Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Prašau, pamokykite dirbti photo shop'u 4u.gif Gal galite pamokyti kaip iškirpti baltą foną ir kad liktų tik paveikslėlis be jokio fono...
Iš tokio paveiksliuko:user posted image
butų toks: user posted image
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2007 10 22, 17:40)
Pala pala... su trynimu viskas aisku, bet kaip nukopijuot (krastai kad gerai gautusi, centras) pvz. zmogu is vienos nuotr. ir perkelt visai i kita?  g.gif Ar jus kopinat  su visu fonu, detalem,o tada perkeliat ir perkele kruopsciai istrinat nereikalingus kartu ikeltus objektus?  blush2.gif

aš tai būtent tai ir darau...sujungiu dvi foto...o tada trinu tai ko nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2007 10 24, 15:15)
Kažkaip ne visai aišku kaip tu ką darai  g.gif  Parašyk punktais
1. Pasižymi objektą,
2. Ką tokiau darai?

Pasižymiu su pele ką noriu palikti ir tada laksto tie punktyriukai.Tuomet einu į EDIT ten surandu COPY ir paspaudžiu,po to einu į FILE pasirenku NEW ir tipo išsaugau,o man išmete tokią kaip šaškių lentą o ne foto kokios noriu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenny;) @ 2007 10 25, 14:11)
Prašau, pamokykite dirbti photo shop'u  4u.gif  Gal galite pamokyti kaip iškirpti baltą foną ir kad liktų tik paveikslėlis be jokio fono...
Iš tokio paveiksliuko:user posted image
butų toks: user posted image
  blush2.gif

Negi niekas nežinote kaip, ir negalite paiškinti? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 10 26, 10:18)
Pasižymiu su pele ką noriu palikti ir tada laksto tie punktyriukai.Tuomet einu į EDIT ten surandu COPY ir paspaudžiu,po to einu į FILE pasirenku NEW ir tipo išsaugau,o man išmete tokią kaip šaškių lentą o ne foto kokios noriu  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Kažką tokio nori padaryt? g.gif
user posted image
user posted image

Pabandžiau kaip rašei:
Pasižymėjau, tada Edit-copy-file-new (ten man atsidaro baltas lapas) paspaudžiu Paste ir vsio.
O gal kažką kitą bandai daryt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 26 spalio 2007 - 14:11
QUOTE(Jenny;) @ 2007 10 25, 14:11)
Prašau, pamokykite dirbti photo shop'u  4u.gif  Gal galite pamokyti kaip iškirpti baltą foną ir kad liktų tik paveikslėlis be jokio fono...
Iš tokio paveiksliuko:user posted image
butų toks: user posted image
  blush2.gif



atsidarai paveiksliuka ir pasirinkusi ta iranki, kuri apvedziau melynai , paspausk ant tos baltos spalvos ir paskui pasirinkusi Magic trintuka istrinsi ta balta spalva

user posted image
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 10 26, 15:20)
atsidarai paveiksliuka ir pasirinkusi ta iranki, kuri apvedziau melynai , paspausk ant tos baltos spalvos ir paskui pasirinkusi Magic trintuka istrinsi ta balta spalva

user posted image

Ačiū, bet pati jau taip bandžiau bet lieka baltas fonas... o man reikia be jokio, absoliučiai jokio fono ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2007 10 26, 15:11)
Kažką tokio nori padaryt?  g.gif

Pabandžiau kaip rašei:
Pasižymėjau, tada Edit-copy-file-new (ten man atsidaro baltas lapas) paspaudžiu Paste ir vsio.
O gal kažką kitą bandai daryt  rolleyes.gif

