Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(wilike @ 2007 05 11, 10:15)
O tai jas tada turi į vieną folderį sukelti  g.gif  Ar kaip. Kas galit padėt neišmanelei  blush2.gif

Nebūtinai, aš tai ant desktopo viską susisiunčiu(pvz.: 20 rarų), paskui atsidarai pirmutinį, nurodai kur skleisti, ir išsipokuoja visi iš eilės.
Atsakyti
jau viskas pasileido thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 05 11, 13:34)
jau viskas pasileido  thumbup.gif

Nu maladiec biggrin.gif .
Atsakyti
Sakykit ar imanona kaip nors pakeisti plauku spalva?Na pvz as dabar esu sviesiu plauku, o labai noriu paziuret kaip atrodyciau su rudais plaukais (man svajone) bet nezinau ar man tiks. Tai gal imanoma kaip nors ant nuotraukos pasikeist spalva plauku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lenocka @ 2007 05 14, 11:36)
Sakykit ar imanona kaip nors pakeisti plauku spalva?Na pvz as dabar esu sviesiu plauku, o labai noriu paziuret kaip atrodyciau su rudais plaukais (man svajone) bet nezinau ar man tiks. Tai gal imanoma kaip nors ant nuotraukos pasikeist spalva plauku? g.gif

Cia geriau nei photoshopas biggrin.gif

http://www.makeoversolutions.com/
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 05 15, 23:51)

tai kad bandziau tai viena karta tik leido su savo nuotrauka kitus plaukus uzdet ir viskas ir negalejau paziuret, nors esu prisiregistravus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lenocka @ 2007 05 14, 11:36)
Sakykit ar imanona kaip nors pakeisti plauku spalva?Na pvz as dabar esu sviesiu plauku, o labai noriu paziuret kaip atrodyciau su rudais plaukais (man svajone) bet nezinau ar man tiks. Tai gal imanoma kaip nors ant nuotraukos pasikeist spalva plauku? g.gif



1. Atidarote foto, kurią norėsite redaguoti

user posted image


2. Spaudžiate „Q“ savo klaviatūroje (quick mask mode) ir pasirinkusios reikiamo dydį „nuspalvinate“ palukus, t.y. tiesiog juos pažymite tam kad vėliau galėtumėte keisti spalvą tik ant jų, o ne ant visos foto. Plaukai turi pasižymėti rausva spalva.


user posted image

3. Vėl spaudžiate „Q“. Tuomet einate pagrindiniame meniu Select > inverse (tam , kad pasirinktumėte pažymėta plaukų plotą, o ne aplink juos išorėje).


user posted image

4. Sukurkite naują sluoksnį Layer > New > Layer... . Upildykite jį norima spalva (aš rinkausi juodą).


user posted image

5. Dešinėje pusėje nustatykite tinkamą Opacity (aš nustačiau 73%),(tiesiog, taip, kaip atrodytų jūsų norima spalva ir matytųsi plaukų detalės.



user posted image


6. „Atžymėkite“ pasirinktą plotą Ctrl+D
7. Pasirinkite minkštą, reikiamo dydžio trintuką ir nutrinkite tas vietas, kur spalva išlindusi už kraštų.
8. Viskas, jūsų plaukų spalva pakeista smile.gif




user posted image user posted image




Parašykit ar išėjo kas nors smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pjuvena po krūmu: 16 gegužės 2007 - 12:24
o jei as tau atsiusciau i az savo nuotrauka o tu man padarytum? 4u.gif nes as buvau parsisiuntus ta photosopa, bet nieko ten nesupratau ir istryniau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lenocka @ 2007 05 16, 15:28)
o jei as tau atsiusciau i az savo nuotrauka o tu man padarytum? 4u.gif nes as buvau parsisiuntus ta photosopa, bet nieko ten nesupratau ir istryniau verysad.gif


parašiau į AŽ
Atsakyti
Mano naujas darbelis.. Planetą sukūriau bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Na parodysiu ir aš savo planetą blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Kaip fainai bigsmile.gif Kaip tu padarei, kad viena pusė yra šešėlyje, t.y. visai tamsi?
Atsakyti