Įkraunama...
Įkraunama...

Negaliu prisijungti, pamiršau slaptažodį

Tokiais klausimais reikia rašyti el. adresu pagalba@supermama.lt arba vaida@supermama.lt, tik rašydami konkrečiai nurodykite priežastį, dėl kurios nepavykta prisijungimas.
Atsakyti
Svajūne, asmeniškai aš emaila rašiau pagal tai, ką man pats forumas išmete: forum@supermama.lt. Tada paskaičius forumą, radau, kad galima parašyti minėtai Vaidai. Siūlyčiau atnaujinti informaciją, kad būtų sklandesnis problemų sprendimas mirksiukas.gif

Tiesa, ačiū, mano prisijungimo problema pagaliau išspręsta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2016 02 01, 19:18)
Svajūne, asmeniškai aš emaila rašiau pagal tai, ką man pats forumas išmete: forum@supermama.lt. Tada paskaičius forumą, radau, kad galima parašyti minėtai Vaidai. Siūlyčiau atnaujinti informaciją, kad būtų sklandesnis problemų sprendimas  mirksiukas.gif

Tiesa, ačiū, mano prisijungimo problema pagaliau išspręsta. 4u.gif


100% pritariu, atnaujinkit informacija, nes turi makaluotis pati ir kitus nervinti.
Parašiau minėtu adresu ir vienam ir kitam, lauksiu dar žinių smile.gif
Atsakyti
Sveiki,ar kas nors is administratoriu reaguoja ,nes telefone negaliu prisijungti prie sm
lyg slaptazodzio nekeiciau g.gif
Atsakyti
Pamiršau slaptažodį,bandžiau pasinaudoti pagalba,bet laiško į el.paštą negaunu. doh.gif
Atsakyti
Parašykit pagalba@supermama.lt arba vaida@supermama.lt iš to el. pašto, kuriuo registruotas vartotojas, ir nurodykit vartotojo vardą (nicką) 4u.gif
Atsakyti
Dėkoju už pagalbą ir atkurtą slaptažodį ! 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, jau nervai nebelaiko, ta jusu pagalba veikia ar neveikia? Parsiau laiska pries 3 dienas, pries 2 dienas, siandien tris laiskus.. niekas nereaguoja. Rasau is drauges paskytos, mano nickas - meskute5, neduoda prisijungt niekaip, praso lietuvybes. Kokios reikia lietuvybes, jei as registravausi su tokiu vardu - meskute5, be jokiu lietuvybiu!! Dabar zmogus laukia siuntinio, as net negaliu ieiti i paskyra paziureti adreso. Prasau sureaguokit kazkaip.
Atsakyti
Man nebeveikia slaptažodis, kuris žinau yra tikslus, nes neseniai keičiau ir išsaugojau ant visų kompiuterių, bei užsirašiau. Dabar pamėginau ant dviejų kompiuterių, bet nebepriima. Likau su vieninteliu pasijungimu per retai naudojamą browserį. Jame išsaugojau slaptažodį tik prieš porą savaičių ir dar kolkas veikia.
Bandžiau keisti slaptažodį, bet niekad negavau email.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2016 11 20, 20:17)
Man nebeveikia slaptažodis, kuris žinau yra tikslus, nes neseniai keičiau ir išsaugojau ant visų kompiuterių, bei užsirašiau. Dabar pamėginau ant dviejų kompiuterių, bet nebepriima. Likau su vieninteliu pasijungimu per retai naudojamą browserį. Jame išsaugojau slaptažodį tik prieš porą savaičių ir dar kolkas veikia.
Bandžiau keisti slaptažodį, bet niekad negavau email.

Labai dėkinga forumo administracijai už greitą reakciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2016 11 21, 18:05)
Labai dėkinga forumo administracijai už greitą reakciją  4u.gif

Sveiki aš taip pat noreciau,buti prisijungus senu niku,daug metu nesijungiau,o dabar vel noriu cia sugrysti,bet esu prisijungus nauju vardu,gal galit padet prisijungt senu niku neatsimenu slaptazodzio o ir pasto jau to neturiu.
Atsakyti
Sveikos ,negaliu prisijungti su savo niku,parašiau laišką,bet neatsakot..
Papildyta:
P.s. žinutę parašiau iš svetimo niko..
Atsakyti