Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Akukaračia @ 2007 04 12, 12:11)
nežinau  unsure.gif

pasižiūrėjau, kad tas,kurį atsiuntei man irgi nemirkčioja..

o pas mane gražiausiai mirgčioja rolleyes.gif kažkokia mistika čia su manim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2007 04 11, 23:43)
O kaip istrint nereikalinga daikta is nuotraukos?




mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, susidūriau su problemėle, nunešiau padaryti nuotraukėles, o jas ėmė ir labai apkarpė (šonus). Negalėjo sutalpinti , o jei sutalpina visą tai lieka balti šonai. verysad.gif
Suprantu, kad reik nustatyti nuotraukos reikiamą dydi - formatą. g.gif ten vyrukai minėjo, kad reik nustatyti "idp" (berods taip atsimenu). Kažkur yra nustatymas pvz. 10x15 , bet ne per "size", kažkur kažkos ženkliukas turi būti. gal kas susidūrėt, nes aš visai pasimečiau net paaiškinti nemoku blush2.gif
Atsakyti
kazkaip man keistai cia skamba. gal kazkokio nestardantinio dydzio foto dariai? o gal pas kazkokius neaiskius darytojus nesiai?


va as bandziau daryti su judanciu tekstu. nieko ipatingo,bet norejau pasidaryti avatara su savo niku i kita foruma. va cia didesnis variantas,avatara pasidariau mzd 100X100

taigi,mano darbelis:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marsiete: 13 balandžio 2007 - 18:18
Nejau niekas nezino kaip reik istrint nereikalingus vaizdelius rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Tai kad jau buvo kažkur paaiškinta, tik kažkaip nebematau kur g.gif Bet buvo nu - su vaizdeliu kai už vaikiuko pašalintas kažkoks daiktas užklonuojant pievelės vaizdu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 14 balandžio 2007 - 10:20
Tiesa su tuo judančiu tekstu tai man gaunas taip - sumirksi vieną "ratą" ir viskas - sustoja. Kol kas neatkasiau kur padariau klaidą g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Man sesuo sutvarke PS SC2. Gal galima kokia nuorodele kaip pradeti su sia programa. Esu apsoliuciai zalia tokiuose dalykuose blush2.gif Na reiktu kazko panasaus kaip pradziamokslis dummies lygy lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 04 14, 13:20)
Tiesa su tuo judančiu tekstu tai man gaunas taip - sumirksi vieną "ratą" ir viskas - sustoja. Kol kas neatkasiau kur padariau klaidą  g.gif



jeigu dar nepervelu,galiu padeti.
animation lentelei,ten kur jau visis kadrai buna,mazdaug po pirmu kadru turetu buti parasyta once ir trikampiukas zemyn.paspaudys ant to trikampiuko nustatyk forever. tada kartos vis is naujo. 4u.gif tikiuosi suprantamai paaiskinau ax.gif
Atsakyti
Labai suprantamai bigsmile.gif Ačiū.

gal galėtumėte ką išsamaus pasakyti šioje temoje? unsure.gif
Atsakyti
Nu visai tema numirus g.gif g.gif o taip reikia info unsure.gif
Atsakyti
Paskaityk čia (nr.335)

http://www.supermama...p;#entry8956593

Kito varianto nežinau. smile.gif
Atsakyti