zinau, kad tas dvi savaites nieko nebuvo. Zinau, kad pilvelyje gyventojas(ai) 3 sva. Na o tiksliam gimdymui nustatyti ,manau reikia dar dvi sav prideti. Nieko, issiaiskinsiu pasiskambinusi gydytojai ax.gif
O del tryzniojimo, tai gal nenormali buciau jei i nieka nereaguociau, kai sitiek asaru ir kancios kelio praeita. Aciu KittyKitty uz palaikyma ir graziu zodzius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo philipuks: 27 vasario 2007 - 11:20
QUOTE(philipuks @ 2007 02 27, 11:19)
O del tryzniojimo, tai gal nenormali buciau jei i nieka nereaguociau, kai sitiek asaru ir kancios kelio praeita. Aciu KittyKitty uz palaikyma ir graziu zodzius  4u.gif

Philipuks tryzniuok tu kiek tik nori, tavo reikalas, jei tau nuo to geriau - tai valio. Bet Paiduke tau tiksliai paskaiciavo, o tu vistiek klausi kaip skaiciuoti. Atsiprasau jei izeidziau, tikrai nenorejau.

Kaip matot visoms skirtingai skaičiuoja, bet kaip Daiva sakė ar yra ten skirtumas tų kelių dienų? Nueisi pas gydytoja, o jinai tau dar visai kitą laiką pasakys. Jos gi dažniausiai žiūri pagal puslytės dydį (ane merginos kurios susidūrėt su tuo). Mano draugei iš viso buvo pasakytas terminas, o jinai paskaičiavo ir gavosi, kad pagal terminą jinai pastojo į ciklo pabaigą, persirgo normaliai, nors tą ciklą dar gėra kontraceptikus ir tikrai nebuvo nėščia. Taip kad čia dar priklauso kaip ta puslytė auga.

KittyKitty o iš kur tu žinai tikslią ovuliacijos datą, tave stebėjo echoskopu? Kiek žinau dėl to ir yra skaičiuojama terminas nuo 1 c.d. nes nelabai aišku kada pas moterį vyko ovuliacija. Nu bet jeigu tavo laikas nuo ovuliacijos sutampa su gydytojų sakomais terminai tai ir gerai, juk svarbiausia kad tas terminas tęsiasi, pilvukas didėja ir jūs esat be galo laimingos ir tu Philipuks ir tu KittyKitty. O kada gimdyt - tai mažiukai jūsų patys pasirinks datą kada ateit į šitą pasaulį 4u.gif
Atsakyti
Kur Nakvisa su naujienom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 27, 11:19)
As nesuprantu kaip cia nesamoningai skaiciuojamas nestumas, jei tiksliai zinau, kad man trys savaites, o dar reikia prideti 2. Juk zinau, kad tas dvi savaites nieko nebuvo. Zinau, kad pilvelyje gyventojas(ai) 3 sva. Na o tiksliam gimdymui nustatyti ,manau reikia dar dvi sav prideti. Nieko, issiaiskinsiu pasiskambinusi gydytojai  ax.gif

Na žinai, ne mes sugalvojom tuos skaičiavimus. Jei Tau pavyks pakeisti visus medicinos vadovėlius - tai valio, pirmyn thumbup.gif O pradžiai pabandyk U. įrodyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 27 vasario 2007 - 14:22
Nėštumas skaičiuojamas nuo kiaušialąstės brendimo pradžios, taip patogiau. Todėl ir gaunasi, kad tai yra dviem savaitėm ilgiau, nei įvykusi ovuliacija. Juolab, kad ir apvaisinimas ne tą pačią ovuliacijos dieną įvyksta.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2007 02 27, 15:38)
Nėštumas skaičiuojamas nuo kiaušialąstės brendimo pradžios, taip patogiau. Todėl ir gaunasi, kad tai yra dviem savaitėm ilgiau, nei įvykusi ovuliacija. Juolab, kad ir apvaisinimas ne tą pačią ovuliacijos dieną įvyksta.

Na, manyčiau, kad priimtas vienigas skaičiavimas ir nustatyti kažkokie gemaliuko dydžio ir pan. kriterijai 4, 5, 6, 7 ir t.t. savaičių nėštumui ir visi gydytojai to laikosi netaikydami kiekvienam nėštumo atvejui individualiai. Ir kiek žinau gimdant 38 ar 40 savaičių skaitosi kad leliukas pilnai išnešiotas (čia ir išsilygina tos ,,užmestos" 2 savaitės). na, man taip atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 02 27, 14:52)
Kur Nakvisa su naujienom? g.gif



o Nakvisa pridavinejo siandien krauja HCG tyrimui? g.gif gal ji nusprende palaukt ketvirtadienio ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 27, 16:03)
o Nakvisa pridavinejo siandien krauja HCG tyrimui? g.gif  gal ji nusprende palaukt ketvirtadienio  ax.gif  wub.gif


Manau pridavinėjo ax.gif Kiekvieną dieną vis sunkiau laukt...
Atsakyti