Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(darviena @ 2007 02 22, 18:38)
Nakvisa  mirksiukas.gif
Sestadieni darysiu dar karta HCG, jei iki to laiko neateis mmm. Skambinau i Geromeda, kur buvo 0.500 HCG. Pazdejo sestadieni padaryt nemokamai. Papaskojau sios dienos istorija, pazadejo padaryt nemokamai  cool.gif


Laikykis, Darviena wub.gif
Ir kodėl negali būti paprasta? doh.gif Vis su visokiais nervų tampymais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 22, 16:38)
Nakvisa  mirksiukas.gif
Sestadieni darysiu dar karta HCG, jei iki to laiko neateis mmm. Skambinau i Geromeda, kur buvo 0.500 HCG. Pazdejo sestadieni padaryt nemokamai. Papaskojau sios dienos istorija, pazadejo padaryt nemokamai  cool.gif

Neateis tos tavo laukiamos mmm. mad.gif

dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2007 02 22, 17:49)
Neateis tos tavo laukiamos mmm. mad.gif

dry.gif



nurimk wub.gif tau dabar negalima nervuotis. Kaip tu laikaisi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 22, 16:51)
nurimk wub.gif tau dabar negalima nervuotis. Kaip tu laikaisi? 4u.gif

Dar rami. Kažkodėl g.gif

Aj, aš gi jau rašiau, kad sapnavau mobilų telefona su įmontuotu daugkartiniu neštumo testu. Tik vat niekaip negaliu dasigalvoti kaip jį atlikti reikėtų? Kibą visa mobilų ap..... blink.gif Ir kaip informuotų? Ės sė mesu ? g.gif

Man iki antradienio ojjjj.... kaip dar toli ... irnesakyk.gif
Atsakyti
Darviena, visi šešis kumščiai laikomi už tave. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2007 02 22, 17:57)
Darviena, visi šešis kumščiai laikomi už tave.  4u.gif


4u.gif
Atsakyti
Valio thumbup.gif Viltis miršta paskutinė thumbup.gif Laikau kumsčius wub.gif
Atsakyti
nu darviena, laikau kumščius wub.gif


o aš noriu pasidalinti savo džiaugsmu su jumis wub.gif šiandien mačiau savo leliuką ir plakančią jo širdutę thumbup.gif jausmas buvo nuostabus wub.gif susigraudinau wub.gif visoms, visoms iš visos širdies linkiu patirti tokį jausmą wub.gif
Atsakyti
Paiduke, kaip faina wub.gif

Darviena, gal dar tikrai neviskas prarasta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 02 22, 14:24)
Kitos laboratorijos duomenimis HCG 17.4. Siandien 14-ta diena nuo isodinimo, pirmadieni leidausi paskutine pregnil doze (2500 vnt). Taigi, greiciausiai tai vaistu likuciai.

Nu o gal? rolleyes.gif wub.gif

QUOTE(paiduke @ 2007 02 22, 15:39)
nu darviena, laikau kumščius  wub.gif
o aš noriu pasidalinti savo džiaugsmu su jumis  wub.gif šiandien mačiau savo leliuką ir plakančią jo širdutę  thumbup.gif jausmas buvo nuostabus  wub.gif susigraudinau  wub.gif visoms, visoms iš visos širdies linkiu patirti tokį jausmą wub.gif

Jetus jetus, kaip fainai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 02 22, 19:39)
nu darviena, laikau kumščius  wub.gif
o aš noriu pasidalinti savo džiaugsmu su jumis  wub.gif šiandien mačiau savo leliuką ir plakančią jo širdutę  thumbup.gif jausmas buvo nuostabus  wub.gif susigraudinau  wub.gif visoms, visoms iš visos širdies linkiu patirti tokį jausmą wub.gif


Paiduke wub.gif
Kaip nuostabu, net asara istrisko (dziaugsmo). Kas jau kas, o Tu tai nusipelnei pajusti motiniskus dziaugsmelus. Taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 02 22, 18:39)
nu darviena, laikau kumščius  wub.gif
o aš noriu pasidalinti savo džiaugsmu su jumis  wub.gif šiandien mačiau savo leliuką ir plakančią jo širdutę  thumbup.gif jausmas buvo nuostabus  wub.gif susigraudinau  wub.gif visoms, visoms iš visos širdies linkiu patirti tokį jausmą wub.gif


Paiduke, nuostabios naujienos wub.gif net man lengviau paliko 4u.gif Tikrai, saugok save ir savo maziuka wub.gif
Atsakyti