Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Turiu dar viena klausimuka, dabar pradanginau ta vadinama sluoksniu dezute... ax.gif 4u.gif kazin ka daryti kad ji vel atsirastu g.gif
Atsakyti
Spausk F7 arba atsidaryk Windows ir pasirink "layer".
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 27, 02:04)
drauguze,slaptazodi vesk ranka o ne kopijuok,turi tikrai pavykti pabandyk keleta kartu,nes slaptazodis tikrai toks Zenonas pabandyk is didziosios raides...niu parasyk ar pavyko.

Nu nieko-vedu jau ne kartą ir nepavyksta schmoll.gif Zenonas g.gif
Atsakyti
Iš kur merginos siunčiatės tą programą g.gif Iš erdvių siuntėmės bet reikalauja atyvacijos kodo o iš kur jį gauti schmoll.gif gal galėtumėt kas padėti blush2.gif
Atsakyti
Aš siūlyčiau sukurti atskirą temą spresti techniniam klausimam dėl Photoshop programos instaliavimo. Nes kol kas ne mokomės kaip nuotraukas koreguoti, o kaip programą suinstaliuoti. Manau čia 2 skirtingi dalykai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2007 02 27, 16:34)
Aš siūlyčiau sukurti atskirą temą spresti techniniam klausimam dėl Photoshop programos instaliavimo. Nes kol kas ne mokomės kaip nuotraukas koreguoti, o kaip programą suinstaliuoti. Manau čia 2 skirtingi dalykai  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2007 02 27, 16:34)
Aš siūlyčiau sukurti atskirą temą spresti techniniam klausimam dėl Photoshop programos instaliavimo. Nes kol kas ne mokomės kaip nuotraukas koreguoti, o kaip programą suinstaliuoti. Manau čia 2 skirtingi dalykai  ax.gif

Prisijungtumėm ir mes -kaip tas nuotraukas pagražint,jei žinotumėm iš ku tą programėlę susikonstruot ax.gif
ir bėje....mes iš temos neiškrypstam-šnekam apie fotochopą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 02 27, 17:30)
Prisijungtumėm ir mes -kaip tas nuotraukas pagražint,jei žinotumėm iš ku tą programėlę susikonstruot ax.gif
ir bėje....mes iš temos neiškrypstam-šnekam apie fotochopą 4u.gif

tema butu ir kitiem aktuali, iš kur parsisiust photoshop'ą
o dabar daug kas čia ir uzeit nedrysta, nes neturi tokios programos ax.gif

tik tu pamokėlių nieks nesiima vesti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2007 02 27, 18:33)
tema butu ir kitiem aktuali, iš kur parsisiust photoshop'ą
o dabar daug kas čia ir uzeit nedrysta, nes neturi tokios programos  ax.gif

tik tu pamokėlių nieks nesiima vesti  verysad.gif

Nu tema nauja sukurta lauksim naujoje temoje jūsų pasireiiškimų bigsmile.gif čia nebeteršim eterio su savo norais biggrin.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif gal kuri mokat su photosopu makiaza "daryt"? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 02 27, 18:45)
Nu tema nauja sukurta lauksim naujoje temoje jūsų pasireiiškimų  bigsmile.gif čia nebeteršim eterio su savo norais  biggrin.gif

Lauksim čia su nuotraukėlėm ir bandymais mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš savo bandymų nesiryžtu įkelti, nes kol kas nieko įspūdingo nemoku. Kelias pagrindines komandas. Su sluoksniais darbas iš viso aukštasis pilotažas man doh.gif ax.gif

P.s. turiu instalus šitos programos + key generator. Galėčiau pasidalinti jei jums tai padės. Bet ten kol atrenki reikiamą kodą dar pavargt reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginija: 27 vasario 2007 - 20:40