Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

bet gi gal galima dar kata paskui ja parsiusti smile.gif
ar jau nebe... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2007 04 22, 14:11)
bet gi gal galima dar kata paskui ja parsiusti smile.gif
ar jau nebe... g.gif

nu bandžiau,bet nieko... schmoll.gif
Atsakyti
doh.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
kaip gaila...bo labai jau grazus remeliai..
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 04 20, 22:32)
Reikia atspausdinti zmogaus nuotrauka dideliu formatu, taip kad reikia ir ta foto tinkamai paruosti smile.gif Kaip padaryti grazia oda? As kartais darau su Blur, bet didesniuose formatuose jis kazkaip negraziai isryskeja g.gif Is pradziu su Clone stamp oda palyginti gal, o paskui? Labai labai reikia verysad.gif  4u.gif  4u.gif

Na radau keleta pamoku, bandysiu cool.gif


Ziurek, dar galima labai puikiai paretusuot veida su PAtch Tool: paimam Patch Tool (kairiajam irankiu meniu), ir laikydami paspaude kairiji peles klavisa, juo apvedame vieta aplink spuogeli ar siaip kazkuria vieta, kuria norime uzretusuot, padare apvedima atleidziam kairiji peles klavisa ir uzvedame pele i to apvado centra.Tuomet vel paslaudziam kairiji peles klavisa ir traukiam pele uz apvesto ploto ribu, i ta vieta kur oda yra svari.
Siaip is tikro labai geras irankis, man jis patinka labiau, nei koks Healing Brush Tool mirksiukas.gif

O su Blur'u taip pat galima pasiekt tiesiog meniniu rezultatu ir isgauti vaizda, kuris buna kai kuriu zurnalu virseliuose mirksiukas.gif (Jei skaitai rusiskai - rasyk i az - imesiu nuoroda i viena puikia pamokele).
4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2007 04 22, 17:22)
doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
kaip gaila...bo labai jau grazus remeliai..

rėmelius visą laiką bus galima dėti....bet daugiau tai nieko daryt neleis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2007 04 21, 17:16)
kaip uzdeti remelius?bukit geros,parasykit.labai reikia  ax.gif


Vienam forume yra sukurta visa remeliu galerija. Ten ju daugybe. O jos uzsidet reikia photoshopu. Kai gauni siek tiek igudziu - remeli uzdet trunka neilgai.
Stai nuorodeles: is pradziu forume reiks prisiregistruot, nes, jauciu, be registracijos nieko nerodys, remeliu galerija yra cia, o cia pamokele apie tai kaip nuotrauka idet i remeli 4u.gif
Papildyta:
Gal kas zino kur rasti ta iranki "Action" ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolute: 22 balandžio 2007 - 16:57
Na įdedu ir aš savo pirmą bandymą su rėmeliais blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(atikutė @ 2007 04 22, 21:23)
Na įdedu ir aš savo pirmą bandymą su rėmeliais blush2.gif

Na, man rodos, bandymas puikiai pavyko! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2007 04 22, 17:30)
Ziurek, dar galima labai puikiai paretusuot veida su PAtch Tool: paimam Patch Tool (kairiajam irankiu meniu), ir laikydami paspaude kairiji peles klavisa, juo apvedame vieta aplink spuogeli ar siaip kazkuria vieta, kuria norime uzretusuot, padare apvedima atleidziam kairiji peles klavisa ir uzvedame pele i to apvado centra.Tuomet vel paslaudziam kairiji peles klavisa ir traukiam pele uz apvesto ploto ribu, i ta vieta kur oda yra svari.
Siaip is tikro labai geras irankis, man jis patinka labiau, nei koks Healing Brush Tool  mirksiukas.gif

O su Blur'u taip pat galima pasiekt tiesiog meniniu rezultatu ir isgauti vaizda, kuris buna kai kuriu zurnalu virseliuose  mirksiukas.gif  (Jei skaitai rusiskai - rasyk i az - imesiu nuoroda i viena puikia pamokele).
4u.gif

Aciu labai 4u.gif Kaip tik vakar atradau Patch tool - super dalykas bigsmile.gif Kuo daugiau pamoku, tuo geriau, imesk nuoroda wub.gif As dariau pagal sita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 04 25, 22:10)
Aciu labai 4u.gif Kaip tik vakar atradau Patch tool - super dalykas bigsmile.gif Kuo daugiau pamoku, tuo geriau, imesk nuoroda wub.gif As dariau pagal sita  ax.gif

Dedu nuoroda. 4u.gif
Prasom! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 04 25, 22:10)
Aciu labai 4u.gif Kaip tik vakar atradau Patch tool - super dalykas bigsmile.gif Kuo daugiau pamoku, tuo geriau, imesk nuoroda wub.gif As dariau pagal sita  ax.gif

Ar viskas gavosi?Nes as nelabai anglu suprantu,tai jau 2psl.uzsrigau... verysad.gif
Atsakyti
Labas mamytes,dar nespejau perskaityti visos sitos temos,bet gal kam reiktu Photoshop pamokeliu,turiu visa CD lietuvisku pamokeliu kaip galima ismokti profesionaliai dirbti su sia programa,yra 10 skyriu ir 41 pamoka,Leidyba sio CD yra Akelote ir Ko.Tik viena problema yra,nezinau kaip reikia ideti nuoroda.Jai man nepavyks ideti sios nuorodos,tai rasykit per skype:lapiutaite
Atsakyti