Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Darviena console.gif
Atsakyti
Stiprybės, Darviena...
Atsakyti
darviena,2007 02 24, 22:39]
Sveikos 4u.gif Pas mane viskas gerai. HCG nukrito iki 7.79, taigi ir trecia karta nepgsiseke. Beje tyrima dariausi vel dviejose skirtingose laboratorijose. Geromedoje vel rezultatai buvo-0.500 doh.gif Tai tiek ziniu. Lendu kol kas i pogrindi. Sekmes Jums merginos 4u.gif
[/quote]
verysad.gif Laikykis mergaite sunku bet...žinau kaip jauties...
cia turbut visos žino... verysad.gif
Atsakyti
Darviena,laikykis sirdele,nenuleisk ranku.nors gal tau svetimos paguodos visai nereikia,bet mes labai nuosirdziai uz tave.juk mums visoms gali taip nutikti.nenuleisk nosytes mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 02 25, 13:24)
Davina wub.gif
Zinau, kad jokie zodziai dabar nepades ir skambes labai banaliai doh.gif
Panasiai kaip man. 13d. rode HCG - 54, dar nespejau net apsidziaugti, o 15d. jau nukrito iki 7.4. Nemanau, kad Tau rode vaistu likucius, tiesiog nustojo vystytis. (man tai buvo). Daug kas ramino, kad gal ir gerai, nes kabinosi, bet man iki siol (nors praejo beveik metai) atrodo, kad kai nustoja vystytis - kazkas negerai rolleyes.gif  g.gif  doh.gif
Bet nepasiduok wub.gif  Kaip ir sakei - trumpam numirk ir vel atgimk, kad parodytum, ka gali wub.gif

O tu kartojai tyrima ar itarei kad kas nors ne taip g.gif Gal ir man pakartoti g.gif Man siandien 18 diena jau g.gif Ir tas pilvo maudimas nesiliauja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo philipuks: 25 vasario 2007 - 20:23
QUOTE(philipuks @ 2007 02 25, 20:20)
Gal ir man pakartoti  g.gif Man siandien 18 diena jau  g.gif Ir tas pilvo maudimas nesiliauja  g.gif


ot gausi į galvą.... rolleyes.gif gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 02 25, 20:26)
ot gausi į galvą....  rolleyes.gif  gun_smilie.gif

Nu, reikia istverti kaip nors iki penktadienio, tada zinosiu ir kiek ir kas ten darosi. Kazin 3 sav. ir 2 dienu matysis kiek puslyciu ar geriau vaziuoti kai bus lygiai 4 savaites g.gif Mergaites atlAiskit, bet tas pilvo maudimas sizus kelia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 25, 19:29)
Nu, reikia istverti kaip nors iki penktadienio, tada zinosiu ir kiek ir kas ten darosi. Kazin 3 sav. ir 2 dienu matysis kiek puslyciu ar geriau vaziuoti kai bus lygiai 4 savaites  g.gif  Mergaites atlAiskit, bet tas pilvo maudimas sizus kelia  blush2.gif


Pilnai suprantu tavo nerima, bet truputuka nusiramink ir vaiko(u)nenervuok doh.gif Zinok kad savo nervais nieko nepakeisi, bus taip kaip turi buti, didiji darba jau atlikai mirksiukas.gif Pilvo maudenimo neimk i galva, nes taip turi buti ir dar ilgokai taip bus.
As vietoj taves gal palaukciau 4 sav, kad uztikrintai matyciau puslyte(es) kad maziau po to nervuotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2007 02 25, 20:34)
Pilnai suprantu tavo nerima, bet truputuka nusiramink ir vaiko(u)nenervuok doh.gif  Zinok kad savo nervais nieko nepakeisi, bus taip kaip turi buti, didiji darba jau atlikai mirksiukas.gif  Pilvo maudenimo neimk i galva, nes taip turi buti ir dar ilgokai taip bus.
As vietoj taves gal palaukciau 4 sav, kad uztikrintai matyciau puslyte(es) kad maziau po to nervuotis 4u.gif

Teks taip ir padaryti, nes uzsiregistravau kt. penktadieniui, kad nereiktu is darbo issiprasineti, bet atidesiu kt. treciadieniui, tada jau bus sueje (tikiuosi) 4 savaites ir turetu buti aisku kiek leliu ten auga g.gif. Tiek to su darbu susiderinsiu, cia juk svarbiau ax.gif Juk ir kelione nepigi. Ir ta laika stengsiuosi nesizuoti pioneer.gif
O kiek laiko tau buvo kai puslyte pamate ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo philipuks: 25 vasario 2007 - 20:40
As nuejau kai buvo 4 sav ir 2 dienos, turiu ir dabar ta nuotraukyte smile.gif Gydytojas sake- va, va yra, sveikinu ir t.t. bet as ten nieko nematau, po to 6.5 sav pamaciau plakancia sirdele, na o po to ejau tik 13 savaiciu ir pamaciau jau pilna zmogeliuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2007 02 25, 20:45)
As nuejau kai buvo 4 sav ir 2 dienos, turiu ir dabar ta nuotraukyte smile.gif  Gydytojas sake- va, va yra, sveikinu ir t.t. bet as ten nieko nematau, po to 6.5 sav pamaciau plakancia sirdele, na o po to ejau tik 13 savaiciu ir pamaciau jau pilna zmogeliuka wub.gif

As ir tada leksiu 4 sav. nes ta diena paskutine crinono doze turiu ax.gif O iki kada crinone reikia naudoti, iki 3 men? O po 3 men ar naudojami dar kokie vaistai ?
Atsakyti
Cia jau kaip gydytoja paskiria, nieko negalima savarankiskai 4u.gif
As progesterona vartojau iki 12 sav. Bromokriptina ir aspirina iki 10 savaiciu, Bet cia kiekvienai individualiai. Ir aisku iki 12 svaiciu geraiu foline rugsti, ko gero ir tau reiketu jei dar negeri. Dabar geriu dar gelezi nestukems(nuo 13 savaites) cia jau po kraujo tyrimu paskyre.
Atsakyti