Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(kicule @ 2007 09 10, 17:09)
bandyk cia


cia taip pat neleidzia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2007 09 11, 10:29)
cia taip pat neleidzia? g.gif

man leido,vakar parsisiunčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2007 09 11, 15:23)
man leido,vakar parsisiunčiau  g.gif

leidžia viskas gerai...dabar prisisiunčiau įvairiausių thumbup.gif
Atsakyti
o aš šiandien cs3 gavau thumbup.gif bet susidūriau su pirma problema doh.gif turiu labai daug brush'ų,susikėliau juos visus,bet jie neišsisaugojo,per naujo įjungus photoshop'ą vėl buvo tik keletas schmoll.gif kame esmė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2007 09 11, 22:39)
o aš šiandien cs3 gavau  thumbup.gif  bet susidūriau su pirma problema  doh.gif turiu labai daug brush'ų,susikėliau juos visus,bet jie neišsisaugojo,per naujo įjungus photoshop'ą vėl buvo tik keletas  schmoll.gif kame esmė?  g.gif

blink.gif pas mane lygiai tas pats....buvo parsisiuntus visokių drugelių,o dabar jų neliko blink.gif

dabar vėl per -LOAD'A VISKĄ SUSIKĖLIAU...ŽIŪRĖSIM KIEK ILGAI UŽSIBUS g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveneir: 11 rugsėjo 2007 - 22:01
QUOTE(kicule @ 2007 09 10, 16:09)
bandyk cia
tiesa,pagalvojau kad galima  ir labai paprastai padaryt ta atvaizda  biggrin.gif
reikia suderinti nuotraukyte iki reikiamo didzio smile.gif ir siek tiek fantazijos biggrin.gif

pvz., (cia aisku labai greitai ,bandziau padaryt) blush2.gif
user posted image

Šaunuolė,kiciule thumbup.gif Lankausi ir kitam forume,kur laaaaaabai daug ir gerų tavo pamokėlių thumbup.gif Smagu,kad ir SM padedi drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Rose Prick @ 2007 09 11, 21:39)
o aš šiandien cs3 gavau  thumbup.gif  bet susidūriau su pirma problema  doh.gif turiu labai daug brush'ų,susikėliau juos visus,bet jie neišsisaugojo,per naujo įjungus photoshop'ą vėl buvo tik keletas  schmoll.gif kame esmė?  g.gif


O jis labai skiriasi nuo cs2 g.gif Ar verta jo ieškot(yra daug naujovių) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2007 09 12, 11:09)
Šaunuolė,kiciule  thumbup.gif  Lankausi ir kitam forume,kur laaaaaabai daug ir gerų tavo pamokėlių  thumbup.gif  Smagu,kad ir SM padedi  drinks_cheers.gif
Papildyta:
O jis labai skiriasi nuo cs2  g.gif  Ar verta jo ieškot(yra daug naujovių)  g.gif

nespėjau dar kaip reikalas ten apsižvalgyt biggrin.gif naujo nelabai ko,tik daug patogesnis naudoti,įrankiai tobulesni,bet negaliu tiksliai pasakyt,ar verta vargti jo ieškant,nes vat jau problemos prasideda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2007 09 11, 22:39)
o aš šiandien cs3 gavau  thumbup.gif  bet susidūriau su pirma problema  doh.gif turiu labai daug brush'ų,susikėliau juos visus,bet jie neišsisaugojo,per naujo įjungus photoshop'ą vėl buvo tik keletas  schmoll.gif kame esmė?  g.gif



Ten, kai atsidarai brush'us, desineje rodo toki trikampeli, paspausk ji, atsidarys sarasas su visais brusais, pvz natural brushes ir pan. Ten issirenki ir pasikeicia i tuos, kokiu nori.
Atsakyti
Nemažai brushes yra www.deviantart.com . Paieškoje suveskite "brushes".
Atsakyti
Help! Labai reikia jusu pagalbos. kaip padaryti, kad spalvota nuotrauka taptu nespalvota juoda balta? arba padaryti rusvos nuotraukos efekta?
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marizza @ 2007 09 16, 11:53)
Help! Labai reikia jusu pagalbos. kaip padaryti, kad spalvota nuotrauka taptu nespalvota juoda balta? arba padaryti rusvos nuotraukos efekta?
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ctrl+Shift+U.
Atsakyti
aciu, labai isgelbejai smile.gif biggrin.gif
Atsakyti