Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Calaquendi @ 2007 07 04, 18:20)
lapesnapee, ten užsiregistruoti juk gali smile.gif savo slaptažodžio juk neduos biggrin.gif
Jei įdomu, mano daryti wallpaperiai:
Pirmas
Antras

smile.gif



jo as bandziau bet kazkodel nepriregistravo vakar tai uztai ir parasiau
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2007 06 23, 17:13)

PRIEŠ: http://photo.ringo.c...3O756029199.jpg

PO: http://photo.ringo.c...9O434125041.jpg


Labai naturaliai, Burbuliuke, gerai. Dar galima butu siek tiek labiau poakines rauksleles pamaskuot  biggrin.gif

Bet ir siaip jau gerai.   thumbup.gif



pabaigiau lotuliukas.gif Idomu, kaip modelis sureaguos laugh.gif

foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliukė: 06 liepos 2007 - 10:58
QUOTE(Burbuliukė @ 2007 07 06, 10:52)
pabaigiau  lotuliukas.gif  Idomu, kaip modelis sureaguos laugh.gif

foto



vaaaaaaaaaaaaau......... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2007 06 01, 14:54)
viršuje: image>canvas size>pasirenki norimus parametrus rėmelių  mirksiukas.gif


o pas mane ten kur reikia pasirinkti spalva kazkodel pilka (ta prasme kad neduoda pasirinkti) ka reikia ir kur nustatyti kad leistu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2007 07 06, 13:10)
vaaaaaaaaaaaaau......... unsure.gif

ta pacia foto pataise ktas zmogus is kito forumo bigsmile.gif

http://img383.images...e=bobulerp9.jpg

Atsakyti
Irgi gražu smile.gif O aš neįsivaizduoju, kaip būtų galima raukšles nuimt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2007 07 07, 22:04)
Irgi gražu smile.gif O aš neįsivaizduoju, kaip būtų galima raukšles nuimt...  blush2.gif



healing brush - nuostabus budas traiskyti spuogus ir naikinti rauskles.
Atsakyti
geras, net nežinojau smile.gif o aš su Clone tool žaisdavau...
Atsakyti
QUOTE(Burbuliukė @ 2007 07 08, 14:30)
healing brush - nuostabus budas traiskyti spuogus ir naikinti rauskles.



Pritariu smile.gif Bet aš naikinu pašviesindama su dodge tool (bet tada reikia ji labai pasididinti, kad nebutu balti taskai), o neseniai išmokau padaryti makiažą visai gražiai, tai su teptuku dabar užsidedu "špakliaus" ant veido ir akis "pasipieštukinu" lotuliukas.gif Reikia pasiimti spalvą iš tamsesnės veido odos vietos (tada būna geriau, kadangi pudra vis tiek turetų būti tamsesnė, nei veido oda), pasiimti tą brush tool, nusireguliuoti mažesnius opacity ir flow pvz., 27 ir 30 , o tada imti ir brėžti kur reikia spalvos. Atrodo labai natūraliai.... Dabar suprantu, kodėl man niekad neišeidavo tas "padūmavusių akių efektas".... lotuliukas.gif O dabar liuks thumbup.gif biggrin.gif ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nendria* @ 2007 06 30, 10:30)
jau radau, kaip sumazhinti markeri thumbup.gif

QUOTE(*Nendria* @ 2007 06 30, 13:03)
Jo, visai neblogai gaunasi, bet man ir aplink plaukus gaunasi plemai, ir ant rubu, ant veido.. g.gif

Nereikalingas dalis nutrinti galima su trintuku. O pasirinkus markeli patogu yra uzdeti varnele ant smart highlightning (tiksliau eis apvest objekta)..

QUOTE(voveraite1302 @ 2007 07 02, 14:12)
O as plauku spalva keiciu paprasciau, tiesiog pasiimu color replacement iranki, pasikeiciu spalva is juodos i kokia noriu, pvz, i raudona, ir tuo irankiu nuspalvinu visus plaukus, labai graziai iseina. Tik nelabai padarysi juodus, vercia zilais biggrin.gif Siaip yra nemazai budu, kaip pakeisti ta plauku spalva, bet sitas vienas is lengviausiu.  rolleyes.gif

color replacement gal galima smulkiau?

QUOTE(voveraite1302 @ 2007 07 03, 15:46)

Cia truputi matosi tie kvadraciukai apie vaikucius, juos galima buti labiau sulieti su backgroundu pasiemus trintuka ir su brushu truputi aptrynus, tada atrodytu visai super  thumbup.gif

kaip su brush aptrinti krastelius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atsringa: 10 liepos 2007 - 19:37
Mano darbas ne sedevras bet kaip ne profei visai neblogai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atsringa: 10 liepos 2007 - 21:33
O ar su photoshopo programa būtų galima pakoreguoti nuotraukos vaizdą? Turiu omeny, jei fotografuojant sujudėjo ranka ir vaizdas susiliejo, tai ar galima pataisyt taip, kad nesimatytų to "suliejimo"? O jeigu photoshopas tokios funkcijos neturi, tai gal yra kokia kita programa, galinti iš esmės tvarkyt nuotraukas? g.gif
Atsakyti