Na gal panašiai tik su foto ir apkerpu ne vieną o sakykim viską tik kad gal kokių šonų nesimatytų.Mėginau su tuo PASTE tai į tą šaškių lentą kažkiek įklijavo,bet kad tuomet išsaugojo photosfop pavidalu doh.gif na kai foto nori pažiūrėti tai su visa programa ir atidaro,o pasižymiu aš taip punktyrais tai su tuo langeliu kuris įrankių juostoje pats viršutinis iš kairės.
Na turėjau mažiaus foto prie šaldytuvo,o padariau kad to šaldytuvo nesimatytų o foto liko tokia kokios norėjau,o vat dabar nors pasiusk nesigauna verysad.gif nors Photoshopą iš to paties diskelio susiinstaliavau.
Kažko kito tai visai nemoku daryti,kažkada mane šitai pamokino ir man užteko,o dabar ir tokia smulkmena nesigauna.Pas mane sena versija manau 7.0
Pamėginau iškirpti ir įkliujuoti,na būtų thumbup.gif tik kad vis ne nuotraukos formatu išsaugo doh.gif
Nu siutas ima nerealiai,kad tokia žiopla doh.gif reikės jaučiu knygos pasieškoti,kitos išeities nėra cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 26 spalio 2007 - 16:41
Tai tu paprastą apkirpimą darai? Tai tam shopo nereikia. Atsidaryk nuotrauką su picture manager ir ten galima šitą veiksmą atlikti (pakeisti paveiksliukus-apkirpti ) , arba jei su shopu tai ne tą įrankį pasirenki. Imk crop tool ir išsikirpk ką tau reikia 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, ar galima ką nors padaryti, jei nuotrauka šiek tiek "išplaukusi", na ar galima ją kažkaip patvarkyti, kad normaliai atrodytų? Man reikėtų pagalbos, jei kas nors moka tai pataisyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2007 10 26, 22:52)
Noriu paklausti, ar galima ką nors padaryti, jei nuotrauka šiek tiek "išplaukusi", na ar galima ją kažkaip patvarkyti, kad normaliai atrodytų? Man reikėtų pagalbos, jei kas nors moka tai pataisyti  4u.gif


Cia jau praktiskai kaip ir nieko nebepadarysi. Tiesiog belieka fotografuojant laikyti rankas tvirtai, kad fotikas nedrebetu ir nebutu vaizdas isplaukes.

Cia kaip su tortu kuri is parduotuves vezete bagazineje...jeigu jau "apsiapvalino" tai jau nieko nebepadarysi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kaliteja @ 2007 10 26, 17:14)
Na gal panašiai tik su foto ir apkerpu ne vieną o sakykim viską tik kad gal kokių šonų nesimatytų.Mėginau su tuo PASTE tai į tą šaškių lentą kažkiek įklijavo,bet kad tuomet išsaugojo photosfop pavidalu  doh.gif  na kai foto nori pažiūrėti tai su visa programa ir atidaro,o pasižymiu aš taip punktyrais tai su tuo langeliu kuris įrankių juostoje pats viršutinis iš kairės.
Na turėjau mažiaus foto prie šaldytuvo,o padariau kad to šaldytuvo nesimatytų o foto liko tokia kokios norėjau,o vat dabar nors pasiusk nesigauna  verysad.gif  nors Photoshopą iš to paties diskelio susiinstaliavau.
Kažko kito tai visai nemoku daryti,kažkada mane šitai pamokino ir man užteko,o dabar ir tokia smulkmena nesigauna.Pas mane sena versija manau 7.0
Pamėginau iškirpti ir įkliujuoti,na būtų  thumbup.gif  tik kad vis ne nuotraukos formatu išsaugo  doh.gif
Nu siutas ima nerealiai,kad tokia žiopla  doh.gif  reikės jaučiu knygos pasieškoti,kitos išeities nėra cry.gif


Jeigu issaugo photoshop formatu su galune PSD tai tik delto kad atsiranda paveiksliuke nauju sluoksiu (layers).
Atsidarius ta psd faila visuomet galime eiti File>Save as... ir pasirinkti JPG formata. tuomet bus viskas ok thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Jenny;) @ 2007 10 26, 16:12)
Ačiū, bet pati jau taip bandžiau bet lieka baltas fonas... o man reikia be jokio, absoliučiai jokio fono  ax.gif


Ar teko dirbti su sluoksniais? jeigu ne tai ilgas paaiskinimas butu.
O jei taip tai telieka ta fona dubliuoti kaip nauja sluoksni ir tuomet istrinti nereikalinga balta fona, t.y. jeigu foto bus kaip sluoksnis is jo iskirpus fona pasidarys toje vietoje permatomumas (jokio fono).
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gedas @ 2007 10 26, 23:19)
Ar teko dirbti su sluoksniais? jeigu ne tai ilgas paaiskinimas butu.
O jei taip tai telieka ta fona dubliuoti kaip nauja sluoksni ir tuomet istrinti nereikalinga balta fona, t.y. jeigu foto bus kaip sluoksnis is jo iskirpus fona pasidarys toje vietoje permatomumas (jokio fono).
unsure.gif

Ačiū 4u.gif Jau išmokau thumbup.gif clap.gif
Atsakyti