Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

ačiū merginos už sveikinimus wub.gif wub.gif dabar esu laiminga ir bandau džiaugtis kiekviena minute kartu su leliuku, kažkoks įdomiai malonus jausmas, kai žinai, kad viduje yra gyvybė

esu labai dėkinga gyd. Klimui, jis vakar nuoširdžiai džiaugėsi kartu su manimi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 02 23, 10:44)
ačiū merginos už sveikinimus  wub.gif  wub.gif dabar esu laiminga ir bandau džiaugtis kiekviena minute kartu su leliuku, kažkoks įdomiai malonus jausmas, kai žinai, kad viduje yra gyvybė

esu labai dėkinga gyd. Klimui, jis vakar nuoširdžiai džiaugėsi kartu su manimi  wub.gif


Paiduke wub.gif wub.gif wub.gif
Nuo Tavo jausmo net diena šviesesnė wub.gif
Atsakyti
kažin kur philipuks dingo g.gif , kažkaip neramu dėl jos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 02 23, 09:51)
kažin kur philipuks dingo g.gif , kažkaip neramu dėl jos unsure.gif


Aha verysad.gif Gal kas su ja susisiekt gali?

Paiduke, labai džiaugiosi už tave wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 23 vasario 2007 - 09:00
Mergaitės, taigi rašiau vakar apie Philipuks - viskas gerai su ja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 23 vasario 2007 - 09:16
QUOTE(Daiva @ 2007 02 23, 09:16)
Mergaitės, taigi rašiau vakar apie Philipuks - viskas gerai su ja.

suradau vakarykštę žinutę, kažkaip vakar nepamačiau ax.gif
nu laikom kumščius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 02 23, 08:44)
ačiū merginos už sveikinimus  wub.gif  wub.gif dabar esu laiminga ir bandau džiaugtis kiekviena minute kartu su leliuku, kažkoks įdomiai malonus jausmas, kai žinai, kad viduje yra gyvybė

esu labai dėkinga gyd. Klimui, jis vakar nuoširdžiai džiaugėsi kartu su manimi  wub.gif

Paiduke super naujienos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai dziaugiosi uz tave
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2007 02 23, 00:24)
<...>
Dabar Nakvišai vaisingumo energiją siunčiu biggrin.gif  ir, žinoma, visoms kitoms taip pat.

Ačiū tau labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 02 22, 18:39)
o aš noriu pasidalinti savo džiaugsmu su jumis  wub.gif šiandien mačiau savo leliuką ir plakančią jo širdutę  thumbup.gif jausmas buvo nuostabus  wub.gif susigraudinau  wub.gif visoms, visoms iš visos širdies linkiu patirti tokį jausmą wub.gif




Paiduke wub.gif wub.gif wub.gif
Beprotiškai džiaugiuosi dėl Tavęs wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KittyKitty: 23 vasario 2007 - 10:05
QUOTE(darviena @ 2007 02 22, 17:38)
Nakvisa  mirksiukas.gif
Sestadieni darysiu dar karta HCG, jei iki to laiko neateis mmm. Skambinau i Geromeda, kur buvo 0.500 HCG. Pazdejo sestadieni padaryt nemokamai. Papaskojau sios dienos istorija, pazadejo padaryt nemokamai  cool.gif


Galiu paguost tuo, ką žinau, kad net prieš daugiau nei metus žinomai daktarei Odetai iš Eugenijos klinikos kažką buvo pripainioję su HCG, taip kad apie Geromedą aš ne kokios nuomonės. Labai gera ir patikima laboratorija yar Sėlių gatvėje "Medicinos stebuklas" - HCG daro greit ir tokia pati kaina kaip Geromedos. 4u.gif

PAIDUKE wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 23 vasario 2007 - 10:32
QUOTE(paiduke @ 2007 02 23, 09:44)
ačiū merginos už sveikinimus  wub.gif  wub.gif dabar esu laiminga ir bandau džiaugtis kiekviena minute kartu su leliuku, kažkoks įdomiai malonus jausmas, kai žinai, kad viduje yra gyvybė

esu labai dėkinga gyd. Klimui, jis vakar nuoširdžiai džiaugėsi kartu su manimi  wub.gif

Paiduke labai džiaugiuosi už jus abu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Paiduke, nuostabios naujienos. thumbup.gif sveikinimai didžiausi. wub.gif tai laukiam tavęs nestuke.gif skyrelyje. bigsmile.gif
Atsakyti