Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(O_N_O @ 2007 03 30, 19:28)
jau detaliau parasyt nemoku  blink.gif  tai jei jie kaip paveiksleliai, tai galima tiesiog isikelti nuotrauka, tuos remelius ir sukelti viena i kita, kaip cia jau kazkas rase  g.gif 
bet is esmes procesas bus tas pats - sluoksniai, reikes atitaikyt nuotraukos dydi remeliams arba atvirksciai g.gif

maniškis tikriausiai bus išskirtinis photochopas,nepaklusta mano norams rolleyes.gif
bandžau uždėt rėmelius,bet nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 03 30, 19:53)
maniškis tikriausiai bus išskirtinis photochopas,nepaklusta mano norams  rolleyes.gif
bandžau  uždėt rėmelius,bet nieko  verysad.gif

o kas konkreciai nesigauna? g.gif reik bandyt padaryt, nes visi sitie veiksmai kuriuos aprasiau naudojami nuolat - be ju sunkiai g.gif paskui prisesiu parasysiu kaip gelytem papuost mirksiukas.gif
Atsakyti
keli darbai pagal tutus:
user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akukaračia: 01 balandžio 2007 - 11:35

Truputis padailinimo su Photoshopu:




user posted image






Atsakyti
Pora klausimeliu turiu smile.gif Mano photoshopui kazkas atsitiko, vietoj juoda - balta nuotrauku jis man rodo juoda - gelsva, na kaip sepia verysad.gif Kazkoks spalvu balansas nusimuses turbut, kaip atstatyt? unsure.gif
O va cia pamokele ax.gif Pabandykit ir parasykit ar gaunasi, nes man nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 04 08, 12:34)
O va cia  pamokele ax.gif Pabandykit ir parasykit ar gaunasi, nes man nelabai g.gif

Gerą pamoką radai thumbup.gif Sakyčiau man visai gerai gavosi ax.gif Parodyk, kas tau išėjo mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
nors pagalvojau, kad paryškinimas nelabai gražus pas mane.. Reik pataisyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akukaračia @ 2007 04 08, 15:06)
Gerą pamoką radai  thumbup.gif Sakyčiau man visai gerai gavosi  ax.gif Parodyk, kas tau išėjo  mirksiukas.gif


Turbut per didelis bluras, siaip labai grazu ax.gif O man nesiryskina... verysad.gif Tas ryskinimas turi gautis su tuo paciu teptuku, kaip ir is pradziu buvo dirbta? Kad nereaguoja kazkaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 04 08, 14:43)
Turbut per didelis bluras, siaip labai grazu ax.gif O man nesiryskina... verysad.gif Tas ryskinimas turi gautis su tuo paciu teptuku, kaip ir is pradziu buvo dirbta? Kad nereaguoja kazkaip unsure.gif

man ryškinamas iš pradžių irgi nesigavo. Kai jau paspaudi kur rodo rodyklytė
user posted image paspausk ant balto keturkampio atsiradusio background copy lange. Tada pažiūrėk, kad pagrindinė spalva būtų juoda. (Pagrindinę spalvą rodo kairėje esančioje įrankių juostoje, kur yra 2 kvadratukai (skirtingų spalvų) tai tas viršutinis.. reikia paspausti ant jo,o tada spustelt juodą spalvą spalvų paletėj. Kvadratukas turėtų tapti juodas.) Tada pasirink šiuos nustatymus ir pabandyk ryškinti. Pastebėjau, kad kuo didesnis opacity tuo ryškesnis ryškinimas (man, tai geriau vietomis 50, vietomis kokie 33proc.).
Tikiuosi kažką supratai iš mano marmaliojimų blush2.gif



Pagal šią pamoką labai paprasta padaryt 4u.gif ir kaip gražu wub.gif Tuoj ant avataro užsidėsiu ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Akukaračia @ 2007 04 08, 16:13)
Tikiuosi kažką supratai iš mano marmaliojimų  blush2.gif


Aciu labai, viska supratau, tik man kazkodel vietoj ryskinimo spalvas brezia wacko.gif Juoda arba balta doh.gif Siaip zinau as ta photoshopa, bet nebedraugauja paskutiniu metu jis su manim verysad.gif Akiu spalva graziai pasikeicia, bluras uzsideda, o toliau niekaip g.gif Mastau gal man isvis perinstaliuoti ji, bus paprasciau nei sureguliuoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 08 balandžio 2007 - 15:37
Shalimar,man lygiai tas pats sad.gif
viska bandau,jau trecia karta perdarau,bet nieko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marsiete: 10 balandžio 2007 - 20:33
gavosi blink.gif
nezinau kaip,bet gavosi biggrin.gif
mynkiau mynkiau ir padariau
user posted image
dailinau katyte,todel gal sunkiau. darbelis nera is geriausiu,bet svarbiausia,kad pamoka ismokau (ber tuos darymus is naujo ir is naujo viska atmintinai ismokau)

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsiete @ 2007 04 10, 22:16)
gavosi  blink.gif
nezinau kaip,bet gavosi biggrin.gif
mynkiau mynkiau ir padariau


Labai grazu wub.gif wub.gif
Kaip isminkei? blush2.gif Man nesigauna doh.gif
Atsakyti