Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nespyruokliuoja kojytėmis

QUOTE(Liudoskis @ 2007 02 25, 21:28)
Manoji irgi nespyrokliuoja, tik vertikaliai pasiimu tai ir įtempia kojytes, net pastatau tai ir remiasi. Dabar paskaičiau tai susirūpinau, nors pas gydytoją buvom tai pastatė ją ji stovi įsirėmus, o gyd ir sako, oi kokia stipri mergaitė... Tai reiškia gerai??? Nepaklausiau nes buvau susirūpinusi skiepais.

kiekvienas gydytojas tikrina ir apziuri vaikucius,kita karta nepamirsk paklausti kodel nespirokliuoja, paziurek ir isklausik jos nuomones ir parasyk cia mums
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2007 02 25, 21:28)
Manoji irgi nespyrokliuoja, tik vertikaliai pasiimu tai ir įtempia kojytes, net pastatau tai ir remiasi. Dabar paskaičiau tai susirūpinau, nors pas gydytoją buvom tai pastatė ją ji stovi įsirėmus, o gyd ir sako, oi kokia stipri mergaitė... Tai reiškia gerai??? Nepaklausiau nes buvau susirūpinusi skiepais.



Manau jums visai nereikėtų dėl to rūpintis, nes jūs dar labai mažytės. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vipe: 26 vasario 2007 - 14:34
tiesiog mamytes kartais neatkreipia i amziu ,jos nori kad vaikuciai butu tokie patys kaip ir kitu.
Atsakyti
Manoji dabar tik pradejo spyruokliuoti ir tai nelabai daznai...as nematau cia problemos...
Atsakyti
Ačiū visoms mamytėms, pasidalinusiomis savo nuomone 4u.gif Man tikrai tapo daug ramiau biggrin.gif :
Atsakyti
Mano 9 men.dukryte taip pat nespyruokliuoja verysad.gif Siaip turim padidinta raumenu tonusa,tai gal todel ir nespyruokliuoja g.gif neramu pasidare.
Atsakyti
QUOTE(lijanka @ 2007 03 07, 17:13)
Mano 9 men.dukryte taip pat nespyruokliuoja verysad.gif Siaip turim padidinta raumenu tonusa,tai gal todel ir nespyruokliuoja g.gif neramu pasidare.

o gal jus ka nors kitka mokat ko musu mazylei nemoka.
Atsakyti
QUOTE(Rasmuze @ 2007 03 08, 10:14)
o gal jus ka nors kitka mokat ko musu mazylei nemoka.

tai va, vieni viena us dalykus anksčiau pradeda daryti, kitus vėliau bigsmile.gif
Atsakyti
O musu 6 menesiu lelius nei sedi pats, nei spirokliuoja, nei sliauzia normaliai... bet nepergyvenu, kiekvienam savo laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2007 03 09, 14:39)
O musu 6 menesiu lelius nei sedi pats, nei spirokliuoja, nei sliauzia normaliai... bet nepergyvenu, kiekvienam savo laikas mirksiukas.gif

tikrai taip thumbup.gif
Atsakyti
O Miglei dar tk suejo 5men,bet spyruokliuoja ji jau senokai,mes ja net spyruoklyte praminem.Gal irgi negerai taip anksti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2007 03 09, 15:35)
O Miglei dar tk suejo 5men,bet spyruokliuoja ji jau senokai,mes ja net spyruoklyte praminem.Gal irgi negerai taip anksti?  g.gif

jeigu vaikas pats daro, tai nematau čia nieko bloga thumbup.gif
Atsakyti