Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

gal kas dar pamokeliu turi? bigsmile.gif
Atsakyti
Dingo ir savanoris rolleyes.gif
Atsakyti
na prisijungiu ir aš prie nemokančių 4u.gif seniai jau aš tą photoshop'ą turiu,bet niekaip neįkertu kaip naudotis biggrin.gif
nemažai išmokau iš čia :
pamokos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rose Prick: 17 balandžio 2007 - 22:06
QUOTE(Rose Prick @ 2007 04 17, 21:04)
na prisijungiu ir aš prie nemokančių  4u.gif  seniai jau aš tą photoshop'ą turiu,bet niekaip neįkertu kaip naudotis  biggrin.gif
nemažai išmokau iš čia :
pamokos

Nu jau padariau kelis bandymus ir gavosi tikrai neblogai.Bet ka daryt kai neleidzia isaugot JPEG formatu g.gif Tiesiog lentele neismeta tokio varianto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2007 04 18, 11:34)
Nu jau padariau kelis bandymus ir gavosi tikrai neblogai.Bet ka daryt kai neleidzia isaugot JPEG formatu g.gif  Tiesiog lentele neismeta tokio varianto unsure.gif


o su "save as" bandai saugoti?
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2007 04 18, 11:32)
o su "save as" bandai saugoti?

Jo g.gif Kitas leidzia,bet va padariau paryskinima nuotraukos ir neleidzia jos tokios isaugot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2007 04 18, 13:35)
Jo g.gif  Kitas leidzia,bet va padariau paryskinima nuotraukos ir neleidzia jos tokios isaugot g.gif

g.gif taigal pabandyk kiek sumažint?
Atsakyti
atsiprasau uz labai primityvu klausima, bet gal galetumete man kas paaiskinti kaip photoshop 6 . nuotraukos apacioje sunumeruoti stulpelius (moksliniam tiksliui)?

Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2007 04 18, 14:35)
Jo g.gif  Kitas leidzia,bet va padariau paryskinima nuotraukos ir neleidzia jos tokios isaugot g.gif

pabandyk cia
user posted image
user posted image
Atsakyti
radau čia kažkokių pamokėlių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 04 18, 22:12)

thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 04 18, 20:12)

Nu auksas tu 4u.gif 4u.gif griebk baliona mirksiukas.gif
Atsakyti