Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveikinu , Philipuk, su gerom naujienom.Darviena tikiu,kad ir tu prisijungsi prie paidukes ir Philipuko netrukus.
Mergaites, kur galeciau paskaityt apie Utrogesta,o tai is gydytojos gavau tik lapeli be jokios anotacijos ax.gif
Atsakyti
Niu va kaip cia smagu thumbup.gif Philipux jau ilsisi su savo leliais wub.gif
Toks jau tas vasaris, labai laimingas menuo, ir tokie jau tie kiaules metai, laimingi visame kame kas susije su vaikais drinks_cheers.gif
Ech, smagu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2007 02 19, 20:38)
Darviena, kaip jautiesi ?

laukiu ketvirtadienio doh.gif

Papildyta:
QUOTE(simbute @ 2007 02 19, 20:45)
Darviena, Nakviša tik teigiamo ir aukšto HCG

aciuks.gif

QUOTE(simbute @ 2007 02 19, 20:45)
Beja darvienute, prašom parašiuka pakoreguoti už tą vaisingą  vasarį

butinai sunglasses2.gif
Papildyta:
QUOTE(fibi @ 2007 02 19, 22:15)
Sveikinu , Philipuk, su gerom  naujienom.Darviena tikiu,kad ir tu prisijungsi prie paidukes ir Philipuko netrukus.
Mergaites, kur galeciau paskaityt apie Utrogesta,o tai is gydytojos gavau tik lapeli be jokios anotacijos ax.gif

Aciu uz gerus palinkejimus 4u.gif
Del Utrogesto, pabandyk per google susirasti, turetu buti kokia nors info mirksiukas.gif. Beje, o kam tau reikalingi sie vaistai? Gal ir tu po IVF'o? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 20 vasario 2007 - 07:03
Philipuks thumbup.gif thumbup.gif sveikinu tapus nestuke.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Philipuks, nuoširdžiausi sveikinimai, saug save ir savo žirniukus wub.gif
Atsakyti
Philipuks wub.gif
Tiesiog nuostabu 4u.gif
Tik dabar neverk, kad gali būti labai daug žirniukų mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2007 02 19, 22:28)
4u.gif  as manau...nuo vakar vakaro viskas pasikeite daugiau nei galejai tiketis  biggrin.gif


Euromergele,

kaip dėl tos sėkmės pastoti iki birželio? g.gif
Tikrai netikiu, kad Tau užteko tik paprastai mestos frazės mirksiukas.gif Tikrai jau išsiklausinėjai daktarės iki smulkmenų ir iškvotei (gal ir padus reikėjo pasvilinti) bent 3 priežąstis, kodėl ji taip pasakė mirksiukas.gif g.gif
Greit pasipasakok lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, užsukus pas jus, ir sužinojus tiek džiugių naujienų taip ir norisi peršokti iš IUI į IVF, ir kaip susilaikyti to nepadarius doh.gif
Atsakyti
Darviena, man toks įspūdis, kad visos jau seniausiai IVF pasidarė ir rezultatus sužinojo, o tu vis lauki atsakymo biggrin.gif
Nebandei testuotis?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 02 20, 10:04)
Darviena, man toks įspūdis, kad visos jau seniausiai IVF pasidarė ir rezultatus sužinojo, o tu vis lauki atsakymo biggrin.gif
Nebandei testuotis?


Atsakysiu uz darviena - ji pregnyli vakar lyg tai dar turejo leistis, tad testukas bus neinformatyvus. darviena berods ketvirtadieni testuosis. 4u.gif
Vat cia minusas su tom hcg injekcijom, kitavertus ner kur detis - lauki paskirtos testo dienos ir tiek. Ale vis tiek - mums ir tai nekantru...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 02 20, 10:04)
Darviena, man toks įspūdis, kad visos jau seniausiai IVF pasidarė ir rezultatus sužinojo, o tu vis lauki atsakymo biggrin.gif
Nebandei testuotis?


ir man taip atrodo drinks_cheers.gif
Aisku, kad dariausi testuka blush2.gif aisku, pamaciau vaiduokliuka, bet net nezinau kam tai dariau, juk leidziuosi pregnili ir vaiduokliukas butinai turejo buti lotuliukas.gif mano atsakymas turetu buti ketvirtadieni, kai pasidarysiu HCG.
P.S. pirmus du kartus (kurie baigesi ne kaip) taip pat maciau vaiduokliukus, taigi .... netikiu as jais
Atsakyti
Sakykit mergytės, kokia funkcija pregnilio injekcijų palaikyme? ir ar kam prieš folikulų sprogdinimą buvo liepta leistis dipherilina o ne pregnilį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 20, 10:18)
ir man taip atrodo  drinks_cheers.gif
Aisku, kad dariausi testuka blush2.gif aisku, pamaciau vaiduokliuka, bet net nezinau kam tai dariau, juk leidziuosi pregnili ir vaiduokliukas butinai turejo buti  lotuliukas.gif mano atsakymas turetu buti ketvirtadieni, kai pasidarysiu HCG.
P.S. pirmus du kartus (kurie baigesi ne kaip) taip pat maciau vaiduokliukus, taigi .... netikiu as jais


Kantrybes ir sekmes, darviena!!! Laikom uz Tave kumstukus! 4u.gif
Atsakyti