Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Ačiū labai.. Kaip ir išsibaigė pamokėlės mano turimoj knygutėj. Liko tik daug tekstų pavyzdžių. O man taip patiko daryt šituos fotošopinius darbelius rolleyes.gif
Atsakyti
labas.ar galima is filmuotos medziagos,padaryti nuotrauku.man reikia butent keliu kadru g.gif
Atsakyti
o kaip padaryti plona juoda remeli aplink foto?
Atsakyti
Sveikos.Turiu ir as ta photoshop,bet va beda.Visi per painta piesti piesinukai ,brezinukai dabar atsidaro tik per photoshop.Gal kas zinot ar imanoma ka nors pakeist?Va visos foto ir kt spragteli ir normaliai rodo, o painto darbai tik sioj programoj.Gelbekit help.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2007 05 30, 00:44)
Sveikos.Turiu ir as ta photoshop,bet va beda.Visi per painta piesti piesinukai ,brezinukai dabar atsidaro tik per photoshop.Gal kas zinot ar imanoma ka nors pakeist?Va visos foto ir kt spragteli ir normaliai rodo, o painto darbai tik sioj programoj.Gelbekit help.gif

ant piesinuko ikonos [kol jis neatidarytas] paspausk desini peles klavisa, pasirink Open with >> Choose program is saraso issirink programa su kuria nori kad butu atidaroma pvz Windows Picture and Fax Viewer ir BŪTINAI uzdek varnele ant Always use the selected program to open this kind of file ir. spaudi OK mirksiukas.gif
dabar visada paint'o piesiniai atsidarys su pasirinkta programa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 05 30, 10:43)
ant piesinuko ikonos [kol jis neatidarytas] paspausk desini peles klavisa, pasirink Open with >> Choose program is saraso issirink programa su kuria nori kad butu atidaroma pvz Windows Picture and Fax Viewer ir BŪTINAI uzdek varnele ant Always use the selected program to open this kind of file ir. spaudi OK  mirksiukas.gif
dabar visada paint'o piesiniai atsidarys su pasirinkta programa  smile.gif

Aciu labai-dabar viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 05 27, 11:31)
o kaip padaryti plona juoda remeli aplink foto?

wub.gif
Atsakyti
Įvairios Photoshop pamokos prancūzų kalba gal pravers?.. ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, norėčiau jūsų pagalbos 4u.gif

Darydama animaciją su Adobe ImageReady pagalba, noriu išsaugoti File>Save Optimised As... Tačiau susiduriu su problema, jog man neleidžia išsaugoti .gif formatu. Siūlo tik .jpg ir .html. Tai kaip man išsaugoti sukurtą animaciją?
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 05 27, 11:31)
o kaip padaryti plona juoda remeli aplink foto?


viršuje: image>canvas size>pasirenki norimus parametrus rėmelių mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš visai naujokė Photoshopo programos naudojime, neturiu jokių knygučių ar dar konors ir nežinau kaip pradėt naudotis, pirmus žingsnius. O gal kas turit internetinę Photoshop naudojimosi vadovo versiją? g.gif
Atsakyti
Is kur parsisiusti ta programele blush2.gif
Atsakyti