Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Mnau, kad kabinosi sad.gif
Atsakyti
Mergaitės, truputį ne į temą ir kartu į temą....

Nepasitikėkit Geromeda....Neišbandžiau ten darytis HCG, bet teko darytis kitus biocheminius kraujo tyrimus. Tai ojojoj.... Istorija tokia..Po gimdymo praėjus keliems mėnesiams sustreikavo mano širdis. Senos bėdos, kurios dėl krūvio paūmėjo. Gydytoja įtarė, kad elektrolitai (kalis, natris, kalcis) grybus pjauna, kad gal inkstai pareina. Nuvažiavau tyrimų pasidaryti, nes reikėjo greitai. Tai buvo ryte....pasiskambinu popiet, padiktuoja atsakymus. O aš pati gydytoja, tai tuos rodiklius žinau. Plaukai man pasišiaušia. Visad buvo viskas gerai, o dabar kas blogai, kas ties viršutine norma. Persigąstu žiauriai. Nulekiu į Santariškes, kur pasidarau tyrimus "po blatu". Jie RADIKALIAI priešingi. Pasidarau trečioj laboratorijoj - jie patvirtina Santariškių duomenis. Negalėjo viskas per kokias 6 valandas tarp tų tyrimų ėmimo pasikeist. Geromeda aišku laikėsi savo, nes aš buvau vėją bekelianti.....atseit, jie savo aparatūra pasitiki, prietaisus kalibruoja....Visgi, patirtis karti, pinigų tiesiogine to žodžio prasme, išmečiau daug, o nervų sugadinau dar daugiau....neįkliūkit ir jūs į tas pinkles. Ypač, kai rezultatai tokie visokeriopai brangūs wub.gif

Darviena wub.gif wub.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
turesiu omeny...tai kur cia dabar darytis HCG reikes? Aids centre? ...


Nakviša, ja za tibia baleju.....sekmes tau rytoj, dideles sekmes, sekmes didziausios, HCG didziausio....zhodzhiu....nudzhiugink mus, ka? smile.gif 4u.gif


QUOTE(Kolibriukė @ 2007 02 26, 23:51)
Nepasitikėkit Geromeda....


darviena....man zhinok taip sunku ka nors tau pasakyt....man liudna ... verysad.gif
Atsakyti
Nakviša, būk žmogus, pastok aaa smile.gif
Atsakyti
Magi lithuania.gif kak ty zhyviosh padruga? ja cibia ishchiu...najdzi minia biggrin.gif
Atsakyti
Na viso, einu gult, bo negaliu laikyt ir kojų kumščių už Nakvišą stovėdama, teks gulint laikyt smile.gif
Atsakyti
nagi nagi, Nakviša mirksiukas.gif Mes jau čia išvarvėjusiomis akimis laukiame žinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 02 26, 23:11)
turesiu omeny...tai kur cia dabar darytis HCG reikes? Aids centre? ...



Atsiprašau, kad kišuosi ten kur galbūt nepriklauso.
Žinau, kad anksčiau darydavo HCG tyrimus "biomedicinos tyrimų centre" (http://www.bmtc.lt/kontaktai.htm - Karoliniškėse).
Galbūt jūs apie jš jau žinot, bet niekur nemačiau kad jis būtų minėtas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 02 27, 00:11)
turesiu omeny...tai kur cia dabar darytis HCG reikes? Aids centre? ...


Labas, Euromergele,
Paskutini kart dariausi UAB "Medicinos stebuklas", cia Saltoniskiu 28/Seliu 3. Kaina 30 Lt. Jei priduodi krauja iki 10:00, atsakymas ~12:00.
Vilniaus VK kaina 63 Lt, atsakymas mazdaug po 4 valandu.
Sekmes! 4u.gif kada tau punkcija? mirksiukas.gif


Nakvisa, kaip tu? Labai laukiam geru naujienu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 27 vasario 2007 - 07:32
QUOTE(darviena @ 2007 02 26, 08:48)
Aciu, Merginos, uz nuosirdu uzjaucianti zodi  wub.gif

O dabar reikia pasitart. Siandien 18-ta diena po isodinimo, 20-ta diena po punkcijos, taciau vis dar nera mmm (nestumo irgi nera, HCG nukrito nuo 17 iki 7). Krutine nebe jautri, bet skaudi pasidare. Ar jau tureciau sunerimt del, pvz., negimdinio? Ar dar palaukt? Patarkit, kas turejot panasia situacija.  g.gif



Tu dar truputi palauk mmm, o kitą savaitę nuvaryk pas gydytoją. Čia ne negimdinis, o embrionukas nustojo vystytis. Jei pati nesulauksi mmm, tai duos tokius vaistukus, kurie sukels mmm ir nereikės tada jokių ten gimdos valymų ir panašiai. Po mmm būtinai nueik pasižiūrėti ar gimda švari ir ar gerai ten viskas išsivalė, nes paskui neduok dieve kokie uždegimai prasidės.
Nėra žodžių kaip tave paguosti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2007 02 27, 09:29)
Tu dar truputi palauk mmm, o kitą savaitę nuvaryk pas gydytoją. Čia ne negimdinis, o embrionukas nustojo vystytis. Jei pati nesulauksi mmm, tai duos tokius vaistukus, kurie sukels mmm ir nereikės tada jokių ten gimdos valymų ir panašiai. Po mmm būtinai nueik pasižiūrėti ar gimda švari ir ar gerai ten viskas išsivalė, nes paskui neduok dieve kokie uždegimai prasidės.
Nėra žodžių kaip tave paguosti  wub.gif


vakar vakare pramuso wub.gif Labai keistai viskas vyko, sakau, gal tikrai kabinosi - pries tai dvi dienas buvo tokios gausios gleives, kaip buna per vaisingu dienu pabaiga...
Atsakyti
Labas rytelis visoms,

sakykit, mergaites, o jeigu yra cistu, tai kaip tada su IVF? Jas reikia salinti ar jos nemaiso?


Darviena, labai gaila. Laikykis mergyt
Atsakyti