Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Darviena laikykis širdele wub.gif labai gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 24, 21:35)
<...>
As tai nemoku nerodyti, tuoj sizuot pradedu  blush2.gif Dar pesimistes budas tai visai is proto artimuosius varau  blush2.gif  blush2.gif

Aš - ne pesimistė. Aš - realistė. Žinau, kad šansai pastoti ~30%. Sakyčiau ir maži ir pakankamai dideli. Pastosiu - super, nepastosiu - nu ką daryti? Turiu įsipareigojimų minimum trims asmenims, todėl aš neturiu sau leisti galimybės depresuoti, šokdinti visus ir "statyti ant ausų" ir panašiai.

Life is life and life - ***. 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu mergaites uz palaikyma, nors zinosiu, kad ne vienai taip buna....tikrai lengviau pasidare, nes jau vakar tikia buvo ziauri nuotaika....
Visoms laukiancioms stebuklo kuo nuosirdziausiai linkiu sekmes ir meldziuosi uz jus...
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 24, 22:39)
Sveikos 4u.gif Pas mane viskas gerai. HCG nukrito iki 7.79, taigi ir trecia karta nepgsiseke. Beje tyrima dariausi vel dviejose skirtingose laboratorijose. Geromedoje vel rezultatai buvo-0.500  doh.gif Tai tiek ziniu. Lendu kol kas i pogrindi. Sekmes Jums merginos  4u.gif

Laikykis mergyt console.gif Taip norejosi, kad tau irgi pasisektu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 25, 01:29)
Aš - ne pesimistė. Aš - realistė. Žinau, kad šansai pastoti ~30%. Sakyčiau ir maži ir pakankamai dideli. Pastosiu - super, nepastosiu - nu ką daryti? Turiu įsipareigojimų minimum trims asmenims, todėl aš neturiu sau leisti galimybės depresuoti, šokdinti visus ir "statyti ant ausų" ir panašiai.

Life is life and life - ***.  4u.gif

Joa, reiktu taip elgtis, bet man nelabai ioseina nors ir stengiuosi blush2.gif Kaip prasideda psichozes nemoku to nuslepti blush2.gif Saunu, kaip imanoma save suvaldyti thumbup.gif
Atsakyti
darviena,
Laikykis! Labai labai gaila verysad.gif
Atsakyti
Galvoju, kodel taip neteisinga, juk nors trecia karta turejo laime Darviena aplankyti. Vakar Nomedos laida ziurejau ir kraupau kaip pijokes vaikus gimdo.12 ar 5, niekam nereikalingi gimsta. O cia................................... mad.gif
Atsakyti
darviena console.gif ...ah kodel taip....laikykis mes su Tavim
Atsakyti
Darviena, labai labai gaila kad nepavyko verysad.gif laikykis mergyt, stiprybes Jusu seimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 24, 21:39)
Sveikos 4u.gif Pas mane viskas gerai. HCG nukrito iki 7.79, taigi ir trecia karta nepgsiseke. Beje tyrima dariausi vel dviejose skirtingose laboratorijose. Geromedoje vel rezultatai buvo-0.500  doh.gif Tai tiek ziniu. Lendu kol kas i pogrindi. Sekmes Jums merginos  4u.gif


Bandyk kol pasiseks, nenuleisk rankų.
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 24, 23:39)
Sveikos 4u.gif Pas mane viskas gerai. HCG nukrito iki 7.79, taigi ir trecia karta nepgsiseke. Beje tyrima dariausi vel dviejose skirtingose laboratorijose. Geromedoje vel rezultatai buvo-0.500  doh.gif Tai tiek ziniu. Lendu kol kas i pogrindi. Sekmes Jums merginos  4u.gif

Davina wub.gif
Zinau, kad jokie zodziai dabar nepades ir skambes labai banaliai doh.gif
Panasiai kaip man. 13d. rode HCG - 54, dar nespejau net apsidziaugti, o 15d. jau nukrito iki 7.4. Nemanau, kad Tau rode vaistu likucius, tiesiog nustojo vystytis. (man tai buvo). Daug kas ramino, kad gal ir gerai, nes kabinosi, bet man iki siol (nors praejo beveik metai) atrodo, kad kai nustoja vystytis - kazkas negerai rolleyes.gif g.gif doh.gif
Bet nepasiduok wub.gif Kaip ir sakei - trumpam numirk ir vel atgimk, kad parodytum, ka gali wub.gif
Atsakyti
darviena, labai labai gaila verysad.gif
Atsakyti
Darviena, wub.gif wub.gif
Atsakyti