Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Monada @ 2007 02 22, 00:23)
blink.gif Kazkaip nesitiki man... Jei is nuotraukos butu padares tik konturus - tai butu itikinamiau. Bet dabar  blink.gif Manau cia ir talentas, ir gerai atidirbta rankele suveike.

O filmukų neteko matyti kaip daromi veidukai madų žurnalų viršeliams, kaip iš palyginus neišvaizdžios merginos padaroma svajonių panelė(pašalinami spuogai, raukšlės, nubalinami išlyginami dantys, pratempiamas kaklas, suspaudžiamos ausys ir t.t. ..) ? biggrin.gif
Atsakyti
Teko teko biggrin.gif Mano pabandymai tai tragiski hah.gif uztat ir misliju kada as bent puse taip galesiu padaryt... Tokios virsunes man neikopiamos kol kas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 02 22, 12:51)
Teko teko  biggrin.gif Mano pabandymai tai tragiski  hah.gif uztat ir misliju kada as bent puse taip galesiu padaryt... Tokios virsunes man neikopiamos kol kas  ax.gif

Viename iš jų tai mokino kaip drabužius nuo moterų foto pašalinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 22, 11:42)
Viename iš jų tai mokino kaip drabužius nuo moterų foto pašalinti  biggrin.gif

itariu tuoj prades mokinti,kaip tuos drabuzius ir nuo vyru foto galima pasalinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 22, 16:11)
itariu tuoj prades mokinti,kaip tuos drabuzius ir nuo vyru foto galima pasalinti lotuliukas.gif

butu idomu pamatyt thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 22, 16:11)
itariu tuoj prades mokinti,kaip tuos drabuzius ir nuo vyru foto galima pasalinti lotuliukas.gif

tai įmanoma, bet va vyrams tai neįdomu, o moterys nesiima iniciatyvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 22, 18:21)
tai įmanoma, bet va vyrams tai neįdomu, o moterys nesiima iniciatyvos  biggrin.gif

Kur tos pamokėlės? rolleyes.gif pasimokysim ir imsimės priemonių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidairi @ 2007 02 22, 22:16)
Kur tos pamokėlės?  rolleyes.gif pasimokysim ir imsimės priemonių  ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif -ieškokit, ieškokit - jums tik gatavą duok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 22, 23:25)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif -ieškokit, ieškokit - jums tik gatavą duok  biggrin.gif

mums gatavu nereikia rasim pacios,o beje kam mum imtis iniciatyvos su fotoshopu vyrus nurengineti,jei mes kiekviena nakti galime tai naturaliai padaryti g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 23, 11:14)
mums gatavu nereikia rasim pacios,o beje kam mum imtis iniciatyvos su fotoshopu vyrus nurengineti,jei mes kiekviena nakti galime tai naturaliai padaryti g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

bet tai galima ir įvairiau padaryt pasirodo. Nebus monotonijos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 23, 09:47)
bet tai galima ir įvairiau padaryt pasirodo. Nebus monotonijos.  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 23, 12:54)

Nu va matai biggrin.gif
Atsakyti