Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nespyruokliuoja kojytėmis

QUOTE(vipe @ 2007 02 17, 18:00)
Esmė tame, kad iki 7-to mėn. padidinto tonuso gydytoja nepastebėjo. schmoll.gif  Tiesa papskius, į tai, kad nespyruokliuoja aš net neatkreipiau dėmesio, kol nepamačiau, kaip tai daro mano draugės 5 mėnesių mažylis - jis ant kojyčių gali šokinėti visą dieną. doh.gif  Todėl įdomu, ar visi vaikučiai spyruokliuoja, ar ne?

manoji labai spirokliuoja kai dziaugiasi, taip isreiskia savo dziauksma ax.gif
Atsakyti
Musu maze kazkur nuo 6,5 men pastatyta stovi pilna pedute atsiremusi thumbup.gif
O spyruokliuoti net nebando schmoll.gif

Manau vieni vaikuciai daug spyruokliuoja, kiti - ne, bet ir tai ir tai normalu ax.gif
Kazkaip nedarau is to problemos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2007 02 19, 14:59)
Musu maze kazkur nuo 6,5 men pastatyta stovi pilna pedute atsiremusi  thumbup.gif
O spyruokliuoti net nebando  schmoll.gif

Manau vieni vaikuciai daug spyruokliuoja, kiti - ne, bet ir tai ir tai normalu  ax.gif
Kazkaip nedarau is to problemos  rolleyes.gif


visi leliukai skirtingi ir ju sugebejimai skirtingi. jei daktaryte nieko nesako reiskias visa tai yra normalu.
Atsakyti
Mano sūnelis ir nespyruokliuoja, jau pats atsistoja lovytėj kartais įsikibęs deda kelis žingsniukus savarankiškai net nepagalviojau kad kažkas gali būt blogai g.gif
Atsakyti
kiekvienas vaikaS individualus
manoji nesliauzioja, ir net nesirosia, tai nereiskia kad jai kazkas blogai.
Atsakyti
Mano dukrytė irgi nespyruokliuoja, bet pastatyta tvirtai remiasi pilnomis pėdutėmis. O labiausiai ji mėgsta spardytis, kai tik randa atramą kojytėm, tai taip duoda, net namai skamba lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monique: 20 vasario 2007 - 17:14
QUOTE(Rasmuze @ 2007 02 20, 19:06)
kiekvienas vaikaS individualus
manoji nesliauzioja, ir net nesirosia, tai nereiskia kad jai kazkas blogai.


As irgi laikiausi tokios nuomonės dėl vaiko vystymosi. ax.gif
Tačiau seselė vizituodama vis klausinėdavo ar spyruokliuojat, sakydavau, kad ne, tai vis liepdavo palaikyti, kad spyruokliuotų. Bet maniškis stovėdavo įtempęs kojytes ir tiek doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vipe: 20 vasario 2007 - 22:24
o gal pasiguldykit ant nugarytes ir kojytes palankstykit, zaidymo formoje g.gif
Atsakyti
maniske 8 men labai noriai spyruokliuoja, krykscia is pasitenkinimo, taciau nei pati ropoja, nei vartosi labai. aisku kartais neramu jog sio ar ano nedaro kaip kitu, bet visi juk skirtingi, ir kad nespyruokliuoja tai neproblema. juolab kad gyd nieko blogo nepasake.
Atsakyti
ir mes dar nespyruokliuojam, nors mamytė iš šokdina. ax.gif nors pas mus dar nedidelis tonusas likęs. Eisim mankštintis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maziausia @ 2007 02 24, 14:26)
ir mes dar nespyruokliuojam, nors mamytė iš šokdina.  ax.gif  nors pas mus dar nedidelis tonusas likęs. Eisim mankštintis  thumbup.gif

o gal svoris didokas, ir mazoji tingi sokineti
Atsakyti
Manoji irgi nespyrokliuoja, tik vertikaliai pasiimu tai ir įtempia kojytes, net pastatau tai ir remiasi. Dabar paskaičiau tai susirūpinau, nors pas gydytoją buvom tai pastatė ją ji stovi įsirėmus, o gyd ir sako, oi kokia stipri mergaitė... Tai reiškia gerai??? Nepaklausiau nes buvau susirūpinusi skiepais.
Atsakyti