Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(zaneta1 @ 2007 02 25, 20:56)
Cia jau kaip gydytoja paskiria, nieko negalima savarankiskai 4u.gif
As progesterona vartojau iki 12 sav. Bromokriptina ir aspirina iki 10 savaiciu, Bet cia kiekvienai individualiai. Ir aisku iki 12 svaiciu geraiu foline rugsti, ko gero ir tau reiketu jei dar negeri. Dabar geriu dar gelezi nestukems(nuo 13 savaites) cia jau po kraujo tyrimu paskyre.

As tai negeriu aspirino, tik crinone ir foline rugsti naudoju g.gif O kam tas bromokriptinas g.gif Tokia nezinia kankina ax.gif
Atsakyti
Nu zinok i tavo klausimus baisu atsakyti, nes tu viska sau prisitaikai lotuliukas.gif Bromokriptina geriau pries pastojima, nes buvo aukstas prolaktinas, o kai pastoji, jo staigiai nutraukti negalima, tik palaipsniui. Tau jo tikrai nereikia jei jau pries tai negerei smile.gif
Atsakyti


Jei Dievas uzdaro duris----atveria langus....

Nepaluzk Darviena!!!
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2007 02 25, 21:02)
Nu zinok i tavo klausimus baisu atsakyti, nes tu viska sau prisitaikai lotuliukas.gif  Bromokriptina geriau pries pastojima, nes buvo aukstas prolaktinas, o kai pastoji, jo staigiai nutraukti negalima, tik palaipsniui. Tau jo tikrai nereikia jei jau pries tai negerei smile.gif

Aisku blush2.gif Man su hormonais tvarkoj buvo, tai reiskia sau to nepritaikysiu ax.gif As be gydytojos nieko negeriu. Tik tai ka liepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 25, 20:29)
Nu, reikia istverti kaip nors iki penktadienio, tada zinosiu ir kiek ir kas ten darosi. Kazin 3 sav. ir 2 dienu matysis kiek puslyciu ar geriau vaziuoti kai bus lygiai 4 savaites  g.gif  Mergaites atlAiskit, bet tas pilvo maudimas sizus kelia  blush2.gif

as pamenu, man pirma echoskopa dare kai dar nebuvo pilnai 4 savaiciu. sona labai skaudejo ir manem kad nevietos prisikabimo. bet iskart puslyte gimdoj pamate ir net man parode kaip plaka sirdute, ta prasme kaip ta puslyte pulsuoja...oi net keista pasidare kad dabar ta puslyte visa ziezulyte....
Atsakyti
QUOTE(eeglele @ 2007 02 25, 21:45)
as pamenu, man pirma echoskopa dare kai dar nebuvo pilnai 4 savaiciu. sona labai skaudejo ir manem kad nevietos prisikabimo. bet iskart puslyte gimdoj pamate ir net man parode kaip plaka sirdute, ta prasme kaip ta puslyte pulsuoja...oi net keista pasidare kad dabar ta puslyte visa ziezulyte....

Na, as tikiuosi ir man pamatys 4 sav. ax.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu, kaip jūs skaičiuojat g.gif Kaip suprast 4 savaites g.gif Nėštumas skaičiuojamas nuo mėnesinių pirmos dienos, taigi 4 savaitės būtų maždaug hcg testo diena po IVF ir tuo metu labai retai mato gemalinę puslytę.
Gemalinė puslytė jau tikrai turėtų pasimatyti esant 5 savaitėms, nors man tarkim vos surado, nes buvo skysčio pilve ir išdidėjusios kiaušidės.
Atsakyti
Ups, pasitaisau, kaip tik pasitikrinau pirmos nuotraukytes data- buvo 5 sav.ir viena diena kai pamate puslyte, o ne keturios ir 2 kaip rasiau blush2.gif Ale vat kaip greitai viskas pasimirsta doh.gif
Daiva, tavo tiesa 4u.gif

Bet kad sirdute plaka 4 svaiciu, tai cia jau kazkas sumaisyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2007 02 25, 22:27)
Ups, pasitaisau, kaip tik pasitikrinau pirmos nuotraukytes data- buvo 5 sav.ir viena diena kai pamate puslyte, o ne keturios ir 2 kaip rasiau blush2.gif  Ale vat kaip greitai viskas pasimirsta doh.gif
Daiva, tavo tiesa 4u.gif

Bet kad sirdute plaka 4 svaiciu, tai cia jau kazkas sumaisyta g.gif

nu zinok kad nesumaisyta.....dar karteli pergalvojau viska ir tikrai buvo 4 savaites, nes ir byloje irase kad 4 savaite. o tai ir buvo tas laikas kai nesusirgau ir pradejo skaudeti sona. nulekiau pas daktara, ta pacia diena nusiunte pas echo ir.....nu as pati maciau. ten aisku suprasti labai sunku, bet daktaras atsukes ekrana i mane rode, dar labai gerai pamenu, sako ziurek ta vieta kur tarsi lempute mirksetu. ten sirdute plaka...pasirdo ji plaka ir dar kaip anksti...smile.gif kvepavima sulaikius ziurejau. jausmas toks kad kaip cia dabar yra kad pas tave kazkas gyvena. nu siaip tai as naturaliai pastojjau tai cia gal del to anksciau . nu nezinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eeglele: 25 vasario 2007 - 23:00
Aciu, Merginos, uz nuosirdu uzjaucianti zodi wub.gif

O dabar reikia pasitart. Siandien 18-ta diena po isodinimo, 20-ta diena po punkcijos, taciau vis dar nera mmm (nestumo irgi nera, HCG nukrito nuo 17 iki 7). Krutine nebe jautri, bet skaudi pasidare. Ar jau tureciau sunerimt del, pvz., negimdinio? Ar dar palaukt? Patarkit, kas turejot panasia situacija. g.gif

P.S. ar nieko nepraleidau per savo liudesio dienas? Gal ka reikia itraukt i parasiuka? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 26 vasario 2007 - 07:49
Ech Philipuks, Philipuks doh.gif Gerai , kad Tu toli ir dar nestuke.gif - o tai prilupčiau lotuliukas.gif
Ir maus dabar Tau tą pilvelį pastoviai...kažkur iki 8-10 savaitės -tai geras požymis, sunerimti reiktų kai nebe maus ax.gif
Manau, gali važiuoti trečiadienį pas gydytoją. Man kaip ir Zanetai , puslytes pamatė 5 sav. 2 d. wub.gif O Crinino receptą gali anksčiau pasiimti 4u.gif
Taip, kad mergyt, raminkis ir nesiparink mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Darviena console.gif
Atsakyti