Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Su sia programa turbut galo fantazijai nera biggrin.gif
Atsakyti
aš vakar gal penkias valandas sėdėjau doh.gif bet jau šį tą moku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2007 06 21, 11:53)
aš vakar gal penkias valandas sėdėjau  doh.gif  bet jau šį tą moku  thumbup.gif

parodom ką išmokom bigsmile.gif
Atsakyti
Turbūt panaši į Photoshopo programėlę yra ir Photo Pos Pro. Jau liko kelios dienos, ir tada baigsis nemokamo naudojimosi versija. Kad galėčiau naudotis toliau, reikia užpildyti registracijos blanką. Bet aš nesuprantu ką rašyti skiltyse Key Id ir Registration Code, iš kur paimti šiuos duomenis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 06 21, 19:32)
Turbūt panaši į Photoshopo programėlę yra ir Photo Pos Pro. Jau liko kelios dienos, ir tada baigsis nemokamo naudojimosi versija. Kad galėčiau naudotis toliau, reikia užpildyti registracijos blanką. Bet aš nesuprantu ką rašyti skiltyse Key Id ir Registration Code, iš kur paimti šiuos duomenis? g.gif

Mtyt pas tave bandomoji versija, ir key id, registration code gausi tik nusipirkusi pilną biggrin.gif
Atsakyti
Labas,

gal galetumet padeti man? Noriu du layer'ius sujungti ir gauti 3-ia, naudojant merge visible ax.gif Nu neisheina niekaip schmoll.gif
help help.gif
Atsakyti
Mano foto pataisymas 4u.gif .
Gal ka pakomentuosit, patarsit. Dar ne pilnas menuo, kai kazka bandau.

PRIEŠ: http://photo.ringo.c...3O756029199.jpg

PO: http://photo.ringo.c...9O434125041.jpg
Atsakyti
oho, burbuliuke, padirbejai ish peties thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

gal kazhka detaliau papasakotum, koks PS? Ka konkrechiau darei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Nendria*: 22 birželio 2007 - 21:46
Istikruju tai ne is peties. Kol arbatos puoda isgeriau, pasedejau prie kompo. Naudojau labai daug irankiu ir blur filtra. Visa info is visokiu pamokeliu internete, kadangi niekada nesimkiau anglu k, tai posunkiai susigaudyti pavyko. Naudojau CS3, dabar senesne versija parsisiunciau, bet dar nieko nepasigedau. Siaip sunkiausia ir kol kas dar nepavyko, ka nors pataisyti taip, kad nekiltu itarimo, jog prikista ranka doh.gif
Atsakyti
Labai naturaliai, Burbuliuke, gerai. Dar galima butu siek tiek labiau poakines rauksleles pamaskuot biggrin.gif

Bet ir siaip jau gerai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 21, 20:08)
Mtyt pas tave bandomoji versija, ir key id, registration code gausi tik nusipirkusi pilną biggrin.gif

Tai gal jeigu atsisiusčiau iš naujo tą programą, vėl viskas veiktų iki kito karto, kol baigsis bandomosios versijos galiojimo laikas? g.gif
Atsakyti
as irgi idesiu viena savo darbeli-padaryta photoshop pagalba rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti