Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(dalytuke @ 2007 05 09, 16:08)
Is kur as galeciau sita programa parsisiust? ax.gif niekaip neradau varciau puslapius ,bet neradau blush2.gif

Kokios ?
Atsakyti
Nu sitos Photoshop ax.gif 4u.gif reikia susimazint nuotraukas ir niekaip nepavyksta man sitos programos parsisiust schmoll.gif
Atsakyti
ar gali buti, kad pas mane nera to Patch tool . nerandu miekaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dalytuke @ 2007 05 09, 16:08)
Is kur as galeciau sita programa parsisiust? ax.gif niekaip neradau varciau puslapius ,bet neradau blush2.gif

Pasiskaityk čia

QUOTE(Laura_k @ 2007 05 09, 19:43)
ar gali buti, kad pas mane nera to Patch tool . nerandu miekaip  doh.gif

negali.
jis yra;
kaireje pusėje...pirmoj eilutėj-ketvirtas įrankis...jį paspaudus ir išmes-patch tool'ą
Atsakyti
QUOTE(lapiutaite @ 2007 05 04, 13:49)
Labas mamytes,pabandysiu ideti Lietuvisku pamokeliu Photoshop CD, (kuri isleido Akelote ir ko) daug naudingu video pamokeliu is viso 10 skyriu ir 41 pamoka.
pabandysiu dar karteli
Papildyta:
http://rapidshare.co...KALBA.part1.rar
http://rapidshare.co...KALBA.part2.rar
http://rapidshare.co...KALBA.part3.rar

Parsisiunčiau vieną dalį, bet neleidžia išpakuoti. Prašo įdėti CD. Jei kam pavyko pažiūrėti pamokėles, pasidalinkit patirtim prašau.
Atsakyti
QUOTE(game over @ 2007 05 10, 15:59)
Parsisiunčiau vieną dalį, bet neleidžia išpakuoti. Prašo įdėti CD. Jei kam pavyko pažiūrėti pamokėles, pasidalinkit patirtim prašau.

Man ir neleidžia išpakuoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dalytuke @ 2007 05 09, 19:12)
Nu sitos Photoshop  ax.gif  4u.gif reikia susimazint nuotraukas ir niekaip nepavyksta man sitos programos parsisiust schmoll.gif

Mazinimui Photoshop'o tikrai neapsimoka siustis biggrin.gif Uzteks paprastos Paint programos (Start - All programs - Accessories - Paint) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 10 gegužės 2007 - 19:24
QUOTE(Shalimar @ 2007 05 10, 20:24)
Mazinimui Photoshop'o tikrai neapsimoka siustis biggrin.gif Uzteks paprastos Paint programos (Start - All programs - Accessories - Paint) 4u.gif

Sakai sumazint galima ten nuotraukas? blush2.gif tai gal gali pasakyt kaip ,nes vyras nori i zveju kluba det bet per dideles ir negali isisdet tai pamokink man ejei gali kaip reikia sumazint ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2007 05 10, 16:49)
Man ir neleidžia išpakuoti  schmoll.gif

Vienos dalies ir neleis išpokuoti, turi susisiųsti visas, tada jo.
Atsakyti
QUOTE(dalytuke @ 2007 05 10, 21:08)
Sakai sumazint galima ten nuotraukas?  blush2.gif  tai gal gali pasakyt kaip ,nes vyras nori i zveju kluba det bet per dideles ir negali isisdet tai pamokink man ejei gali kaip reikia sumazint  ax.gif  4u.gif

Tai atsidarai su ta programa nuotrauka, tada virsutinej eilutej Image - Stretch/Skew. Pasirenki kiek procentu mazinti, paskui issisaugai ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 10 gegužės 2007 - 22:43
QUOTE(Palemonas @ 2007 05 10, 21:37)
Vienos dalies ir neleis išpokuoti, turi susisiųsti visas, tada jo.

Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 05 10, 22:37)
Vienos dalies ir neleis išpokuoti, turi susisiųsti visas, tada jo.

O tai jas tada turi į vieną folderį sukelti g.gif Ar kaip. Kas galit padėt neišmanelei blush2.gif
Atsakyti