Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Gal kai meta lentele , tiesiog klause ar isnaujo foto issaugot ar ne ( jei butent toks pats pavadinimas foto) ir tu matyt NE spaudi smile.gif del to tau ir roda ta pacia nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
Turiu toki klausimą: kaip gražiai iškirpt iš vienos nuotraukos objektą ir perkelt į kt. nuotrauką? Darau su ta "stebuklinga lazdele" (magic wand), bet užsižymėt normaliai neišeina. Pamokykit kas žinot kaip reikia. rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
HELP! Kas gali pasakyt, ka paspaust, kad veiktu pasirinkti irankiai. unsure.gif Nespejau pamatyt, o mazius kazka primaige klaviaturoj ir dabar neveikia irankiai (spausk nespaudes kaip uzrakinti) doh.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialka: 22 spalio 2007 - 13:57
Del irankiu uzsirakinimo issisprende- restartavau PC ir viskas ciki, bet klausimas su objekto iskirpimu (graziai), kad galima butu perkelti i kt. fona tai vis dar aktualus. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2007 10 22, 16:55)
Del irankiu uzsirakinimo issisprende- restartavau PC ir viskas ciki, bet klausimas su objekto iskirpimu (graziai), kad galima butu perkelti i kt. fona tai vis dar aktualus.  blush2.gif

aš tai gerai išsididinu ir tada pradedu trinimą...matosi gerai kiekviena nereikalinga linija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 10 22, 17:34)
aš tai gerai išsididinu ir tada pradedu trinimą...matosi gerai kiekviena nereikalinga  linija smile.gif

Pala pala... su trynimu viskas aisku, bet kaip nukopijuot (krastai kad gerai gautusi, centras) pvz. zmogu is vienos nuotr. ir perkelt visai i kita? g.gif Ar jus kopinat su visu fonu, detalem,o tada perkeliat ir perkele kruopsciai istrinat nereikalingus kartu ikeltus objektus? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialka: 22 spalio 2007 - 16:43
QUOTE(kicule @ 2007 10 22, 10:28)
Gal kai meta lentele , tiesiog klause ar isnaujo foto issaugot ar ne ( jei butent toks pats pavadinimas foto) ir tu matyt NE spaudi smile.gif del to tau ir roda ta pacia nuotrauka  4u.gif

Tai kad nėra man kur paspausti NE.
Kai paspaudžiu Save as duoda lentelę,ten padedu varnelę kad kaip COPY išsaugotų ir išsaugo,tokią pačią,o ne apkarpytą foto doh.gif Gal apkarpimą ne taip darau,gal pamiršau blush2.gif apvedu su pele ko man reikia ir laksto tokie kaip punktyrai,va tada ir darau kad išsaugotų.
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 10 24, 12:08)
Tai kad nėra man kur paspausti NE.
Kai paspaudžiu Save as duoda lentelę,ten padedu varnelę kad kaip COPY išsaugotų ir išsaugo,tokią pačią,o ne apkarpytą foto  doh.gif  Gal apkarpimą ne taip darau,gal pamiršau  blush2.gif  apvedu su pele ko man reikia ir laksto tokie kaip punktyrai,va tada ir darau kad išsaugotų.


Kažkaip ne visai aišku kaip tu ką darai g.gif Parašyk punktais
1. Pasižymi objektą,
2. Ką tokiau darai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 24 spalio 2007 - 14:25
Jeigu man kas isnagrinėtų kaip tai padaryti būčiau be galo dėkinga, visą dieną verčiaus, bandžiau, bet niekas neišėjo ax.gif
http://www_biorust_c.../detail/249/en/
Atsakyti
O su kokiu irankiu raudonas akis "sutvarkyt"? g.gif Gal kas galetu papasakot kaip? ax.gif Sudedingesnius dalykus atradau siaip ne taip, o va akiu raudonu pasirodo, kad nemoku doh.gif blush2.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif PRAŠAU PAGALBOS[COLOR=red]. 4u.gif 4u.gif 4u.gif



http://softex.megane...p?readmore=2792 Stai sitame puslapyje apacioje bus nuorodos dvi
1>> Photoshop cs2 tryout(kaskaip tenai)
2>> Photoshop 9..... update


instaliuoju šią programėlę, nes labai patiko ka jus darote su nuotraukomis, gal galite pasakyti kai susiinstaliuos koki kodą reiks vesti. Labai didelis ačiūkas

