Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nespyruokliuoja kojytėmis

Mano 8 mėnesių mažiukas laikomas už pažastėlių nespyrokliuoja g.gif . Pastatytas tvirtai remiasi ištiestomis kojytėmis, dažniausiai ant pirštų galiukų. Jei kiloji aukštyn, žemyn, kojytės lieka įtemptos (jų nesulenkia). Gal reikėtų daryti mankšteles ar masažiukus? O gal problema rimtesnė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vipe: 16 vasario 2007 - 23:12
man rodos tai padidinto tonuso problema g.gif , o masazai visada tik i nauda!
Atsakyti
ar savo daKTAREI KA NORS APIE TAI SAKEI g.gif PAPRASYK MASAZU, JIE TIKRAI NEPAKENKS
Atsakyti
Esmė tame, kad iki 7-to mėn. padidinto tonuso gydytoja nepastebėjo. schmoll.gif Tiesa papskius, į tai, kad nespyruokliuoja aš net neatkreipiau dėmesio, kol nepamačiau, kaip tai daro mano draugės 5 mėnesių mažylis - jis ant kojyčių gali šokinėti visą dieną. doh.gif Todėl įdomu, ar visi vaikučiai spyruokliuoja, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(vipe @ 2007 02 17, 17:00)
Esmė tame, kad iki 7-to mėn. padidinto tonuso gydytoja nepastebėjo. schmoll.gif  Tiesa papskius, į tai, kad nespyruokliuoja aš net neatkreipiau dėmesio, kol nepamačiau, kaip tai daro mano draugės 5 mėnesių mažylis - jis ant kojyčių gali šokinėti visą dieną. doh.gif  Todėl įdomu, ar visi vaikučiai spyruokliuoja, ar ne?

Maniškė atspyruokliavo visą 6 mėnesį, o dabar tik kartais. Labiau jai patinka stovėti ištiestom kojytėm - kartais visa pėdute, kartais ant pirštukų
Atsakyti
tuoj mums 9 men, bet praktiskai per 8 men beveik irgi nesyruokliavo, schmoll.gif nors iki to laiko labai tai patiko daryt thumbup.gif , o dabar buna kojytes istiestos daznai, o stovint tai buna ir ant visos pedutes, ir ant pirstu galiuku. rolleyes.gif nors per ta laika labai pamego daryt pritupimus isitverus i lovos krasta g.gif tai ir nezinau gerai cia ar jau nebe g.gif
Atsakyti
mano dukrytei 9 men ir niekada nera spyruokliavus,zinojau kad vieni vaikai spyruokliuoja,bet as net nepagalvojau kad gali but kazkas blogai,ji jau seniai atsistoja lovyteje,pasiremdama vaiksto,bet apie tai visai nepagalvojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(vipe @ 2007 02 17, 18:00)
Esmė tame, kad iki 7-to mėn. padidinto tonuso gydytoja nepastebėjo. schmoll.gif  Tiesa papskius, į tai, kad nespyruokliuoja aš net neatkreipiau dėmesio, kol nepamačiau, kaip tai daro mano draugės 5 mėnesių mažylis - jis ant kojyčių gali šokinėti visą dieną. doh.gif  Todėl įdomu, ar visi vaikučiai spyruokliuoja, ar ne?

o mes tai ant kamuolio sokinejam (spyruokliuojam) jau nuo kokiu 3,5-4 men. ir sekmingai tai darome iki siol, tiesiog su pasikrykstavimais thumbup.gif
Atsakyti
Mano mažylei 8 mėnesiai, bet stovi ji pilona pėdute. Bėda tik ta, kad eidama vieną kojytę dažniau stato ant pirštukų...
Atsakyti
mano lelius irgi nespiruokliuoja smile.gif bet stovi ant kojiciu pastatytas stiprei thumbup.gif thumbup.gif pas gydytoja klausiau man pasake kad tonusai tvarkoj 4u.gif
Atsakyti
Mūsų 9 mėn. vaikis irgi nespyruokliavo, o tonusiukai vieniem gydytojam geri, kitiem mažoki, tai nelabai ir supaisysi. Stovi tvirtai remdamasis pilna pėdute, bet kartasi pėdutės krypuoja į šonus, nors darėm ir mankšteles, ir masažus. Na bet šįryt jau pamačiau lovytėje daromus pirmus žingsniukus, tai manau, kad ir be spyruokliavimo viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(vipe @ 2007 02 17, 18:00)
....kad nespyruokliuoja aš net neatkreipiau dėmesio, kol nepamačiau, kaip tai daro mano draugės 5 mėnesių mažylis - jis ant kojyčių gali šokinėti visą dieną...

Labutis, mano pupa irgi nespyruokliavo. Paprasčiausiai tvirtai stovėdavo, siūbuodavo, pasistiebdavo ant pirščiukų (kokias 2sav. tokia buvo nuolatinė jos būsena). Pastebėjau, kad spyruokliuoti pradeda tie, kurie dar patys neišmokę stovėti sodinami į supynę-spyruoklynę.
Ir sutinku, kad masažai padeda. Todėl reikia prašytis siuntimo pas neurologą ar reabilitologą 4u.gif
Atsakyti