Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(sandra2 @ 2007 09 29, 21:59)
vat kokie vaikiukai

gal kas moka taip daryti ir galetu man visai zaliai paaiskint ir ar su photoshopu galima taip daryt  blush2.gif

ta prasme,tu nori iškirpti objektą ir patalpinti kitama fone?
Papildyta:
nes čia tikrai-nekas ir matosi.
Atsakyti
[/URL]
QUOTE(eveneir @ 2007 09 29, 22:17)
ta prasme,tu nori iškirpti objektą ir patalpinti kitama fone?
Papildyta:
nes čia tikrai-nekas ir matosi.

taip butent to ir noriu ax.gif
arba taip

cia padidinau kad geriau matytusi ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandra2: 29 rugsėjo 2007 - 21:32
QUOTE(sandra2 @ 2007 09 29, 22:25)

pasirinki dvi foto...spaudi ant norimos iškirpt...select all....edit copy...perejus ant fono spaudi...select paste....pasirenki trintuką...trini aplink objektą....viskas.
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 09 29, 23:09)
pasirinki dvi foto...spaudi ant norimos iškirpt...select all....edit copy...perejus ant fono spaudi...select paste....pasirenki trintuką...trini aplink objektą....viskas.

o kaip man i ta istrinta vieta idet vaiko nuotrauka?
Atsakyti
QUOTE(sandra2 @ 2007 09 30, 01:08)
o kaip man i ta istrinta vieta idet vaiko nuotrauka?

tai tu aptrinsi apie vaikutį..ir jis automatiškai užsidės ant fono...taigi darei-PASTE mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 09 30, 13:27)
tai tu aptrinsi apie vaikutį..ir jis automatiškai užsidės ant fono...taigi darei-PASTE mirksiukas.gif

aciu jau supratau kame reikalas,o dar klausimukas blush2.gif o kaip viena is tu dvieju nuotrauku sumazint nes jos ant vienas kitos uzlipa ir neina suprast kas per biesas ten yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra2 @ 2007 09 30, 14:36)
aciu jau supratau kame reikalas,o dar klausimukas  blush2.gif o kaip viena is tu dvieju nuotrauku sumazint nes jos ant vienas kitos uzlipa ir neina suprast kas per biesas ten yra  ax.gif

image...image size...ir ten sutvarkai dydžius...kiek vienos fotkes...tiek kt.
Atsakyti
help.gif Kaip padaryti paprastą koliažą blush2.gif Ar galima taip kad tik sukeli nuotraukas ir jis jas išdėsto kaip nors blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. as turiu sia programyte ir po kolkas moku iskirpti, iklijuot pabliurinti ir kazka uzrasyti. Tik tiek verysad.gif labai tikiuosi, kad mane priimsit padesit biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
sveikos merginos padekit labai reikia is autokado brezini i fotosopa ikelti gal kuri zinote kaip tai padaryti???
Atsakyti
jau zinau kaip galbut dar kam nors peavers 4u.gif tik cia anglu kalba
http://www.cadtutor..../atop/atop.html
Atsakyti
beja jeigu norite daugiau apie fotosopa suzinoti tiesiog i google iveskite photoshop tutorials,tai galioja ir daugumai kitu programu,ten buna pavyzdziu ir pamokeliu smile.gif kaip dirbti su fotosopu ,na tik tam kas nemoka anglu ta negerai nes viskas anglu kalba verysad.gif ir dar man tai labai patiko tokia knygele Jono Smolinsko ir Danutes Ambrazienes Adobe Photosop CS2 kartu su kompaktu ir pamokelem viskas taip aiskiai parasyta galima dauk ko ismokti smile.gif
Atsakyti