O GAL KAS TURITE PAČIA NAUJAUSIA PROGRAMĄ. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bertike @ 2007 10 24, 16:11)
Jeigu man kas isnagrinėtų kaip tai padaryti būčiau be galo dėkinga, visą dieną verčiaus, bandžiau, bet niekas neišėjo  ax.gif
http://www_biorust_c.../detail/249/en/



Jeigu cia kalba eina apie Sepia efekta tai paprastas budas tai padaryti

atsidarom foto
einam Image>Adjustment>Desaturate
turim juodai balta foto
tada einam Image>Adjustment>Color balance ir nustatom parametrus
Shadows: +25 0 +50
Midtones: +65 0 -75
Highlights: -10 0 -100

Nuimti varnele nuo Preserve Luminosity

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(lialka @ 2007 10 24, 17:21)
O su kokiu irankiu raudonas akis "sutvarkyt"?  g.gif Gal kas galetu papasakot kaip?  ax.gif Sudedingesnius dalykus atradau siaip ne taip, o va akiu raudonu pasirodo, kad nemoku  doh.gif  blush2.gif


paprasciausias budas tai pasinaudoti "Red eye" tool'su

pasirenkam si iranki>pazymim raudonos akies vieta>ir pshop'as automatiskai sutvarko.

Kitas kiek sudetingesnis variantas, taciau rezultata galima norima isgauti
pasiemam "Elliptical Marquee Tool" arba "Lasso tool" pazymim kuo tiksliau raudonos akies ploteli. einam i Image>Adjustments>Hue/Saturation
na ir bandom pasizaisti su norima spalva, galima pabandyti uzdeti varnele ties "Colorize".
geriausiai kad tai butu atskyras sluoksnis, nes tuomet galima butu su trintuku aptrinti krastelius, arba pacio sluoksnio ryskuma primazinti, kad tikroviskiau butu.

rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(lialka @ 2007 10 22, 12:36)
Turiu toki klausimą: kaip gražiai iškirpt iš vienos nuotraukos objektą ir perkelt į kt. nuotrauką? Darau su ta "stebuklinga lazdele" (magic wand), bet užsižymėt normaliai neišeina. Pamokykit kas žinot kaip reikia. rolleyes.gif  ax.gif


butent jeigu reikia graziai iskirpti tai belieka pasisemti kantrybes ir su trintuku palei objekto krasteliu graziai aptrinti. Tuomet kaip atskyra sluoksni ji bus galima ikelti i kita foto, o ten jau fantazijos reikalas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saule19 @ 2007 10 24, 19:50)
4u.gif  4u.gif 4u.gif PRAŠAU PAGALBOS[COLOR=red].  4u.gif  4u.gif  4u.gif
http://softex.megane...p?readmore=2792 Stai sitame puslapyje apacioje bus nuorodos dvi
1>> Photoshop cs2 tryout(kaskaip tenai)
2>> Photoshop 9..... update
instaliuoju šią programėlę, nes labai patiko ka jus darote su nuotraukomis, gal galite pasakyti kai susiinstaliuos koki kodą reiks vesti. Labai didelis ačiūkas

O GAL KAS TURITE PAČIA NAUJAUSIA PROGRAMĄ. 4u.gif


Tam reikalui yra atskyra tema
http://www.supermama...howtopic=163656
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedas: 24 spalio 2007 - 23:15