Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Neskaičiau visos temos, todėl nežinau ar buvo jau ši nuoroda.
Va čia yra daug pamokėlių lietuviškai http://www.if.visiems.lt/

Aš dar tik pradedu susipažinti su šia programa ir iš karto iškilo klausimas. Bandžiau atlikti šią pamokėlę Suliejimo metodai (Blending Mode), kaip nurodyta puslapyje. Bet man nesigauna nukopijuoti nuotraukų. Kai atsidarau per Edit , tai matau, kad Copy ir Paste komandos neleidziama atlikti. Kodėl?
Atsakyti
o tu ja pasizymejai?
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 10 04, 13:25)
o tu ja pasizymejai?

O kaip ją pažymėt? Atsidariau dvi nuotraukas ir ant vienos iš jų atsistojau ir bandau kopijuot, nu ir neleidžia. Ar kaip nors kitaip ją reik žymėt? Beje Edit lange beveik visų komandų neleidžia atlikt.
Atsakyti
O man atsitiko beda.. anksciau visad pabaigtas foto issaugodavau jpg formatu, o db kazkas pasidare, jog tegalima issaugoti tik photoshop formatu, nors ir suploju sluoksnius unsure.gif kazi ka ne taip darau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simsi @ 2007 10 04, 13:47)
O kaip ją pažymėt? Atsidariau dvi nuotraukas ir ant vienos iš jų atsistojau ir bandau kopijuot, nu ir neleidžia. Ar kaip nors kitaip ją reik žymėt? Beje Edit lange beveik visų komandų neleidžia atlikt.

Aš jau išsiaiškinau pati ką dariau negerai. thumbup.gif Dabar viskas gaunasi. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(=Gintare= @ 2007 10 04, 17:24)
O man atsitiko beda.. anksciau visad pabaigtas foto issaugodavau jpg formatu, o db kazkas pasidare, jog tegalima issaugoti tik photoshop formatu, nors ir suploju sluoksnius  unsure.gif kazi ka ne taip darau?  g.gif

Kai darai Save As turi duoti pasirink kokiu formatu saugoti.
Atsakyti
o visai nieko tas lietuviskas puslapis ten ir daugiau yra ne tik photosop smile.gif
Papildyta:
Simsi man atrodo dar galima padaryti taip issirinkti ta nuotrauka kuria nori nukopijuoti paimti pazymeti ja burtu lazdele tada paimti move komanda ir laikant shif traukti kur reikia
Atsakyti
QUOTE(simsi @ 2007 10 05, 11:08)

Kai darai Save As turi duoti pasirink kokiu formatu saugoti.


Vat butent kad nebeduoda schmoll.gif na duoda kelis su photoshop susijusius formatus, o tu iprastiniu nera g.gif nezinau, bandysiu aiskintis kas cia ir del ko ax.gif blush2.gif
Atsakyti
o as bandziau ta suliejima daryt is to puslapio,tai man kazkodel nesigavo ax.gif


va mano isbandytos pamokeles is puslapiu internetiniu pamoku:kol kas tik tiek.neseniai pradejau smile.gif
http://public.fotki....maba/photoshop/
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 10 06, 17:52)
o as bandziau ta suliejima daryt is to puslapio,tai man kazkodel nesigavo  ax.gif
va mano isbandytos pamokeles is puslapiu internetiniu pamoku:kol kas tik tiek.neseniai pradejau smile.gif
http://public.fotki....maba/photoshop/

Suliejimai man irgi nesigavo taip kaip ten parasyta. As sukuriau nauja sluoksni ir i ji nukopijavau antra nuotrauka. Tada viskas gavosi. Pries tai ta nuotrauka pazymejau su rectangular marquee tool

P.S. kur man rasti Histogram photoshope. Ziurejau tokia video pamokele, tai ji buvo prie Image. Bet ten senesne versija photoshopo, o naujoje jos ten nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simsi @ 2007 10 06, 21:58)
P.S. kur man rasti Histogram photoshope. Ziurejau tokia video pamokele, tai ji buvo prie Image. Bet ten senesne versija photoshopo, o naujoje jos ten nera  verysad.gif


Is virsutinio meniu pasirenkam Window>Histogram
atsidaro "Histogram" langelis
thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(astuškinas @ 2007 10 06, 18:52)
o as bandziau ta suliejima daryt is to puslapio,tai man kazkodel nesigavo  ax.gif
va mano isbandytos pamokeles is puslapiu internetiniu pamoku:kol kas tik tiek.neseniai pradejau smile.gif
http://public.fotki....maba/photoshop/


o kas butent nesigavo ? g.gif
gal galima tos pamokos linka tikslu ?
Atsakyti
nezinau ar vietoj klausiu, bet gal zinot is kur gaut ta 'serial number' - kazkokia lyg programa reik parsisiust, bet nesigauna nieko.. schmoll.gif uzsikabinau, bet tik pora dienu begaliu nemokama versija naudot verysad.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Gintare=: 16 spalio 2007 - 20:03
QUOTE(=Gintare= @ 2007 10 16, 20:02)
nezinau ar vietoj klausiu, bet gal zinot is kur gaut ta 'serial number' - kazkokia lyg programa reik parsisiust, bet nesigauna nieko..  schmoll.gif    uzsikabinau, bet tik pora dienu begaliu nemokama versija naudot verysad.gif  ax.gif


Man ir reikėtų ax.gif Kažkurioj senoj temoj skaičiau apie vaistukus, gal kas galėtų pagelbėt 4u.gif
Atsakyti