Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(voveraite1302 @ 2007 09 13, 10:46)
Ten, kai atsidarai brush'us, desineje rodo toki trikampeli, paspausk ji, atsidarys sarasas su visais brusais, pvz natural brushes ir pan. Ten issirenki ir pasikeicia i tuos, kokiu nori.

esmė tame,kad jie NEIŠSISAUGOJO schmoll.gif
Atsakyti
atsiskanavus foto ji yra labai maza,paciam kamputy lapo ir su photoshop noriu ja isdidinti bandau per image size bet nieko doro nesigauna,nes td ji uzima labai daug megabaitu o padideja tikrai nezymiai blink.gif gal nzot kaip padaryt?
Atsakyti
PUSLAPIUKAS TA TEMA TIK JAM NELABAO SEKASI SU REKLAMA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2007 09 09, 15:00)
aga ir aš nlb suprantu kaip su ta photoFiltre dirbti  ax.gif


cia butent su PhotoFiltre norit padaryti ?

su photoshop'u butu labai paprasta. jei ka galiu parasyti...
Papildyta:
QUOTE(astuškinas @ 2007 09 21, 15:41)
atsiskanavus foto ji yra labai maza,paciam kamputy lapo ir su photoshop noriu ja isdidinti bandau per image size bet nieko doro nesigauna,nes td ji uzima labai daug megabaitu o padideja tikrai nezymiai blink.gif  gal nzot kaip padaryt?


tai gal pries skanuojant nepasirinktas skanavimo laukas ir nuskanuotas visas skanerio skanavimo plotas (tikriausiai A4). todel bendrai ekrane ir atrodo kad foto maza. o jei didinama tai didinamas visas A4 vaizdas ir foto tuomet atrodo taip kad nezymiai padidejo.

g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedas: 25 rugsėjo 2007 - 19:31
merginos imeskit nuoroda is kur photoshopą atsisiusti galiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 26, 22:39)
merginos imeskit nuoroda is kur photoshopą atsisiusti galiu  blush2.gif

bandyk iš ČIA...

ARBA-VISA TEMA APIE TAI...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveneir: 26 rugsėjo 2007 - 22:15
QUOTE(eveneir @ 2007 09 26, 23:14)
bandyk iš ČIA...

ARBA-VISA TEMA APIE TAI...

labai didelis aciu, jau atsisiunciau, na tiesiog kompe radau failus jo smile.gif
dabar kitas klausimelis, o kaip padaryti slidshow, jau taip seniai nedirbau su sia programa, kad visai nieko nebeprisimenu blink.gif
Atsakyti
merginos ar galit paaiskinti kaip slide show padaryti su nuotraukom photoshope blush2.gif
Atsakyti
Manau,photoshop'as nelabai tam tinkamas,tai programa skirta redaguoti ir t.t. nuotraukas.Picasa(pamiršau ar taip rašyt reikia)manau,tam labiau tinka 4u.gif
Atsakyti
Man labai patinka kai būna foto pusiau spalvotas, na kai padarysite suprasite apie ką aš, taigi noriu pamokyti kaip tai padaryti. 4u.gif
1 žingsnis: Atsidarom foto
2ž.: Image - Adjustment - Desurate
3ž.: Edit - Fade... - procentus darome apie 70
Sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2007 09 28, 13:05)
Manau,photoshop'as nelabai tam tinkamas,tai programa skirta redaguoti ir t.t. nuotraukas.Picasa(pamiršau ar taip rašyt reikia)manau,tam labiau tinka  4u.gif

dekui bandysiu parsisiusti ax.gif
Atsakyti
vat kokie vaikiukai

gal kas moka taip daryti ir galetu man visai zaliai paaiskint ir ar su photoshopu galima taip daryt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandra2: 29 rugsėjo 2007 - 21:07