Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Nilka, sveika prisijungus 4u.gif Deja patart nieko negaliu, bet galiu palinkėti sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 24, 18:34)
Man tai jau psichozes butu prasideje. blush2.gif  Ramaus ir derlingo laukimo  4u.gif  4u.gif

Man jos prasidėjusios. Tik aš stengiuosi to nerodyti, vis tik jau trečias kartas laukime.

QUOTE(philipuks @ 2007 02 24, 18:34)
Darviena kur geros naujienos  ax.gif

Va va, mane šitas klausimas jau visą dieną kankiną.
Papildyta:
QUOTE(Nilka_30 @ 2007 02 24, 18:44)
<...> Nesuprantu ka tai galetu reiksti.... Klausiu saves ar noriu vaikelio-taip labai, proceduros gal bijau-ne, ne tiek jau teko iskenteti.....Bet liaudiskai tariant stogas vaziuoja. Gal kuriai kas nors panasaus buvo, gal galite pasidalinti savo patirtimi, kaip susitvarkyti su tokia busena...?
Tiesiog lekciau dabar pas psichologa, jei tureciau ....

Buvo ir kiekvieną kartą būna, kai ruošiuosi stimuliacijai, punkcijai ir įsodinimui. Didžiausia psichozė prasideda laukime, kada telieka laukti, o pakeisti nieko negali. Su tokia būsena tvarkytis tenka pačiai ir artimųjų pagalba. Svarbu, kad yra kas palaiko, kad ir koks rezultatas bebūtų.
Atsakyti
g.gif kažkaip įtartinai tylu..kur dingai, Darviena rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Nilka_30 @ 2007 02 24, 19:44)
Sveikos mergaites, sia tema jau skaitineju apie metus laiko, o siandien noreciau su jumis pabendrauti, nes turiu tokiu paciu problemu....
Su vyru gyvename penkti metai is pradziu dar nenorejome leliuko, o kaip nusprendeme, kad norime-nera. Pas gydytojus vazineju 3 metai. Rezultatu jokiu....Vakar vel buvau VK, nusipirkau vaistus stimuliacijai, ruosia daryti IVF ir nuo vakar nesuprantu kas man darosi ....Kazkokie jausmai tokie, kokiu dar anksciau nebuvo.... Nesuprantu ka tai galetu reiksti.... Klausiu saves ar noriu vaikelio-taip labai, proceduros gal bijau-ne, ne tiek jau teko iskenteti.....Bet liaudiskai tariant stogas vaziuoja. Gal kuriai kas nors panasaus buvo, gal galite pasidalinti savo patirtimi, kaip susitvarkyti su tokia busena...?
Tiesiog lekciau dabar pas psichologa, jei tureciau ....

Galbut cia visoms merginoms tokia busena buna g.gif As irgi ir verkiau ir juokiausi ir sienomis lipiau, bet tik artimuju pagalba gyvenu toliau, o ypac, kai galbut nusisypsojo laime. Sekmes, buk stipri ir tikek sekme 4u.gif 4u.gif
Kazin kir prapuole Darviena g.gif Dievuliau padek, kad tik jai viskas gerai II butu 4u.gif
Papildyta:
[quote=Nakviša,2007 02 24, 20:00]
Man jos prasidėjusios. Tik aš stengiuosi to nerodyti, vis tik jau trečias kartas laukime.

As tai nemoku nerodyti, tuoj sizuot pradedu blush2.gif Dar pesimistes budas tai visai is proto artimuosius varau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo philipuks: 24 vasario 2007 - 21:33
Sveikos 4u.gif Pas mane viskas gerai. HCG nukrito iki 7.79, taigi ir trecia karta nepgsiseke. Beje tyrima dariausi vel dviejose skirtingose laboratorijose. Geromedoje vel rezultatai buvo-0.500 doh.gif Tai tiek ziniu. Lendu kol kas i pogrindi. Sekmes Jums merginos 4u.gif
Atsakyti
darviena doh.gif doh.gif doh.gif bet buvo užsikabinę reiškias.... kaip gaila, laikykis wub.gif Bet dar nesusirgai??
Atsakyti
Darviena, gaila...... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Labai labai gaila unsure.gif


Agut, abejoju, kad kabinosi unsure.gif greiciausiai rode ir vis dar rodo Pregnylio likucius....
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 24, 21:44)
darviena doh.gif doh.gif doh.gif bet buvo užsikabinę reiškias.... kaip gaila, laikykis wub.gif Bet dar nesusirgai??

arba visgi pregnylio likučiai verysad.gif
labai gaila, Darviena console.gif
Bet kad Geromeda tokį ŠŠŠŠŠŠ mala, tai negaliu patikėti gun_bandana.gif:
gal jie specialiai tokio HCG nefiksuoja arba kokie regentai nejautrūs (Miglužė duos velnių, kad kalbu apie tai, ko neišmanau doh.gif )
Aš HCG darydavau Aids centre - ten buvo užfiksavę ir 4.6 g.gif
Atsakyti
Darviena console.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Darviena, labai gaila verysad.gif Laikykis wub.gif

Geromedoj mano rezultatai buvo ir 2,36 ir 7,1... Keista kad Darvienai taip nutiko.
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 24, 21:39)
Sveikos 4u.gif Pas mane viskas gerai. HCG nukrito iki 7.79, taigi ir trecia karta nepgsiseke. Beje tyrima dariausi vel dviejose skirtingose laboratorijose. Geromedoje vel rezultatai buvo-0.500  doh.gif Tai tiek ziniu. Lendu kol kas i pogrindi. Sekmes Jums merginos  4u.gif


Laikykis zuikuti console.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 24, 21:39)
Sveikos 4u.gif Pas mane viskas gerai. HCG nukrito iki 7.79, taigi ir trecia karta nepgsiseke.

console.gif o taip norejosi......

as seku Jusu tema... labai skaudu... bet labai ji ir ikvepia... paskatina ir suteikia vilties wub.gif
Atsakyti