Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

galite paziureti cia ir cia
o budu tam yra labai daug, galvoju kaip cia paprasciau paaiskinus.. g.gif
as daryciau taip ax.gif
1.atidarome norima pav FILE>OPEN
2.padarome bacground kopija (turi matytis langas WINDOW>LAYERS) spaudziame desini peles klavisa ant BACKGROUND lenteleje ir DUBLICATE LAYER>OK. Nuimame "akyte" layer lenteleje salia BACKGROUND.
3.pazymime lenteleje BACKGROUND COPY ir spaudziame CTRL+ALT+T (vienu metu visus 3), tada galime keisti pav dydi pele tempdami uz kampo (jei norime neprarasti proporciju tempiame laikydami nuspausta SHIFT). Siuo atveju pav sumaziname, kiek norime, ir spaudziame ENTER. Nuimame "akyte" layer lenteleje salia BACKGROUND COPY.
4.layer lenteleje apacioje desineje puseje salia "siuksliadezes" paspaudziame ikonele, susikuria naujas sluoksnis (layer). Toje pat lenteleje, peles pagalba nauja sluoksni nutempiame, kad jis butu po sluoksniu su paveiksleliu.
5.nauja sluoksni galime nuspalvinti arba ikelti nauja paveiksleli. kad butu paprasciau , pradziai nuspalvinsim. Irankiu juostoje (paprastai buna kaireje), pasirenkame norima spalva ir susirandame "kibireli" (paint bucket tool) arba paspaude peles desini klavisa gradient tool. Nuspalviname musu vadinamus remelius.
6.dabar remeliai dar nelabai panasus i remelius. Layer lenteleje pazymime ka tik nuspalvina sluoksni ir spaudziame desini peles klavisa, pasirenkame BLENDING OPTIONS>BEVEL AND EMBOSS. Susikoreguojame pagal savo norus ir kitus parametrus, matysite, kaip keiciasi pav vaizdas.
7.ta pati padarykite ir su BACGROUND COPY 2.
8.parasa dedame pasirinke "T" raide irankiu juostoje kaireje. Layers lenteleje pasizymime ta sluoksni ant kurio rasysime. Jei norite rasyti tuo pat metu ant viso pav, pirma reikia paspausti irankiu juostoje virsuje LAYER>MERGE VISIBLE. Savo teksta galite taip pat kaip ir paveiksleli, pasukti, patempti (CTRL+ALT+T), sukurti efektus (desini peles klavisa layers lenteleje ir BLENDING OPTIONS), pries tai pazymeje tekstini sluoksni layers lenteleje.
9.Issaugome FILE>SAVE AS..> (renkames JPG formata)

Turime nuotrauka su paprasciausiais remeliais ir parasu smile.gif Galime padaryti ir daugiau sluoksniu, prisegti gelyciu, pripiesti rutuliuku ant remeliu krastu - is esmes darbo eiga tokia pati. Laukiu jusu darbo rezultatu ax.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O_N_O: 30 kovo 2007 - 09:59
O labai aciu. man reikejo kazko panasaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(O_N_O @ 2007 03 30, 10:51)
pas mane tokio nėra - (paint bucket tool) g.gif
jis turi būt kairėje pusėje ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveneir: 30 kovo 2007 - 12:50
QUOTE(eveneir @ 2007 03 30, 13:50)
pas mane tokio nėra - (paint bucket tool) g.gif
jis turi būt kairėje pusėje ?

visur yra biggrin.gif user posted image

Veduokle, ner uz ka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(O_N_O @ 2007 03 30, 14:22)
visur yra  biggrin.gif  [img]

ačiux-radau 4u.gif
einu bandyt toliau darbuotis smile.gif
Papildyta:
Irankiu juostoje (paprastai buna kaireje), pasirenkame norima spalva ir susirandame "kibireli" (paint bucket tool) arba paspaude peles desini klavisa gradient tool. Nuspalviname musu vadinamus remelius.

kai šitą padarau-man nusispalviną visas lapas-rėmeliai nesigauna-įdomu kodėl?ką ne taip darau g.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 03 30, 14:41)

kai šitą padarau-man nusispalviną visas lapas-rėmeliai nesigauna-įdomu kodėl?ką ne taip darau g.gif

sito nepadarete smile.gif 4.layer lenteleje apacioje desineje puseje salia "siuksliadezes" paspaudziame ikonele, susikuria naujas sluoksnis (layer). Toje pat lenteleje, peles pagalba nauja sluoksni nutempiame, kad jis butu po sluoksniu su paveiksleliu.
Atsakyti
QUOTE(O_N_O @ 2007 03 30, 14:45)
sito nepadarete smile.gif 4.layer lenteleje apacioje desineje puseje salia "siuksliadezes" paspaudziame ikonele, susikuria naujas sluoksnis (layer). Toje pat lenteleje, peles pagalba nauja sluoksni nutempiame, kad jis butu po sluoksniu su paveiksleliu.

man susikuria-naujas sluoksnis-layer 1 g.gif
Atsakyti
QUOTE(O_N_O @ 2007 03 30, 10:51)
3.Nuimame "akyte" layer lenteleje salia BACKGROUND COPY.

kai nuimu akyte-man visa foto užsidengia kvadratinias langelias,ar taip ir turi būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 03 30, 15:24)
kai nuimu akyte-man visa foto užsidengia kvadratinias langelias,ar taip ir turi būti g.gif

aha taip turi buti, kai nuimat "akyte" paslepiat sluoksni ir jo nesimato. jus layer lentelej sluoksniu eiliskuma isivaizduokit kaip viena ant kito sudetus popieriaus lapus gal bus aiskiau viskas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O_N_O: 30 kovo 2007 - 14:31
nu nieko neišeina man unsure.gif -kažkas neto verysad.gif
turiu daug rėmelių-o kaip nuotraukas į juos patalpinti?gal nėra labai sunku g.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 03 30, 19:06)
nu nieko neišeina man unsure.gif -kažkas neto verysad.gif
turiu daug rėmelių-o kaip nuotraukas į juos patalpinti?gal nėra labai sunku g.gif

jau detaliau parasyt nemoku blink.gif tai jei jie kaip paveiksleliai, tai galima tiesiog isikelti nuotrauka, tuos remelius ir sukelti viena i kita, kaip cia jau kazkas rase g.gif
bet is esmes procesas bus tas pats - sluoksniai, reikes atitaikyt nuotraukos dydi remeliams arba atvirksciai g.gif
Atsakyti
Įkeliu savo pirmąjį bandymą.
Šiaip šauniai paaiškinta, ačiū. Tik dar nesupratau kaip gėlytėm foto papuošti
user posted image
Atsakyti