Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(astuškinas @ 2007 11 11, 06:19)
niu wa pati isiaiškinau smile.gif na ir yra rezultatai smile.gif tik del tos foto melynam fone net nzn, turbūt reiks taisyti smile.gif
http://public.fotki....untitled-2.html
http://public.fotki....untitled-3.html



Oi, labai reikia kalendoriaus. Gal gali pamokint? Būčiau labai dėkinga. Čia skaitinėju, bandau. Dar niekaip nesugalvoju kaip paprasčiau tai atlikti.
Pirmiausiai turbut reik kalendoriaus paveiksliuko. Nežinau net iš kur jį gaut. Aš norėčiau kiekvienam menesiui atskira lapą padaryt.
Atsakyti
jokio sablono nereikia;) paprasciausiai photoshope parašai jį-įjungi tą T raidę ir rašai jį wink.gif labai paprasta smile.gif
na jei dar nelabai aišku, bandysiu gal su foto padaryt g.gif

bėje, kaip dirbti su kaukem? man reikia kaip ant foto uždėtas kitas foto ir ta viršutinį pratrint, kad matytusi tas po apačia blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuškinas: 14 lapkričio 2007 - 17:52
[quote=astuškinas,2007 11 14, 19:51]
jokio sablono nereikia;) paprasciausiai photoshope parašai jį-įjungi tą T raidę ir rašai jį wink.gif labai paprasta smile.gif
na jei dar nelabai aišku, bandysiu gal su foto padaryt g.gif

Tai pasiemi nuotrauką, pasidarai foną, ir pati surenki/ surašai/ kalendoriaus dienas, rankiniu budu? Ar taip supratau?
Atsakyti
sveiki 4u.gif
is internetiniu forumu turiu susirinkus medziagos pradedantiesiems kaip dirbti photoshopu,jei kam reikia galiu pasidalinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2007 11 16, 17:05)
sveiki 4u.gif
is internetiniu forumu turiu susirinkus medziagos pradedantiesiems kaip dirbti photoshopu,jei kam reikia galiu pasidalinti smile.gif

as labai noreciau, tik neturiu sitos programos.Visur ieskau is kur butu galima parsisusti, visur mokama
Atsakyti
[quote=zizė,2007 11 15, 11:01]
[quote=astuškinas,2007 11 14, 19:51]
jokio sablono nereikia;) paprasciausiai photoshope parašai jį-įjungi tą T raidę ir rašai jį wink.gif labai paprasta smile.gif
na jei dar nelabai aišku, bandysiu gal su foto padaryt g.gif

Tai pasiemi nuotrauką, pasidarai foną, ir pati surenki/ surašai/ kalendoriaus dienas, rankiniu budu? Ar taip supratau?
[/quote]

taip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2007 11 16, 21:45)
as labai noreciau, tik neturiu sitos programos.Visur ieskau is kur butu galima parsisusti, visur mokama

parasyk i AZ padesiu susiinstaliuoti nemokamai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2007 11 17, 00:12)
parasyk i AZ padesiu susiinstaliuoti nemokamai 4u.gif

nu jau 100X aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
niu wa išmokau įdėti nuotraukas tai parodysiu pirmą savo tokį gan didesnį darbą mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2007 11 16, 15:05)
sveiki 4u.gif
is internetiniu forumu turiu susirinkus medziagos pradedantiesiems kaip dirbti photoshopu,jei kam reikia galiu pasidalinti smile.gif

gal gali mestelt man i pasta juratike13(eta)yahoo(taskas)ca...buciau labai dekinga...
klausimelis...gal galit kas padet,turiu photochop7.0 ir norint atidaryt kai kurias nuotraukas man ismeta tokia lentele,ten galima pasirinkt kaip ta nuotrauka atidaryt,kokio dydzio,kokioms spalvoms...ir kai spaudziu ok,man atidaro tuscia balta langa...kitos nuotraukos atsidaro be problemu...nu ir kaip man jas atidaryt??? doh.gif Prasau,labai labai reikia...
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2007 11 17, 14:25)
gal gali mestelt man i pasta  juratike13(eta)yahoo(taskas)ca...buciau labai dekinga...
klausimelis...gal galit kas padet,turiu photochop7.0 ir norint atidaryt kai kurias nuotraukas man ismeta tokia lentele,ten galima pasirinkt kaip ta nuotrauka atidaryt,kokio dydzio,kokioms spalvoms...ir kai spaudziu ok,man atidaro tuscia balta langa...kitos nuotraukos atsidaro be problemu...nu ir kaip man jas atidaryt??? doh.gif Prasau,labai labai reikia...

issiunciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2007 11 16, 17:05)
sveiki 4u.gif
is internetiniu forumu turiu susirinkus medziagos pradedantiesiems kaip dirbti photoshopu,jei kam reikia galiu pasidalinti smile.gif

Ir aš labai norėčiau ginija@gmail.com
Ačiū 4u.gif
Atsakyti