Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 26, 08:03)
Ech Philipuks, Philipuks doh.gif Gerai , kad Tu toli ir dar  nestuke.gif - o tai prilupčiau lotuliukas.gif
Ir maus dabar Tau tą pilvelį pastoviai...kažkur iki 8-10 savaitės -tai geras požymis, sunerimti reiktų kai nebe maus ax.gif
Manau, gali važiuoti trečiadienį pas gydytoją. Man kaip ir Zanetai , puslytes pamatė 5 sav. 2 d. wub.gif O Crinino receptą gali anksčiau pasiimti 4u.gif
Taip, kad mergyt, raminkis ir nesiparink mirksiukas.gif  biggrin.gif

Uzsiregistravau kovo 6 dienai ax.gif Tada man bus 4 savaites be vienos dienos nuo isodinimo. Tai taip ir nebesuprantu nuo kada mums ivf-ininkems skaiciuojamas nestumas g.gif Jei nuo isodinimo tai isodino 7 vasario, o kovo 6 varau leliu skaiciuotis g.gif Ojoj...................
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 26, 19:28)
Uzsiregistravau kovo 6 dienai  ax.gif Tada man bus  4 savaites be vienos dienos nuo isodinimo. Tai taip ir nebesuprantu nuo kada mums ivf-ininkems skaiciuojamas nestumas  g.gif Jei nuo isodinimo tai isodino 7 vasario, o kovo 6 varau leliu skaiciuotis  g.gif Ojoj...................



lygiai taip pat skaičiuojama kaip ir visoms - nuo mėnesinių pirmos dienos.
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 26, 19:28)
Uzsiregistravau kovo 6 dienai  ax.gif Tada man bus  4 savaites be vienos dienos nuo isodinimo. Tai taip ir nebesuprantu nuo kada mums ivf-ininkems skaiciuojamas nestumas  g.gif Jei nuo isodinimo tai isodino 7 vasario, o kovo 6 varau leliu skaiciuotis  g.gif Ojoj...................

aš tai skaičiavau pagal Daivos kažkada nurodytą skaičiuoklę
va čia, pažymi Retrieval/Ovulation įrašai punkcijos dieną ir viską tau parodys, kada gimdyti ir tt. o LMP tai nuo mėnesinių
Atsakyti
Atleiskit man kvaisai, bet nieko nebesuprantu. Tai jei mm sausio 23 prasidejo, punkcija vasario 7 buvo, tai kiek man laiko skaitosi g.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 26, 19:49)
Atleiskit man kvaisai, bet nieko nebesuprantu. Tai jei mm sausio 23 prasidejo, punkcija vasario 7 buvo, tai kiek man laiko skaitosi  g.gif  aciuks.gif  aciuks.gif

pagal mmm 4sav. 6d., pagal punkciją 4sav. 5d.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 02 26, 19:53)
pagal mmm 4sav. 6d., pagal punkciją 4sav. 5d.

Atsiprasau punkcija vasario 4d. isodinimas vasario 7 diena buvo. Tai ar nestumas ne nuo tada kai leliu patalpino g.gif Susimaisiau juodai g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 26, 19:58)
Atsiprasau punkcija vasario 4d. isodinimas vasario 7 diena buvo. Tai ar nestumas ne nuo tada kai leliu patalpino  g.gif Susimaisiau juodai  g.gif


Rytoj tavo nėštumui bus lygiai 5 savaitės. Atidžiai daba paskaityk ir nustok po galais myščioti. Nėštumas skaičiuojamas ne nuo ovuliacijos ar punkcijos ar įsodinimo ar dar ko nors, o nuo pirmos ciklo dienos tavo atveju tu susirgai vasario 23 dieną, nuo tos dienos ir prasidėjo tavo nėštumo skaičiavimas.
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 02 26, 20:14)
Rytoj tavo nėštumui bus lygiai 5 savaitės. Atidžiai daba paskaityk ir nustok po galais myščioti. Nėštumas skaičiuojamas ne nuo ovuliacijos ar punkcijos ar įsodinimo ar dar ko nors, o nuo pirmos ciklo dienos tavo atveju tu susirgai vasario 23 dieną, nuo tos dienos ir prasidėjo tavo nėštumo skaičiavimas.


jei ciklas ilgas, skaičiavimas nuo mmm gaunasi netikslus - todėl jei tiksliai žinoma ovuliacijos diena, reikia prie jos pridėti 14 dienų 4u.gif
IVF sakyčiau tiksliau būtų skaičiuoti nuo punkcijos+2 sav. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2007 02 26, 20:23)
jei ciklas ilgas, skaičiavimas nuo mmm gaunasi netikslus - todėl jei tiksliai žinoma ovuliacijos diena, reikia prie jos pridėti 14 dienų 4u.gif
IVF sakyčiau tiksliau būtų skaičiuoti nuo punkcijos+2 sav. blush2.gif

ta skaičiuoklė kur nurodžiau ir yra po IVF, įvedi punkcijos dieną ir nereik pliusuoti tų 2sav

aš pasiskaičiavus pagal punkcijos dieną, man taip labiau patinka, daugiau rodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 02 26, 20:14)
Rytoj tavo nėštumui bus lygiai 5 savaitės. Atidžiai daba paskaityk ir nustok po galais myščioti. Nėštumas skaičiuojamas ne nuo ovuliacijos ar punkcijos ar įsodinimo ar dar ko nors, o nuo pirmos ciklo dienos tavo atveju tu susirgai vasario 23 dieną, nuo tos dienos ir prasidėjo tavo nėštumo skaičiavimas.

As tik pasiklausti norejau kas neaisu ir tiek. Dekoju uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2007 02 26, 20:23)
IVF sakyčiau tiksliau būtų skaičiuoti nuo punkcijos+2 sav. blush2.gif


Nu vat žinok įdomiai su tuo IVF. Pas mane dėl stimuliacijnos laikas iki tariamos ovuliacijos gerokai sutrumpėjo nei įprastai. Bandžiau skaičiuoti pagal įsodinimo dieną, o vat visi echoskopai vistiek man rodydavao nėštumą pagal mmm dieną. Bet sutinku - ne visais atvejais galima pasikliauti skaičiavimu nuo mmm.
Bet kokiu atveju visą nėštumą gali būti kelių dienų paklaida - ne esmė juk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 26, 08:48)
Aciu, Merginos, uz nuosirdu uzjaucianti zodi  wub.gif

O dabar reikia pasitart. Siandien 18-ta diena po isodinimo, 20-ta diena po punkcijos, taciau vis dar nera mmm (nestumo irgi nera, HCG nukrito nuo 17 iki 7). Krutine nebe jautri, bet skaudi pasidare. Ar jau tureciau sunerimt del, pvz., negimdinio? Ar dar palaukt? Patarkit, kas turejot panasia situacija.  g.gif

P.S. ar nieko nepraleidau per savo liudesio dienas? Gal ka reikia itraukt i parasiuka?  bigsmile.gif

Darviena, man 18d. po įsodinimo HCG buvo 28,6 g.gif , bet deja tos pačios dienos vakara prasidėjo mmm.Gal tai ir buvo kabinimasis, o krūtinė dar ilgai skaudėjo blink.gif
Atsakyti