Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Giorgia @ 2007 03 07, 09:51)
niu juk ten viskas sudeta i winrar archyva,paspausi pairinksi exctrakt ir ispakuos

žinau,kad nervinu su savo kvailais klausimais ,bet ką man daryt,kai nemoku verysad.gif Tokių dalykų tikrai mokykloj nesimokėm,o kaip mokėt,kai nėra kas paaiškina doh.gif
Padariau exctract ir ką dabar blush2.gif
Papildyta:
Atsidarius bilia kurį parsisiųstą archyvą gali pasileist video pamoka tik ''rankiniu būdu''(daug yvairių failiukų ,o video apačioje)turiu omeny,kad galvojau jog čia bus kaip normali programa TURINYS ir t.t O gal aš kažko nepadariau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TITŪŠKA: 09 kovo 2007 - 14:20
Sveikutės 4u.gif

Jau nebežinau kur kreiptis, todėl jūs paskutinė mano viltis verysad.gif verysad.gif verysad.gif Gavau aš kompaktą su Photoshop CS2 programa ir bandžiau susiinstaliuot... Galvojau, kad kaip ir pavyko, bet kai atidaro pagrindinį programos lanagą, kuriame jau kaip ir galėčiau koreguoti nuotraukas ir t.t., bet jame labai daug įrankių trūksta (o kokie turi būti mačiau spec. knygutėje) ir nežianau kame čia bėda, jau į neviltį puoliau verysad.gif Gal galite pakonsultuoti?

Atsakyti
QUOTE(leonel @ 2007 03 09, 15:05)
Sveikutės  4u.gif

Jau nebežinau kur kreiptis, todėl jūs paskutinė mano viltis  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Gavau aš kompaktą su Photoshop CS2 programa ir bandžiau susiinstaliuot... Galvojau, kad kaip ir pavyko, bet kai atidaro pagrindinį programos lanagą, kuriame jau kaip ir galėčiau koreguoti nuotraukas ir t.t., bet jame labai daug įrankių trūksta (o kokie turi būti mačiau spec. knygutėje) ir nežianau kame čia bėda, jau į neviltį puoliau  verysad.gif  Gal galite pakonsultuoti?


Atsidarius programą viršuje yra Window(ten kur File,Edit,Image ir t.t),spaudi Window ir išmeta sąrašiuką,kurio apačioje yra Tools(jei tau pagringinių įrankių nerodo) ir šiaip ten gali pasirinkt kokius ''priedus''t.y.istoriją,spalvas ir t t.t. nori matyt mirksiukas.gif
Jei to klausei mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TITŪŠKA: 09 kovo 2007 - 16:33
QUOTE(TITŪŠKA @ 2007 03 09, 16:32)
Atsidarius programą viršuje yra Window(ten kur File,Edit,Image ir t.t),spaudi Window ir išmeta sąrašiuką,kurio apačioje yra Tools(jei tau pagringinių įrankių nerodo) ir šiaip ten gali pasirinkt kokius ''priedus''t.y.istoriją,spalvas ir t t.t. nori matyt  mirksiukas.gif
Jei to klausei mirksiukas.gif


Ačiū, patikrinau, bet atidarius Window Tools nėra, tik Back Tools, bet paspaudus nieko nevyksta... g.gif Nebežinau ko griebtis verysad.gif
Atsakyti
o kaip galima butu apkarpyti nuotrauka, t.y. nukirpti nereikalingus foto sonus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 03 09, 18:00)
o kaip galima butu apkarpyti nuotrauka, t.y. nukirpti nereikalingus foto sonus  g.gif

jei su fotoshopu, tai buna toksai kaip kvadraciukas, parasyta crop, tai ir yra apkarpimas mirksiukas.gif
o sakykit, baigesi mano nemokamas, kur menesiui, istryniau viska is visur, atsiunciau kita, o jisai, pasirodo prisimena mano kompa doh.gif neleidzia, siulo sumoket pinigelius blush2.gif kaip apgaut ji blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anchela @ 2007 03 06, 13:31)
noreciau paklaust kaip padaryt, kad butu vienam lape-nuotraukoj 5-6 nuotraukos imestos ir salia ju prierasas???
Aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Atsidarai visas tas nuotraukas, kurias nori sukelt į vieną. Tada eini į File -> New, pasižymi ten kuo daugiau pixelių ir atsidarai. Tuomet po vieną susižymi visas tas nuotraukas select ->all, edit ->copy, tada spaudi ant to naujo atidaryto failo edit -> paste. Su move tool (įrankių lentelėje pirmas iš viršaus dėšinėj pusėj) patrauki tą nuotrauką ten, kur tau reikia. Ir taip su visom nuotraukom tą patį padarai. Tada einį į layer -> flatten image. Su crop tool apkerpi šonus, jei reikia smile.gif
O prierašą padarai su T įrankiu. Pasižymi jį, tada su pele spaudi ant tos nuotraukos vietos, kur nori užrašyt. Ir rašai kaip paprastai. Ai, dar gali pasirinkt raidžių dydį, šriftą ir pan.
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Kelsey @ 2007 03 09, 18:00)
o kaip galima butu apkarpyti nuotrauka, t.y. nukirpti nereikalingus foto sonus  g.gif
Su crop tool smile.gif Va čia parodyta.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supergirl: 09 kovo 2007 - 20:44
sveiki,radau dar is kur galima butu parsissiusti pfotoshopa
cia


1045-1209-673-8466-8769-62783 cia kodas

Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 03 10, 08:57)
sveiki,radau dar is kur galima butu parsissiusti pfotoshopa 
cia
1045-1209-673-8466-8769-62783 cia kodas


cia jis
user posted image
Atsakyti
Giorgia, noriu paklaust, ar veikia dar ši nuoroda? Ar įmanoma iš čia atsisiųst?
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 17, 23:01)
as parsisiunciau is ciafotoshopsu vaistukais ir su viskuo ko reikia kad programele veiktu.
Papildyta:
Slaptažodis:Zenonas_www.erdvese.org

Turėjau PS7, bet perkeliant kompe iš C disko į D, kažkas atsitiko blink.gif ir nepasileidžia jis. Meta klaidą, kad diskas pažeistas ir programa dėl to negali būt paleista.
Tai sakau, atsisiųsiu naują, o ten dar kaip matau CS2 versija. Jau 75 proc. atsiuntė, bet perskaičiau, kad daug kam netiko kodas. Tai kaip ten yra? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supergirl: 10 kovo 2007 - 12:18
Kažkokiu stebuklingu būdu 'grįžo' mano photoshopas 7-as biggrin.gif Nebereikia to CS2.
Atsakyti
QUOTE(leonel @ 2007 03 09, 17:18)
Ačiū, patikrinau, bet atidarius Window Tools nėra, tik Back Tools, bet paspaudus nieko nevyksta... g.gif  Nebežinau ko griebtis  verysad.gif

Pas mane yra,tai net nežinau ką ir parašyt g.gif
Atsakyti