Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(philipuks @ 2007 02 25, 20:49)
As ir tada leksiu 4 sav. nes ta diena paskutine crinono doze turiu  ax.gif  O iki kada crinone reikia naudoti, iki 3 men? O po 3 men ar naudojami dar kokie vaistai ?

Philipuks, kai pastojau žinok aš nenaudojau jokių vaistų, tik folinę rūgštį wub.gif Čia kiekvienai yra labai individualu wub.gif O dėl skausmelių tikrai nepergyvenk 4u.gif viskas normalu juk tu nestuke.gif


Darviena stiprybės wub.gif
Atsakyti
Darviena, jei būtų negimdinis, hcg kiltų, taigi negimdinio pas tave TIKRAI nėra.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 02 26, 09:50)
Darviena, jei būtų negimdinis, hcg kiltų, taigi negimdinio pas tave TIKRAI nėra.


Nu tai tada ramiai laukiu mmm thumbup.gif
Atsakyti
[quote=darviena,2007 02 24, 22:39]
HCG nukrito iki 7.79, taigi ir trecia karta nepgsiseke.

Darviena,stiprybes!!!! wub.gif console.gif
Atsakyti
unsure.gif norejau ir as jau i jusu gretas rasytis del IVF, ale zaraza persalimas pripuole verysad.gif regis snerpstima ishsigydziau, dabar kosulys.... verysad.gif
bandau hemeopatiniais vaistukais gydytis, naturaliais metodais vaduotis, ale turbut neverta puoselyti vilciu kovo pradzioj pradeti verysad.gif
Atsakyti
Darviena
labai, labai liūdna verysad.gif verysad.gif
bet aš esu tikra, kad kibimas buvo, tik dėja nustojo vysytis, labai gaila verysad.gif , netikiu, kad ten vaistų likučiai tie 17
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2007 02 24, 22:49)
arba visgi pregnylio likučiai verysad.gif
labai gaila, Darviena console.gif
Bet kad Geromeda tokį ŠŠŠŠŠŠ mala, tai negaliu patikėti gun_bandana.gif:
gal jie specialiai tokio HCG nefiksuoja arba kokie regentai nejautrūs (Miglužė duos velnių, kad kalbu apie tai, ko neišmanau doh.gif )
Aš HCG darydavau Aids centre  - ten buvo užfiksavę ir 4.6 g.gif


Aids centre daro Beta - Hcg, o geromedoj dabar - tik HCG, tai prieš mėn. kai klausiau tos laborantės sakė, kad nykstančiu likučius geriau matyti su Beta - Hcg 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 26 vasario 2007 - 11:03
Nu 17 tai man neatrodo nykstami skaičiai, man kai nėštumo nebūdavo, yra rodę geromedoj ir 2,1 ir 1,6 ar kažkas panašiai ir ten buvo ne beta, o kitoje laboratorijoje nesidariau nes testas jokių vaiduokliukų nerodė, nebuvo pagrindo netikėti
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 02 26, 11:54)
Darviena
labai, labai liūdna verysad.gif  verysad.gif
bet aš esu tikra, kad kibimas buvo, tik dėja nustojo vysytis, labai gaila verysad.gif , netikiu, kad ten vaistų likučiai tie 17

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 26, 11:43)

Darviena, labai gaila, as taip tykejausi siandien atejusi rasti geru ziniu is taves. Laikykis sirdele wub.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos merginos, nu ir mes vis nesulaukiam savo vaikucio, ryt darysiuos 2 IUI, bet jauciu , kad cia tik formalumas. Pas mane viskas tiesiog puikiai, bet vyro sperma prasta: per mazas kiekis ir judrumas. Jau labai rimtai galvojam apie IVF g.gif , nes jauciam, kad IUI pinigelius metom beprasmiskai...
Bet va norejau pakalusti, vistiek jus labiau cia viena kita pazistat, tos kurios jau pastojo po IVF, problemos buvo pas jas ar pas vyrus ir su kokiom problemom didesne tikimybe pastoti ?schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 02 26, 08:03)
Ir maus dabar Tau tą pilvelį pastoviai...kažkur iki 8-10 savaitės -tai geras požymis, sunerimti reiktų kai nebemaus ax.gif


Vilmute, nu nerašyk tai triznei taip, jei neduok dieve porai minučių nustos maust jai, tai spės ir epitafiją sukurpt doh.gif
Atsakyti